Facebook Twitter
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość  ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film dokumentalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Nagroda Jury młodzieżowego ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film animowany ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Nagroda Jury młodzieżowego ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film fabularny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Grand Prix ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • gość ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość MFF ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
ZGŁOŚ FILM

NEWS

więcej »

KONKURS

GALERIA

zobacz całą galerię »

Facebook

Twitter

submit with FilmFreeway

submit with Festhome

ZOOM - ZBLIŻENIA 2018

FILMY NADESŁANE DO KONKURSU FILMU FABULARNEGO:

  1. The True Luck of being yourself - Benedikt Schulla (D)
  2. P - Marcus Hanisch (D)
  3. Shadows - Abbas Khademalrasoul (Sam) (IRN)
  4. Arrived - Dilgesh Rojbeyani (BEL)
  5. The Swing - David Witchell (UK)
  6. Maria's Silence - Cesare Bedognè (ITA)
  7. Khidkee - Rohan Parshuram Kanawade (IND)
  8. Inny - Arkady Barszcz (PL)
  9. The Last One - Andrea Banjanin (UK)
  10. William and the Werewolf - Butch Berry (USA)
  11. Dolu Od Rajot - Sasha Stanishik (MKD)
  12. A Bolkata Ostanuva - Vladimir Taleski (MKD)
  13. Aberne - Em Johnson (ESP)
  14. Fighting For Death - Eleonora Veninova (MKD)
  15. The Biggest Wad Is Mine - Sam Gurry (USA)
  16. Gutterball - Sam Gurry (USA)
  17. I did it in Cancun - Matthieu Moerlen (FRA)
  18. New York 2150 (TV Pilot) - Harry Assouline (USA)
  19. The Inuring - James Hughes (UK)
  20. Me name is - Christoph Lacmanski (D)
  21. The Passenger - Hayk Matevosyan (USA)
  22. Sleepwalker - Helena Ileršič (SVN)
  23. Fobia - Agnieszka Konarska (PL)
  24. God knows - Rajdutt Revankar (IND)
  25. Karuzela - Patrycja Polkowska (PL)
  26. No Man's Land - Branko Istvancic (HRV)
  27. Chocolate wind - Ilia Antonenko (RUS)
  28. SELFIEsh - Ekaterina Volkova (ITA)
  29. Kerekhti - Milad Jarmooz (IRN)
  30. Vincent - Dr. Wen-Shing Ho, Hwang Ouchul (CHN)
  31. One and many - Jonas Bak (KHM, UK)
  32. Meh - Mohammadreza Shayannejad (IRN)
  33. Appooppanthaadi - Sivaprasad K.V (IND)
  34. Inertia - Nikhil Sudersanan (IND)
  35. Limit – Javad Daraei (IRN)
  36. Darjeeling - A celebration of solitude – Amartya Bhattacharyya (IND)
  37. Sar – Alexander Popov (RUS/ IND)
  38. Farewell to Sunrise – Allan Balberona (PHL)
  39. Diaries of a filmmaker – Mazen Lofty (EGY)
  40. Kasco (Parrot) – Mojtaba Ghasemi (IRN)
  41. Gazeta (Newspaper) – Mateusz Kluczny (PL)
  42. Gówno pod teatrem (Shit at the theatre) – Jarosław Banaszek (PL)
  43. Marija (Maria) – Juraj Primorac (HRV)
  44. The Children Will Come – Ana Jakimska (MKD)
  45. Csak legyél ott (Just Be There) – Ulla Nagy (HUN)
  46. Bang Bang – Gulsum Guler Ozen (AUS/ TUR)
  47. Motherdaughtersister – Alfonso Nogueroles (ESP)
  48. Moose Limbs – Philip Hardy (UK)
  49. Mum, I'm back – Dimitris Katsimiris (GRC)
  50. Alone (all may be well) – Gauthier Lefèvre (FRA)
  51. Abrakadabra – Benedykt Zasadzki (UK)
  52. My Pot of Gold – Priyanka Tanwar (IND)
  53. Fatherland – Amikam Kovner (ISR)
  54. Sparta – Noemie Nicolas (BEL)
  55. Despite Everything – Janaina Dórea (BRA)
  56. Arachne – Dieter Leitner, Dave Lojek (AUT)
  57. Tradition - Lanka Bandaranayake (LKA)
  58. Noturno - Eduardo Mattos (D)
  59. Fortunato - Fernando Honesko (BRA)
  60. Primero-Verdadero-Último (First-True-Last) - Luis Fernando Midence (GTM)
  61. Electroman – Nikita Skomorokhov (UKR)
  62. Mimo - Juanjo Moya (USA)
  63. Abusos (Abuses) - Bruno Autran (BRA)
  64. Sódico (Sodium) - Manuel Mejías, Fernando Durán (ESP)
  65. Renée sub - Javier Correa Cáceres (ARG)
  66. ¿Estás ahí? (Are you there?) - Inge Vela (ESP)
  67. I Lesb You - Patricia Albornoz (CHL)
  68. La Fugitive - Paul Choquet (FRA)
  69. Fils (Son) – Cyrus Neshvad (LUX)
  70. Nomeolvides (Forget-me-nots) - Miguel Berzal de Miguel (ESP)
  71. Answer Me - Marco Antonio Barajas Morales (MEX)
  72. Bienvenido Hermano - Juan Carlos Rivera (MEX)
  73. Shala - João Inácio (BRA)
  74. No One Knew - Marini Fernandez (PHL)
  75. For Real Face - Seji Kim (KOR)
  76. Su Media Naranja (Made For Each Other) - Domingo Ortega (ESP)
  77. El cuento del vacío - Giovanna Torres (ESP)
  78. Fragmentos del Rey desmembrado (Fragments of the Dismembered King) - Alejandro Miñarro (ESP)
  79. Walzer - Pasquale Mattia Gelorini (ITA)
  80. Trip - Pascal Stervinou (FRA)
  81. Curse of the Flesh - Yannick Lecoeur (FRA)
  82. La vita nascosta di una star (The hidden life of a star) - Enzo Bossio (FRA)
  83. La caja de tu vida (The Box of Your Life) - David F Vega (ESP)
  84. Déjala ir (Let Her Go) - Arie Socorro (MEX)
  85. Despierta y abre los ojos (Wake Up and Open Your Eyes) - Manuel Martínez Marcos (ESP)
  86. Ella y la ventana (She and the Window) - Miguel Ángel Mejías (ESP)
  87. Reeds - Anxos Fazáns (ESP)
  88. La huida (The Getaway) - Pablo Ros Cardona (ESP)
  89. Camada (Lineage) - Daniel Martín Novel (ESP)
  90. For Life - Leon Livshitz (ISR)
  91. Dieciocho (Eighteen) - Tonet Ferrer (ESP)
  92. Redemption - Vasni J. Ramos (ESP)
  93. Popoff - Domingo de Luis (ESP)
  94. Corporation: Earth - David Xarach (ESP)
  95. Amanecer (Dawn) – Daniel León Lacave (ESP)
  96. Náufragos (Shipwrecked) - Iván López (ESP)
  97. Approaching - Tereza Pospíšilová (CZ)
  98. Rapto (Rapture) - Armando Soto-Almánzar (PRI)
  99. Beyond Beauty - Alban Sapin, Bruno Gautier (FRA)
  100. A Nova Melancolia (The New Melancholia) - Álvaro Andrade Alves, Marcus Curvelo (BRA)
  101. Apesar de Tudo (After All) - Janaina Dórea (BRA)
  102. Review - Filipe Mello (BRA)
  103. The Exam - Alina Suarez Aguilera (RUS)
  104. Classified - Jaehyung Kim (KOR)
  105. Apropiación Indebida - Ana Maria Ferri (ESP)
  106. Ornitorrinco (Platypus) - Iván Martín Ruedas, Sara Bamba (ESP)
  107. In the wall - Rafaellla (Afioco) Gnecco (ESP)
  108. Yo también - Sonia Sebastian (ESP)
  109. Renovarse o morir - Antonio Hernández Centeno (ESP)
  110. La Evidencia - Juan Flahn (ESP)
  111. Alto Riesgo - Juan Flahn (ESP)
  112. Tiempo de Sequía (The Drought) - Nico Stefanazzi (ESP)
  113. Preferentes - Nacho Recio (ESP)
  114. A Ciegas - Arturo Sánchez-Almena, Arta Márquez (ESP)
  115. Anoche (Last Night) - Irvin Castro, Nico Fernandez (ARG,CHL,CRI)
  116. Dura (Dumb) - Egor Lyalin (RUS)
  117. You Go To My Head - Dimitri de Clercq (BEL, FRA,D)
  118. The Arrival - Justyna Pelc (PL)
  119. Tropical Prevla - Manuela Sobral, Fernando Calabron (D)
  120. Pulse 0 - Raquel Gomez Troyano, Montse Bodas (ESP)
  121. El guion (The script) - Jaime Martin (ESP)
  122. Salir (Going Out) - Lautaro Sostillo, Matías González (ARG)
  123. Outside - Danielle Chuatico (PHL)
  124. Eden - Joey Maceda (PHL)
  125. Papa's Shadows - Inshallah Montero (PHL)
  126. Behind - Ángel Gómez Hernández (ESP)
  127. You Didn't Forget - Simon Intihar (SLV)
  128. Aatharam (Affection) - Monish Kanniah Ravichandran (IND)
  129. Grace - Zhanna Ozirna (UKR)
  130. Lola - Valentina Gordeeva (UK)
  131. Redemption - Laura Sánchez González (ESP)
  132. Love me - Marcus Hanisch (D)
  133. Timelapse - Aleix Castro (ESP)
  134. La chaqueta del botones (The call boy's jacket) - Daniel Tornero (ESP)
  135. Blanca i la Cova dels Somnis (Blanca and the Cave of Dreams) - Joaquín Gil (ESP)
  136. El moroso cataleptico - Carmelo Espinosa (ESP)
  137. Ellas - Liliana Guillot (ARG)
  138. Cuento - Maximo Ciambella (ARG)
  139. The Zanctuary - José André Sibaja (USA)
  140. Saffron Ash - Sidharth Harikumar (IND)
  141. The App - Julián Merino (ESP)
  142. Ruptures - Patrick Urbani (FRA)
  143. In Love With Evil - Hoseung Son (KOR)
  144. El Mal Amor - Sergio Gonzalez-Román (ESP)
  145. That Night Raining - M.Mahdi Bagheri (IRN)
  146. #selfie - David M. Lorenz (D)
  147. Les Fruits Du Temps (The Cherry Tree) - Matthieu Boivineau (FRA)
  148. Lettre d'été du lac (Southern Edge of the Cloud) - Alon Chan (FRA)
  149. The Valley Of Salt - Christophe Saber (CHE)
  150. Der Tunnel - Marc Schmidheiny, Christoph Daniel (CHE)
  151. Les Miserables - Ladj Ly (FRA)
  152. Punchline - Christophe M.Saber (CHE)
  153. The Tunnel - Roberto Lopez Saavedra (D)
  154. La verdad - Arturo Cebrián (ESP)
  155. Quatre Heures d'Ô Rage (Anger 4 Hours) - Maxime Villalonga (FRA)
  156. Road Through War - Louie Palu (CAN)
  157. Distintos - Josevi García Herrero (ESP)
  158. La muerte de Pinocho (Pinocchio's Death) - Carlos Rufete (ESP)
  159. Fusy - Kordian Kądziela (PL)
  160. Jest naprawdę ekstra - Katarzyna Warzecha (PL)
  161. Nic nowego pod słońcem - Damian Kocur (PL)
  162. Szczur - Anna Urbańczyk (PL)
  163. Wiem - Piotr Nalazek (PL)
  164. Żabi król - Arek Biedrzycki (PL)
  165. Mokle Pilmi Megobrebze (A Short Film About Friends) - Levan Shubashvili (GEO)
  166. Mitalir judde jaoae (Mitali joins the battle) - Md. Ariful Islam (BGD)
  167. Je suis (I am) - Jacques Collin (FRA)
  168. s i s a k - Faraz Arif Ansari (IND)
  169. The Hammer - Mohammad Alkazemi (USA)
  170. Mirror Like- Wataska (PER)
  171. FLOOR -1 - Haluk Mertbey (TUR)
  172. Conecta2 - Paul Dean Vieillefrance (ESP)
  173. Croissant - Marius Conrotto Díaz (ESP)
  174. Points of view - Isa Meneghini (BRA)
  175. Anoche (Last night) - Irvin Castro, Nicolas Fernández (ARG)
  176. Misoginia: Pandora - Felipe Díaz Galarce (CHL)
  177. 24H (24 Hours) - Marie-lou Béland (CAN)
  178. La Grosse Classe - Marie-lou Béland (CAN)
  179. Buron (Fugitive) - Martin Taidy (IDN)
  180. Black - Dongwon Kim, Jungil Hwangbo (KOR)
  181. Madriguera - Laura Plazas Ruiz (CUB)
  182. Cartas Boca Abajo (Cards facing down) - Mateo Nicolau de las Moras (ESP)
  183. El vestido (The dress) - Javier Marco (ESP)
  184. The Farside- Alexey Kuznetsov (BLR)
  185. Carpado - Sergio Gimeno Benlliure (ESP)
  186. Soupçon & préjugés (Suspicion and prejudices) - Yassin Bouhaïk (FRA)
  187. Indalopatía - Jaime García Parra (ESP)
  188. Tomato Fields Forever- Jaime García Parra (ESP)
  189. Piscina (Swimming pool) - Carlos Ruano (ESP)
  190. Emily's Journey - Adam J. Morgan (UK)
  191. Ménage du Trois - Saranne Bensusan (UK)
  192. Ensayo (Test) - Pedro Celma (ESP)
  193. The School Bag - Dheeraj Jindal (IND)
  194. Vainilla y Polvo - Vanessa Paola Leal Luque (VEN)
  195. Obrigados - Henrique Grise (BRA)
  196. Mi amigo Naim (My friend Naim) - José Luis López Ortiz (ESP)
  197. Ventanas - David Yáñez (ESP)
  198. La habitación de las estrellas (Room to the stars) - Ilune Diaz (ESP)
  199. La Nouvelle Caméra (The New Camera) - Théo Laboulandine (FRA)
  200. Kajaani - Mikael Marignac (FRA)
  201. Le Plombier (The Plumber) - Méryl Fortunat-Rossi, Xavier Seron (BEL)
  202. Polvo de estrellas (Little Star) - Iván Zárate (MEX)
  203. Prófugos (Runaways) - Juan González Henao (COL)
  204. Elena - Ayerim Villanueva (CRI)
  205. No Caminho da Escola (On the Way to School) - Rosaria Moreira (BRA)
  206. Wenn du rausgehst (Step Outside) - Nuria Gómez Garrido (D)
  207. Last Dance - Shashwati Talukdar (IND)
  208. Traces - Thanassis Vassiliou (GRC)
  209. Hero - Cagil Ivak (CZ)
  210. Dzieciak (The Kid) - Paweł Podolski (PL)
  211. Where Oedipus Lives...- Bakhtiyar Islamov (KAZ)
  212. A Table Game - Nicolás Petelski (ESP)
  213. New Note - Léa Fabreguettes (FRA,AUS)
  214. Les 5 Lunes (The 5 Moons) - Léa Fabreguettes (FRA)
  215. A Stones Throw Away - Brian Ratigan (USA)
  216. Mine dan, začne se jutro (Day passes, morning begins) - Lina Eržen (SLV)
  217. Ölümden Uzak - Ersoy Oğuz (TUR)
  218. Lady Frutti - Chloé Fabre (FRA)
  219. Un Bel Di Vedremo - Pablo Gonzalez (FRA)
  220. Mark & Lenny - Gio Potes (PHL)
  221. Film nie dla dzieci! - Krystian Kornel (PL)
  222. La vie sauvage - Laure Bourdon Zarader (FRA)
  223. Transmission - Varun Raman, Tom Hancock (UK)
  224. That Smell - Kyle Lavore (USA)
  225. Dam to Dam - Elena Sáenz (ESP)
  226. Lição de Casa - Pedro Murad (BRA)
  227. O Autofalante - Pedro Murad (BRA)
  228. Decisiones- Josemari Martínez (ESP)
  229. Heart Shots: The Story of a Bullet - David A. Gen (ESP)
  230. Brilliance - Miles Roston (NLD)
  231. El peregrino errante - Ricardo Saiz Redondo (ESP)
  232. Love - Sophie Chamoux (FRA)
  233. Mallory - Marie Gelly (FRA)
  234. Inflexión - Michael Ramos (ESP)
  235. Sé lo que quieras - Marisa Crespo Abril, Moisés Romera Pérez (ESP)
  236. The Pirate Captain Toledano - Arnon Shorr (USA)
  237. Ragondin - Antoine de Bujadoux (FRA)
  238. Off Track - Antoine de Bujadoux (FRA)
  239. Vibe - Saulo Pinheiro (BRA)
  240. La noche de todos los santos - Gustavo Vallecas (ESP)
  241. Batmobile - Deyan Bararev (BGR)
  242. Yerbabuena - Estefanía Cortés (ESP)
  243. Todos Bailaban - Jurek Jablonicky Pineda (HND)
  244. Fe-Juan de Dios Garduño (ESP)
  245. Nassara ("Le Blanc") - Charlotte Cayeux (FRA)
  246. Mario - Carlos G. Velasco (ESP)
  247. Lembranza (Remembrance) - Al Díaz (ESP)
  248. El día menos pensado (The least expected day) - Jose Luis Extremera Martínez (ESP)
  249. Sueño de picas y corazones - Luis Javier Jiménez Múgica (ESP)
  250. Como yo te amo - Fernando García-Ruiz Rubio (ESP)
  251. The Man Who Wasn't There - Goce Cvetanovski (MKD)
  252. Fortuito - Jhoan Finol (VEN)
  253. Rohbauten (Shells) - Désirée Pfenninger (D)
  254. Vender la moto (Take me for a ride) - Alberto Leal (ESP)
  255. Ponte en tu lugar (Get in your place) - Alberto Leal (ESP)
  256. Astrid - Luigi Abanto Varese (ESP)
  257. Parque - Mateo Garlo (ESP)
  258. L'art d'Irène - Natacha Rougier, Alexandra Rougier (FRA)
  259. Une derniere course (The last run) - Sérgio do Vale (FRA)
  260. Marketvita - Carlos Buero (ESP)
  261. Fres-Boi - Paloma Canonica, Cristina Vilches Estella (ESP)
  262. Una aventura de miedo (A terrific adventure) - Cristina Vilches Estella (ESP)
  263. Retweet - Cristina Vilches Estella (ESP)
  264. Amor demente - Pablo Gabaldón González (ESP)
  265. Leipzig Fairy Tale - Anaïs Clerc-Bedouet (D)
  266. Você Só Dá Aula? (Do you JUST teach?) - Fabiano Keller, Mariana Sposati (BRA)
  267. Estimado Sr. Ernest (Dear Mr. Ernest) - Miguel López (ESP)
  268. Beauty building - Benoit Bargeton (FRA)
  269. Snapped - Benoit Bargeton, Jonathan Perez (FRA)
  270. 17 años juntos - Javier Fesser (ESP)
  271. Un hombre dulce (A sweet man) - Javier Chavanel (ESP)
  272. Juin Juillet - Emma Séméria (FRA)
  273. A Rua Das Casas Surdas (Falling on deaf ears) - Flávio Costa, Gabriel Mayer (BRA)
  274. Solito - Eduardo Reis (BRA)
  275. Por Conta da Casa - Flávio Costa (BRA)
  276. Epizoda? (Episode?) - Graeme Cole (BIH)
  277. Amateri - Graeme Cole (HRV)
  278. El Tío Evaristo - Manolo Hernández (ESP)
  279. Ding Dong - Diego Cowks (BOL)
  280. La Noche de Todas las Cosas (The Night of All Things) - Pilar Palomero (ESP)
  281. Sa Terra - Borja Zausen (ESP)
  282. Umut - Fernando Cruz Marqués(ESP)
  283. La mente de Sagel (Sagel's mind) - Josep Palanca Rodglá (ESP)
  284. Mannesquin - Aaron Levine (USA)
  285. Living Like Heta - Bianca Caderas, Isabella Luu, Kerstin Zemp (CHE)
  286. Kuru - Francisco Antunez (PRT)
  287. L' Anniversaire - Javier García Mediavilla (ESP)
  288. Ringo Rocket Star and his song for Yuri Gagarin - Rene Nuijens (NLD)
  289. Au Rythme Ou Bat Mon Coeur - Christine Aubry(FRA)
  290. Un viaje a tomar por culo - Chesco Murillo (ESP)
  291. La brisa nos envuelve - Samantha Bermúdez (ARG)
  292. Medianoche (Midnight) - Toni Morejón (ESP)
  293. Mientras Llueve - Alejandro Rodriguez (MEX)
  294. El Silencio de la Sirena - Dave Carrizosa (MEX)
  295. Jusqu'à écoulement des stocks - Pierre Dugowson (FRA)
  296. Le sapin, les insignes et le ciment - Jean-Charles Massera (FRA)
  297. Dijon-juttu (The Dijon Story) - Mikko Myllylahti (FIN)
  298. One and Many - Jonas Bak (KHM)
  299. Happy Marriage Anniversary - Raghavendra Pusuluri (IND)
  300. Apart - Ben Talar (PL)
  301. The Whole World - Julián Quintanilla (ESP)
  302. Ethnophobia - Joan Zhonga (UK)
  303. Mathias - Clara Stern (AUT)
  304. I'm Staying - Grigory Kolomytsev (RUS)
  305. Exist 2.0 - Mikołaj Sęczawa (PL)
  306. The Last Leaf - Olya Golubeva (IRL)
  307. Glaspärlan (The Glass Pearl) - Tommi Seitajoki (FIN)
  308. Retouch - Kaveh Mazaheri (IRN)
  309. Young and Miserable or a Man Screaming is not a Dancing Bear - Thiago B. Mendonça (BRA)
  310. Illusion - Аlina Khoroshilova (UKR)
  311. Cuando Yo Te Vuelva A Ver (When I See You Again) – Ileana Andrea Gómez Gavinoser (ARG)
  312. ¿Cómo te gusta? (How do you like it?) – Fernando G. Pliego (ESP)
  313. El color de la sed (The color of thirst) – Gala Gracia (ESP)
  314. Śląski łańcuch solidarności (Silesian Chain of Solidarity) – Beata Migas (PL)
  315. Aberrante (Aberrant) – Mauro Russo Rouge (ITA)
  316. Hamenos Thisavros (Lost Treasure) – George Georgakopoulos (GRC)
  317. Omar – Noa Gottesman, Asaf Schwartz (ISR)
  318. Minor Assistant – Hadar Yoselewitz (ISR)
  319. Next Year – Hasan Gunduz (TUR)
  320. A Cuerpo de Rey – Jaime Rogla (ESP)
  321. Seneye (Next Year) – Hasan Gunduz (TUR)
  322. Mimímesis (Mimimesis) – Pamela Arias Gallardo (CHL)
  323. Ojos Que No Ven – Adán Pichardo Suárez (ESP)
  324. Muelle 8 – Adán Pichardo Suárez (ESP)
  325. Memoria Interna – Andrea Braga (ARG)
  326. O Rebelde (The Rebel) – Oscar Doviso (ESP)
  327. Mixed-Bean-Rice – Ye-jin Song (KOR)
  328. Batidas (Knock) – Thiago Henrique Sena (BRA)
  329. Le monde du petit monde (A Whole World for a Little World) – Fabrice Bracq (FRA)
  330. Caer del Tiempo (Falling from Time) – Ian Quintana (ARG)
  331. Let Me In – Max Dawiczewski (UK)
  332. Bujocska (Hide and Seek) – Beno Gabor Baranyi (HUN)
  333. O Matko! (Oh Mother!) – Paulina Ziolkowska (PL)
  334. Horyzont zdarzeń (The Event Horizon) – Michał Orzechowski (PL)
  335. Doradcy Króla Hydropsa (The Advisers of King Hydrops) – Natalia Brożynska (PL)
  336. Locus – Anita Kwiatkowska- Naqvi (PL)
  337. Czarnoksiężnik z krainy U.S. (The Wizard of U.S.) – Balbina Bruszewska (PL)
  338. Louves – Joanne Rakotoarisoa (FRA)
  339. Kimse Bizi Konuşmasın (Nobody Talks About Us) – Mehmet Fatih Destegüloğlu (TUR)
  340. So That Mom Is Happy – Asya Mozhegova (RUS)
  341. The Tussle – Evgeniy Nikitin (RUS)
  342. Endorphin – Rustam Vakhitov (RUS)
  343. mondriaTIOn – Werner Biedermann (GER)
  344. Evil – Jose Vega (ESP)
  345. With Chow Sing Chi - 태경 금 (KOR)
  346. Bear Traffic – Gleison Mota (BRA)
  347. Carne – Alejandro Marcos (ESP)
  348. Cósima (Cosima) – Alejandro Marcos (ESP)
  349. Le Mécène (The Patron) – Lionel Auguste (FRA)
  350. Inconscientes (Unconscious) – Paul Mateos Verdejo (ESP)
  351. Rosario – Marlén Ríos Farjat (MEX)
  352. Conscience – Danish Jalil (ARE)
  353. A Month – Zgjim Terziqi (KOS)
  354. La bruma incierta (Uncertain fog) – Bernabé Demozzi (ARG)
  355. Marija (Mary) – Juraj Primorac (HRV)
  356. Zacarias – Violeta Trincado (ESP)
  357. Epiciclo – Pablo A. Montero (ESP)
  358. Blanc d'Amor (White of Love) – Sandra Sàrrias (ESP)
  359. Choices – Ivann Willig (BRA)
  360. Ziren – Aitzol Saratxaga (ESP)
  361. Encerrada (Imprisoned) – Rogelio Sastre (ESP)
  362. Close Relations – Anna Simakova (RUS)
  363. Genesis – Abtin Mozafari (IRN)
  364. Ardea – Mariia Ponomarova (UKR)
  365. Deadline – Sergey Pozdnyakov (RUS)
  366. Déter – Vincent Weber (FRA)
  367. Belly's Suction – Pourya Moradi (IRN)
  368. Blows With The Wind – Hazhir As’adi (IRN)
  369. Verka Fouettés – Inna Shcherban (RUS)
  370. Alexithymia – Alena Alenkina (RUS)
  371. Without Rehearsals – Narkas Iskandarova (RUS)
  372. Son of Kali – Amit Agarwal (IND)
  373. Mara – Ciwan Zengin - Meral Yeğin (TUR)
  374. Lew's Up First – Andre Campbell
  375. The Sign – Joanna Szymańska (PL)
  376. The Last Summer – Alina Fadeeva (RUS)
  377. #HostageToLikes - Alexey Medvedev (RUS)
  378. The Smoke – Ivan Plechev (RUS)
  379. Tears of the Autumn – Wasaf Jeelani (IND)
  380. Decorosa – Enrique Buleo (ESP)
  381. Not Last Judgement – Maria Tsvetkova (RUS)
  382. Cómo me gustaría decirle que no – César Deneken (ESP)
  383. Frida – César Deneken (ESP)
  384. Horror Vacui - Daniel Chamorro (ESP)
  385. Emoticon Man – Panagiotis Kountouras (GRC)
  386. #NotAlone – Sotiris Petridis (GRC)
  387. Sicarius – Joan Carles Guisado (ESP)
  388. Jejum (Fasting) – Gabriel Meloni (BRA)
  389. Freezer – Dimitris Nakos (GRC)
  390. Lucidity – Oli Braybrook (UK)
  391. Aguaseca (Nowaterland) – Jaime García Parra (ESP)
  392. Cassiopeia – Rebeca G. Bahillo (ESP)
  393. Ona – Vanessa Batista (ESP)
  394. Em Torno Do Sol (Around The Sun) – Julio Castro (BRA)
  395. Mon Premier Jour (My First Day) – Yassin Bouhaïk (FRA)
  396. Codèpendance – Carlos Piñol (ESP)
  397. Equilibrio (Balance) – Edwin Torres (COL)
  398. Malaises (Discomforts) – Yassin Bouhaïk (FRA)
  399. LAISSE ça! (LEAVE that!) – Yassin Bouhaïk (FRA)
  400. Bellanca – Víctor Nores (ESP)
  401. La Pinche Tortuga (Fucking Turtle) – Roberto Aguilar Lopez Sainz (MEX)
  402. Unleavened Bread (Caramel Mou) – Wilfried Meance (FRA)
  403. Brahim – Julien Hérisson (FRA)
  404. À Distance – Gauthier Battoue (FRA)
  405. Le Congrès – Virginie Berthier (FRA)
  406. Cheers – Shirin Hooshmandi (AUT)
  407. Cementerio De Estrellas (Graveyard of Stars) – Roberto Fernández Gutiérrez (ESP)
  408. The Picnic – Sang-Ho Lee (KOR)
  409. A Drowning Man – Mahdi Fleifel (DEN/ GRC/ UK)
  410. Bonboné – Rakan Mayasi (LBN)
  411. Sacrilege – Christophe M.Saber (CHE)
  412. Au Fond Des Yeux (Into Your Eyes) – Jean-Yves Tual (FRA)
  413. A La Mesure Du Temps (By The Rhythm Of Time) – Jean-Yves Tual (FRA)
  414. Followers – Alessandro Pani, Filippo Salaris (ITA)
  415. Anna & Vano. Bathroom & Wine – Alex Nekto (RUS)
  416. Heat – Alexey Chudinov (RUS)
  417. La Voûte – Leïla Gentet (FRA)
  418. Vive y Deja Vivir (Live and Let Live) – Paco Sepúlveda (ESP)
  419. Duelos (Bereavement) – Yolanda Román (ESP)
  420. Outcast – Yury Sysoev (RUS)
  421. Isolados (Isolate) – Othello Nogueira (BRA)
  422. Naranjita – Carla Gutiérrez Yáñez (ARG)
  423. Le Monteur – Antoine Perez, Danny Fonseca (FRA)
  424. Luto (Grief) – Edu Camargo (BRA)
  425. Hawajski Różaniec. Marzenia Nic Nie Kosztują. (Hawaiian Rosary) – Hubert Klimko-Dobrzaniecki (PL)
  426. A Fairy Tale about Nastya – Euheny Baranov (RUS, UKR)
  427. Brazuca – Faidon Gkretsikos (GRC)
  428. Johann – Franka Braun (GER)
  429. The Visitor – Ali Baharlou (BEL)
  430. YOF – Nikolay Sidorov-Frantsuzov (RUS)
  431. Soul Communicator – Liang Kai Wei (TWN)
  432. The Utopians – Svetlana Sukhanova (RUS)
  433. Breath of Live – Yang changjiang (CHN)
  434. Adrift – Fany de la Chica (ESP)
  435. The Art of Eating – Actually Huizenga
  436. Koliva – Andrey Ilievski Volkashin (MKD)
  437. Leagan – Vjosana Shkurti (CAN)
  438. Os Desejos de Miriam (Miriam's Wishes) – Nuno Balducci (BRA)
  439. Silencios (Silences) – Pablo Zárate (COL)
  440. 36,500℃ - Oh-Jun Kwon (KOR)
  441. Les Corps Purs (Pure Bodies) – Berangere Mc Neese, Guillaume de Ginestel (BEL)
  442. La condena (Damnation) – Marc Nadal (ESP)
  443. Ciudadanos – Marc Nadal (ESP)
  444. Einstein-Rosen – Olga Osorio (ESP)
  445. Superior Derecho (Upper Right) – Francesc Cànovas (ESP)
  446. Fuera de Casa (Out of Home) – Jorge Olaya (COL)
  447. eXit – Jose Luis Velazquez Menendez (ESP)
  448. Hipsterfobia – Alejo Malia (ESP)
  449. Interruzione (Interruption) – Marzio Santoro (ITA)
  450. Gebot + Spiele (Command + Circuses) – Kuesti Fraun (GER)
  451. Eiland – Kuesti Fraun (GER)
  452. Shab Bekheyr (Goodnight) – Amir Hossein Fathi (IRN)
  453. Havaas (Senses) – Nahal Dashti (IRN)
  454. Hofre Moshtarak (Common Hole) – Asma Ebrahimzadegan (IRN)
  455. Dar Peykar (InnWard) – Mehdi Aghajani (IRN)
  456. Dokhtari dar Mian-e Otagh (A Girl in the Room) – Karim Lakzadeh (IRN)
  457. Aghaye Ahmadi va Yek Safare Sadeh (Mr. Ahmadi & Simple Journey) – Sara Saghari (IRN)
  458. From Hasakah With Love – Mohammad Farahani (IRN)
  459. FU – Ilya Aksenov (RUS)
  460. Timeline – Mikhail Romanovskiy (RUS)
  461. Malesh – Ivan Bakrac (SRB)
  462. EXODUS 20. – Jana Nedzvetkaya (RUS)
  463. Opening Night – Ivan Oganesov (RUS)
  464. The Last Tram – Darya Molchanova (RUS)
  465. Ayer o Anteayer (Yestarday or the Day Before) – Hugo Sanz (ESP)
  466. The Naughty Boy – Li Jia (CHN)
  467. Bang Bang – Gulsum Guler Ozen (AUS)
  468. Alone, naturally – Elena Miravitlles (ESP)
  469. Deus e o Cachorro – Bruno Costa (BRA)
  470. El Monopolio de la Estupidez – Hernán Velit (PER)
  471. Mannequin Fiction – Samuel Segovia Suela (ESP)
  472. From Hasakah With Love – Mohammad Farahani (IRN)
  473. Nerd Cave – Mads Reuther (DEN)
  474. Una Familia De Verdad (A Real Family) – Israel Medrano Pérez (ESP)
  475. Mom – Ferrán Brooks (ESP)
  476. El Somni de la Seua Vida (Life’s Dream) – Jaume Bayarri (ESP)
  477. El Casamiento (The Marriage) – Víctor Luis Quintero, Sergio Rey Sánchez (ESP)
  478. Manzanas Amarillas (Yellow Apples) – Ignacio Ruiz (CHL)
  479. Tristan – Sonam Larcin, Gaspard Granier (BEL)
  480. Awasarn Sound Man (Death of the Sound Man )– Sorayos Prapapan (THA,MMR)
  481. Postrzałek (Bleeder) – Piotr Pluta (PL)
  482. Altrove (Everywhere) – Alessandro Sala (ITA)
  483. Pishkhedmat (The Servant) – Farnoush Abedi (IRN)
  484. I am Muslim..I kill people! – Omnya Abdelwahab (EGY/,NLD)
  485. Powrót (Back) – Michał Stenzel (PL, ITA)
  486. Dziesięć (Ten) – Michał Stenzel (PL)
  487. Hawaiian – Borja Pascual (ESP)
  488. Maelstrøm – Carlos Gómez-Trigo (ESP)
  489. "YUL" cuando hay amor, el desequilibrio es inevitable (YUL) – Alejandro Capuzzi (ESP)
  490. Perros Criando Gente (Dogs Raising People) – Luis Enrique Ramos Barbour (COL)
  491. The Graduation Film – HyunSoo Park (KOR)
  492. Madrehijahermana – Alfonso Nogueroles (ESP)
  493. Desde El Recuerdo Con Amor – Álvaro Orfia Giner (ESP)
  494. La Distancia Entre Los Médanos (Distance Between Dunes) – Carolina Lara Grimberg (ARG)
  495. Chico – Eduardo Carvalho (BRA)
  496. A Cup of Tea – Svitlana Topor (PL/ UKR)
  497. Une Dernière Nuit Sans Tristesse (One Last Night Without Sadness) – Eric Valiquette (CAN)
  498. Why? – Dani Zarandieta (USA/ ESP)
  499. Fragmentos (Fragments) – Gabriel Marcelo Musco (ARG)
  500. The Internationale – Ali Zare Ghanatnowi (IRN)
  501. O Homem Sem Fim – Rodrigo Almeida Leite (BRA)
  502. BID – Raphael Bittencourt (BRA)
  503. Apacheta – J. Monsalve (PER)
  504. First Person Singular – Mehmet Gulkanat (TUR)
  505. Bajo El Jardín – Eliana Beatriz Niño Oviedo (COL)
  506. Janis – Fernando Luis Mendoza Salazar (ARG/ PER)
  507. Heroina – Alexandre Bré (FRA)
  508. Mi Noche Con Maria (A Night With Maria) – Alexandre Bré (ESP)
  509. Jour de Chasse (Hunting Day) – Alexandre Bré (FRA)
  510. Souvenir – Pablo Sánchez (ESP)
  511. Mrs. – Jun-ho Lee (KOR)
  512. Steps – Ilya Sherstobitov (RUS)
  513. I Can See You – Denis Kudryavtsev (RUS)
  514. Chita – Dmitriy Tarkhov (RUS)
  515. Mira – Andrey Troitskiy (RUS)
  516. The Secret To A Happy Marriage – Andrey Bulatov (RUS)
  517. Sanctuary – Farid Zarrinbal, Harald Sandø (SWE)
  518. Fomo Sapiens – Viktor Hertz (SWE)
  519. The Light Ground – Lukas Väth (GER)
  520. Wish We Could Fly Away Like Birds – Ilker Saglamer (TUR)
  521. The Man Hidden in the Room – Petr Makaj (ISL)
  522. Donkey Hot – Denis Vilenkin, Anton Fomochkin (RUS)
  523. Temptation – Camille Canonne, Laura Bouillet, Michael Hoft, Catherine Le Quang, Pauline Raffin, Martin Villert (FRA)
  524. Shackled – Nishant Dalal (IND)
  525. Overrun – Pierre Ropars, Antonin Derory, Diane Thirault, Jérémie Cottard, Matthieu Druaud, Adrien Zumbihl (FRA)
  526. Stockholm – Jean-Baptiste Aziere, Victor Chavanne, Thomas Némery, Morgane Perrin, Camille Roubinowitz (FRA)
  527. Twin Islands – Manon Sailly, Charlotte Sarfati, Christine Jaudoin, Lara Cochetel, Raphaël Huot, Fanny Teisson (FRA)
  528. GP-to – Maxime Gental, Zoé Pelegrin-Bomel, Edwin Leeds, Pulkita Mathur, Jonathan Valette, Catherine Lardé (FRA)
  529. Entre tes Mains (In Your Hands) – Delphine Delannoy, Lisa Baillon, Tsu-Ning Lai, Atiyyah Lallmahomed, Gwenaël Renaud, Daphné Westelynck (FRA)
  530. Emerge – Lucil Lepeuple, Margot Cardinael, Zoé Caudron, Benjamin Bouchard, Camille Gras, Marine Boudry (FRA)
  531. Ys – François Letty, Léa Arachtingi, Simon Goeneutte-Lefevre, Marion Patin, Yves-Guillaume Pecquet, Jeremy Violier (FRA)
  532. Temptation – Camille Canonne, Laura Bouillet, Michael Hoft, Catherine Le Quang, Pauline Raffin, Martin Villert (FRA)
  533. Enter The Bathysphere – Louise Duveau (FRA)
  534. Sonechko (Ladybug) – Anna Smoliy (UKR)
  535. Shala – João Inácio (BRA)
  536. Dilema de Carpideira (Weeper Dilemma on a Burial) – Philipe Ribeiro (BRA)
  537. Sombra aquí, sombra allá – Marta Font (ESP)
  538. El Departamento (The Apartment) – Magalí Bayón (ARG)
  539. Prudencia – Josuè Daniel Portillo Fabian (SLV)
  540. Estela – Hilda Lopes Pontes (BRA)
  541. Flores (Flowers) – Vado Vergara, Henrique Bruch
  542. Ressac – Henri Mitjavile (FRA)
  543. Matar al Presidente (Kill the President) – Pedro Pacheco Arlandi (ESP)
  544. Mivida – Mario García (ESP)
  545. Osito (Beary) – Coré Ruiz (ESP)
  546. Ya viene Santa Claus (Santa Claus is Coming) – Josepmaria Anglès (ESP)
  547. Zopilote (Vulture) – Sebastián Nuño (MEX)
  548. Not Daddy – Tamara Vittoz (FRA)
  549. The Best Employee – Nikolay Kotyash (RUS)
  550. Limbo – Amanda Öman (UK)
  551. The Nettle – Piaoyu Xie (CZ)
  552. Mum – Akash Mihani (IND)
  553. Festival of the Film – Jan Chramosta (CZ)
  554. Film Autobiograficzny (Autobiographical Film) – Jakub Syczyński (PL)
  555. Lethe – Eric Romero (UK)
  556. Genek – Raushaniya Rakhimov (RUS)
  557. Laika Stardust – Antonin Bobo (ITA)
  558. Sleep On The Tracks – Jasmin Mozaffari (CAN)
  559. Triunfadores (Triumphers) – Joseba Alfaro (ESP)
  560. Huir – David Perea (ESP)
  561. Valores (Values) – Dany Campos (ESP)
  562. La Judía de Toledo (The Jew of Toledo) – Dorian Sanz (ESP)
  563. Distorção (Distortion) – Israel Costa (BRA)
  564. Veuillez Ne Pas Tenter D'ouvrir Les Portes (See The Shadows Straighten) – Baptiste Martin-Bonnaire (FRA)
  565. Por Elisa – Maria Spector (BRA)
  566. Crônicas do Meu Silêncio – Beatriz Pessoa (BRA)
  567. Silencio - Paco Sepúlveda (ESP)
  568. Cal fer el cor fort - Marc Caballero (ESP)
  569. Vacío - Sergio Martínez (ESP)
  570. La sang - Sergi Rubió (ESP)
  571. Lágrimas secas (Dry tears) - Galar Egüén (ESP)
  572. Nerón (Nero) - Rubin Stein (ESP)
  573. Suspenso o Sorpresa (Suspense or Surprise) - DanieL Bernal (PER)
  574. Verde Pistacho (Pistachio green) - Paco Cavero (ESP)
  575. Ángel Caído (Fallen Angel) - Fran Parra (ESP)
  576. La oscura piel del alma (The dark skin of soul) - Allan J. Arcal (ESP)
  577. Una nueva carne (A new flesh) – Ramón San Román Pérez (ESP)
  578. Menú (Menu) - Carlos Bigorra Badía (ESP)
  579. Amigos, hasta que la muerte nos separe (Friends, until death do us part) - Mercedes Sierra (ESP)
  580. Excusados (Excused) - Jose Maldonado Ayuso (ESP)
  581. Sesgo, Prejuicios y Golosinas (Sesgo, Candies and Prejudices) - Marc Font (ESP)
  582. Anhela - Diego Rufo (ESP)
  583. Cristian - Jorge Vico Lara (ESP)
  584. Últimos dias (Last Days) - Arturo León Llerena (ESP)
  585. Increíbles (Incredibles) - Alberto Pla Monfort (ESP)
  586. El atasco (The jam) - David Ruiz de la Torre (ESP)
  587. Tengo algo que deciros (I have something to tell you) - Joaquín López-Bailo, Elena Martinez Santos (ESP)
  588. Infiltrados - Julio Mazarico (ESP)
  589. Margie - Domenico Modafferi (ITA)
  590. Blue Summer Symphony - Sinje Köhler (D)
  591. Robot & Scarecrow - Kibwe Tavares (UK)
  592. The Flying Man - Adelmo Togliani (ITA)
  593. White Tunnel - Chien Lan-Chi, Chang Chin-Wei (TWN)
  594. Spectrum - Ramin S. Khanjani (CAN)
  595. #whowekill - Pavel Ivanov (RUS)
  596. Pietro's room - Alina Gurinova (ITA)
  597. The Song For The Alive - Evgeniy Maryan (RUS)
  598. Mariposas - Adrian Carey (USA)
  599. Gray Umbrella - Mohammad Poustindouz (IRN)
  600. Luminary - Enya Belak (UK)
  601. The Provisional Death of Bees - Maryam Fruzi (IRN)
  602. Las flores crecen en la sombra (Flowers bloom in the shade) - Guillem Atienza (ESP)
  603. Hurto (Lerceny) - Jerónimo García Castela (ESP)
  604. Inexistencia (Noexistence) - Juan Miguel Alonso Hoyos (ESP)
  605. Lakrua - Yelitö Yelitö (ESP)
  606. Terapia de grupo - Arbidel Fernández (ESP)
  607. Marta-94 - Ricardo Ibáñez (ESP)
  608. Generación Perdida - Jose Antonio Larrosa (ESP)
  609. Madres de Luna (Mothers of Luna) - Alicia Albares (ESP)
  610. Mariquita - Francesco Cocco (ESP)
  611. Best of Everything, Always - Alexios Koukias-Pantelis (UK)
  612. Sparte - Noëmie Nicolas (BEL)
  613. Meat - Osorio Antoine (FRA)
  614. Maltrato (From Inside) - Felipe Del Val (ESP)
  615. Vigilia - Carlos Hurtado Múnera (COL)
  616. Santa - Ismael Olivares (ESP)
  617. Colombi - Luca Ferri (ITA)
  618. A Prueba - Pablo L. de Aramburu (ESP)
  619. Traveling Man - Pablo L. de Aramburu (ESP)
  620. Bring Me the Head of Antonio Mayans - Felipe M. Guerra (BRA)
  621. Braquage Sérénade - Guillaume de Ginestel (FRA)
  622. Cuatro manos (Four hands) - Diego Véliz, José Miguel Garrido (CHL)
  623. La Mujer de Rojo (The Woman in Red0)- Adrián Ramírez León (ESP)
  624. The Picnic - Adrián Ramírez León (ESP)
  625. Day After Day - Anthony Ing (UK)
  626. Present - Igor Gladkov (RUS)
  627. Retrosex - Jean-Christophe Reymond (FRA)
  628. Master of the classe - Hakim Zouhani, Carine May (FRA)
  629. Tupianas - Marcos Bonisson, Khalil Charif (BRA)
  630. Victory - Khalil Charif (BRA)
  631. Celebrity - Khalil Charif (BRA)
  632. Lose Lose - Farnaz Roshanaee (IRN)
  633. Whooping Cough - Reza Tofighjoo (IRN)
  634. Vengar(Se) - Monica Contreras (COL)
  635. Alpha V. Charly - Anthony C. Cajan (FRA)
  636. Cambio y corto - Bartolomé Fernández García, Miguel A. Pérez-Gómez (ESP)
  637. Import substitution - Petr Khokhlov (RUS)
  638. To byłam Ja... - Mateusz Mrukwa (PL)
  639. Mamina radost' (Mommy's darling) - Olesya Yakovleva (RUS)
  640. Ostatni pokój - Marta Chyła-Janicka (PL)
  641. We Need You - Tatyana Polosina (RUS)
  642. Tradition - Lanka Bandaranayake (LKA)
  643. Mavi (Blue) - Ömer Sevinç, Ozan Yunus Engin (TUR)
  644. Na Jagody - Magda Jaroszewicz (PL)
  645. La Chambre (The Room) – VarunSasindran (FRA)
  646. Inhuman - Daniil Demidov (RUS)
  647. Interception - Jesper Emborg (UK,DNK)
  648. Worldlines - Karlos Alastruey (ESP)
  649. Tan Ch'eng P'iao (One Way Ticket) - Chih-Wei Chang (TWN,KOR)
  650. Toy Soldiers - Cynthia Morrison (USA)
  651. The Trees Will Remember - Ash Sumpter (SVK)
  652. April Baby - Kizito Samuel Saviour (UGA)
  653. Los Colores Pardos - Juan Luis Martínez (ESP)
  654. Aun Aqui (Still Here) - Andres Useche (COL)
  655. Sweet corn - Hala Salah (EGY)
  656. Cumpleaños en el Artico (Birthday in the Arctic) - Joaquin Belmonte, Rocio Montes (ESP)
  657. (Nie)Sprawiedliwość - Michał Rożenek (PL)
  658. Câmara Nova (New Camera) - André Marques (PRT)
  659. Esta kchek nishtmanma (Now a girl is my homeland) - Edris Mahmoudian (IRN)
  660. Pirivenum Siraiyil (Enslaved by loneliness) - Balaji Krishnan (IND)
  661. Get Up Kinshasa! - Sébastien Maitre (FRA)
  662. Asphalt - Laura Townsend (FRA)
  663. Half a Man - Kristina Kumrić (HRV)
  664. The Ice-cream Poet - Amit Doron (ISR)
  665. Labour - Moshe Yohananov (ISR)
  666. Concentrate - Zack Block (USA)
  667. Downfall - Majid Seyedin Khorasani, Ali Bayat (IRN)
  668. Seaduction (Seaduction: the Tale of the Tail) - Serena Porta, Domenico de Ceglia (ITA)
  669. Usagi - Sung Rae Cho (JAP)
  670. Hurting a Pigeon - Fanis Topsachalidis (GRC)
  671. Korean dog meat exposé - James Hyams, Tae-hoon Lee, AJ Garcia (KOR)
  672. Hubo un lugar (There was a place) - Irene Garcés (ESP)
  673. Demence - Francis Wolff (FRA)
  674. Je Suis Sonia (I' m Sonia) - Francis Wolff (FRA)
  675. Slick - Jérémy Brondoni (FRA)
  676. Laranja Amarelo (Orange Yellow) - Pedro Augusto Almeida (PRT)
  677. Screen Cowboy - Morgan Guering (FRA)
  678. Dirty Days - David Valkov (BGR)
  679. The Habituals - Arturo Fuentes (ESP)
  680. La invitada (The guest) - Grojo ---- (ESP)
  681. La Voce (Voiceless) - David Uloth (CAN)
  682. Ma maison (Our dumb lips) - Lisa Diaz (FRA)
  683. Uróboros - Mercedes González (ESP)
  684. A oscuras - Sergio Sánchez Iglesias (ESP)
  685. Bride of Frankie - Devi Snively (USA)
  686. The Health Booklet - Xavier Mussel (FRA)
  687. Lule Liebe Lila (Lule Love Lila) - Anja Gurres (D)
  688. The Strength Within You - Love Wins - Dickie Hearts (USA)
  689. The Strength Within You – DUI - Katia Belas (USA)
  690. An Act Of Violence - Abhay Kapoor (IND)
  691. Ava is going to be an orphan - Tabassom Habibzadeh, Erfan Almasi (IRN)
  692. Chhoti Si Guzaarish (Small Request) - Pragyesh Singh (IND)
  693. A Taste of Life - Daniel Mercatali (ITA)
  694. Bright Lights - María Zabala (ESP)
  695. Toprak - Onur Yagiz (FRA)
  696. Monstruo (Monster) - Alberto Martínez Martinez (ESP)
  697. La Caída (The Falling) - Alberto Martínez (ESP)
  698. Act 1 Journey to Guang - Chong Wei Chen (MYS)
  699. Periodic Nullification - Mohammad Hossein Seif (IRN)
  700. Spiderboy - Linda Fratini (ITA)
  701. Kā es atmetu smēķēšanu... (How I gave up smoking...) - Jurgis Krasons (LVA)
  702. Impacto (Impact) - Hèctor Romance (AND)
  703. Olhos Invisíveis (Invisible Eyes) - Gustavo Sani (BRA)
  704. Freio De Emergência (Emergency break) - Matías Palma (BRA)
  705. Nuestro Viejo (Y El Mar) (Our Old Man (And The Sea)) - Lander Camarero (ESP)
  706. BFF (Best Friends Forever) - Marta López-Fdez (ESP)
  707. Après les cendres (After the ashes) - Eduardo Sosa Soria (FRA)
  708. Caramel Surprise - Fairouz M'Silti (FRA)
  709. Elisa - Kristina Shtubert (D)
  710. Shab bekheyr (Night night) - Golnaz Moghaddam (IRN)
  711. Der Narr (The Fool) - Korinna Herzig (D)
  712. Słowa - Michał Domaszewski (PL)
  713. The father’s pajamas gone with the wind - Mohammad Sadeghi (IRN)
  714. Finish - Saeed Naghavian (IRN)
  715. Khabgardha (Sleepwalkers) - Pouya Nabbi (IRN)
  716. Jeunes hommes à la fenêtre (Young Men at their Window) -
  717. Loukianos Moshonas (FRA)
  718. After school knife fight - Jonathan Vinel, Caroline Poggi (FRA)
  719. Etrange dit l'ange (Strange says the angel) - Shalimar Preuss (FRA)
  720. Suri - Chan Teik Quan (MYS)
  721. Black Dog - Joshua Tuthill (USA)
  722. Banalities - Rafael de Andrade (BRA)
  723. Lovesick - Gabriel Legua (USA)
  724. 500 Rupees - Shashwat Gandhi (IND)
  725. Apples - Milda Baginskaite (UK)
  726. Meat Blue - Lucas Leônidas (BRA)
  727. Revelation - the City of Haze - Mao Qichao (CHI)
  728. Amber Blue - Hong Anh Nguyen (UK)
  729. Manto Ki Shadi (Manto's Marriage) - Shrivas Nydu (IND)
  730. Dormidos - Jorge Fierro (URY)
  731. The Day The Voices Raised - Dian Septi Trisnanti (IDN)
  732. Invisível (Invisible) - Filipe Ferreira (BRA)
  733. Pili tenía razón (Pili was right) - Manuel Gomar (ESP)
  734. 3 gramos de fe (3 grams of faith) - José Antonio Campos Aguilera (ESP)
  735. Amor en tiempos modernos (Love in modern Times) - German Dominguez Mairen (ESP)
  736. Defuncionario (Defunctionary) - Wiro Berriatúa (ESP)
  737. Solo se quedan los viejos (Only the old stay behind) - Fidel Barboza (COL)
  738. Sonríe (Smile) - Pablo Vara (ESP)
  739. Time Lapse - Christian Avilés (ESP)
  740. XYX - Daniel Chamorro (ESP)
  741. 9023 (9023) - Sotiris Petridis (GRC)
  742. El Hombre de Sombra (The Shadow Man) - Iván Ruiz Flores (ESP)
  743. Space Trash Bag (SPACE TRASH BAG) - José Casas (ESP)
  744. Disnea (Disnea) - Adrián González (ESP)
  745. Chiripajas (Chiripajas) - Olga Poliektova, Jaume Quiles (RUS)
  746. Franco (Franco) - Alex Landauro (CHL)
  747. Hasta mostla (Hasta Mostla) - Luz maria cardinal (MEX)
  748. Sonata y bronce (Bronze Sonata) - Luz Maria Rodríguez Pérez (MEX)
  749. Pursuing Irenice (Pursuing Irenice) - Marco Escrivão (BRA)
  750. Pajero (THE WANKER (PAJERO) - Aitor González Iturbe (ESP)
  751. Pravila (Rules) - Yassen Genadiev (BGR)
  752. Production Line (Production Line) - David Ayllón (ESP)
  753. Amor (Amor) - Ana Rosa Diego,Mercedes M. del Río (ESP)
  754. Amo (Amo) - Alex Gargot (ESP)
  755. Aquí es posible, Comunicación S.L. (Aquí es posible, Comunicación S.L.) - Blanca Zaragüeta,Joseba Huegun (ESP)
  756. Comando VdG (GV squad) - Mercedes M. del RíoAna Rosa Diego (ESP)
  757. Dentro del sistema (In the system) - Fco. Javier Rubio (ESP)
  758. Duelo (Duel) - Fran Torres (ESP)
  759. Esteban Torres (Esteban Torres) - Pablo Arreba (ESP)
  760. Etiqueta negra (Black label) - David Vergés (ESP)
  761. Ixtab (Ixtab) - María Salgado Gispert (ESP)
  762. Hasta Mañana (See you tomorrow) - Daniel Torres (ESP)
  763. La estación (The Station) - Javier Chacártegui (ESP)
  764. Leica Story (Leica Story) - Raúl Mancilla (ESP)
  765. Los hombres de verdad no lloran (Real Men Don’t Cry) - Lucas Castán (ESP)
  766. Lo cotidiano (Lo cotidiano) - David Lara (ESP)
  767. Marta no viene a cenar (Marta is not coming for dinner) - Macarena Astorga (ESP)
  768. Passatemps (Passatemps) - Ferran Bex (ESP)
  769. Princesa De Hielo (Princesa De Hielo) - Pablo Guerrero (ESP)
  770. Pez (Fish) - Javier Quintas (ESP)
  771. Palabras de caramelo (Words of Caramel) - Juan Antonio Moreno Amador (ESP)
  772. On Serait Des Indiens (BOWS & ARROWS) - Olivier Arnold (FRA)
  773. Planeta Azúcar (Planet Sugar) - David Salvochea (ESP)
  774. [Still] love you (Still love you) - Fernando Bonelliespaña (ESP)
  775. Tarde de pesca (An afternoon of fishing) - Hugo de la Riva (ESP)
  776. Un billete a nunca jamás (A Ticket To Nevermore) - Jorge Naranjo (ESP)
  777. Un Domingo Cualquiera (Just Another Sunday) - Sergi Miralles (ESP)
  778. Una china en el zapato (Una china en el zapato) - Adrián Ramos, Oriol Segarra (ESP)
  779. Vuelta al Mundo (Vuelta al mundo) - Leticia Dolera (ESP)
  780. Void Chair (Void Chair) - Xavier Miralles Serrán (ESP)
  781. Basura [Alberto Macasoli] (Garbage) - Alberto Macasoli (ESP)
  782. Couchsurfing (Couchsurfing) - Juan Trueba (ESP)
  783. Eco de invierno (Winter echo) - Carlos Ibáñez (ESP)
  784. La Jaula (The Cage) - Nacho Solana (ESP)
  785. Pico De Orizaba (Orizaba's Peak) - Jaime Fidalgo (MEX)
  786. The New House -성준 구 (KOR)
  787. El Contrato - Arturo Mombiedro Lozano (ESP)
  788. Through Your Eyes - Olga Orlova (RUS)
  789. Le Plan (The Plan) - Pierre Teullieres (FRA)
  790. Nous irons aux bois (We are going into the woods) - Arnaud Bigeard (FRA)
  791. Event Horizon - Joséfa Celestin (FRA)
  792. Le syndrome de la serrure (Almost there) - Jean-Baptiste Durand (FRA)
  793. Mathilde 326 - Jean-Sébastien Bernard (FRA)
  794. Helene - David Julián, Cecilia Anahi (ESP)
  795. Haraam - Kevin Albuquerque (BRA)
  796. Julia - Andre Luis Camargo (BRA)
  797. Manto Ki Shadi (Manto's Marriage) - Shrivas Nydu (IND)
  798. Selfie - Andrey Kartavtsev (RUS)
  799. Červená (Red) - Martin Janoušek (CZ)
  800. Maske medju nama (Masks among us) - Nemanja Mladenovic (SRB)
  801. Ses (Voice) - Darioush Najafi Gol (Arturan) (AZE, IRN)
  802. Poputchik (The Hitcher) - Anastasiya Miroshnichenko (BLR)
  803. Tiger Lily - Gal Gonen (ISR)
  804. Makak (Roach) - Jonathan Hashiloni (ISR)
  805. Zarzarim (Crickets) - Zlil Ziso (ISR)
  806. Savir Leaniach (Probably Fine) - Tslil Tamim (ISR)
  807. Beggars - Ram Prasad Mandal (IND)
  808. Music Box - Haroon Habib (PAK)
  809. Wiedza tajemna - Sebastian Jabłonka (PL)
  810. Vigilante - Amanda Pérez (VEN)
  811. Drip - Łukasz Klimczyk (PL)
  812. Pilot - Daniel Le Hai (PL)
  813. 14 O’clock - Hassan Moosavi (AFG)
  814. Murder, i Wrote - Tushar Raheja (IND)
  815. Blue in Green - Leigh Heiman Pruzanski (ISR)
  816. After Dawn - Nicolas Graux (BEL)
  817. Onere - Kevin Pontuti (USA)
  818. Vanita - Kevin Pontuti (USA)
  819. Perfect Love - Darius Etemadieh (D)
  820. Mother - Shin-ya Imaizumi (JAP)
  821. Bahay Aso (Dog House) - Vic Ong, Rona Lallana, Joshua Reyles, Inshallah Montero (PHL)
  822. D'Automne - Pierric Tenthorey (CHE)
  823. Elegía - Alba Tejero (ESP)
  824. Chanel - Humberto Vallejo (DOM)
  825. Ab alio - Iñigo Royo, Iñigo Fernández Ostolaza (ESP)
  826. Aprieta, pero raramente ahoga (You Clorse a Door, but You Leave a Window Open) - David Pérez Sañudo (ESP)
  827. Euritan - Irati Gorostidi, Arantza Santesteban (ESP)
  828. For the Good Times - Andrés Daniel Sainz (ESP)
  829. La fiebre del oro (The Gold Rush) - Raúl De la Fuente (ESP)
  830. Plágan (Plague) - Koldo Almandoz (ESP)
  831. Red Line - Santiago Ventura (URY)
  832. Última Sesión (Last Show) - Roger Bessó (ESP)
  833. Douglas - Sergio Boj de Diego (ESP)
  834. Caja Rápida (Express Checkout) - Ivan Sánchez Pangrazio (PRY)
  835. Perambulação (Roam) - Samuel Peregrino (BRA)
  836. Stockholm - Nicolás Klein (CHL)
  837. De vuelta (Return) - Jaime Gómez (COL)
  838. Red Tale - Natacha Thomas (FRA)
  839. The imitation police - Minjae Lee (KOR)
  840. Danse, poussin (Dance, little chick) - Clémence Dirmeikis (FRA)
  841. Ceux qui peuvent mourir (Those who can die) - Charlotte CAyeux (FRA)
  842. Barbara - Yannick Privat (FRA)
  843. Je ne suis pas un cygne (I'm not a swan) - Armand Lameloise (FRA)
  844. Ghosts of yesterday - Manuel Billi (FRA)
  845. Firebird - Velislava Gospodinova (BUL)
  846. Luiz - Alexandre Estevanato (BRA)
  847. Clash of Morality - Vinay Pujara (USA)
  848. Finoli Finoli - Mario Fernando Leiss (ARG)
  849. Pet Man - Marzieh Abrarpaydar (IRN)
  850. In My Place - Danliewen Lu (FRA)
  851. Karma - Piotr Jeleń (PL)
  852. Darya ke Paar (Across The River) - Haroon Habib (PAK)
  853. ToWa CORP. - Stanisław Zarychta (PL)
  854. Pustka (Solitude) - Monika Kroplewska (PL)
  855. Hanooz Na (Not Yet) - Arian Vazirdaftari (IRN)
  856. Êxodo Urbano (Urban Exodus) - Fred Barreto (BRA)
  857. Taxi - Katarzyna Dzwonkowska, Agata Marciniak (PL)
  858. Hamlet - Agata Marciniak (PL)
  859. Nieprzystosowani - Bartosz Jakusz (PL)
  860. Zwłoka - Dawid Zadworny (PL)
  861. Dwa bieguny - Katarzyna Dzwonkowska (PL)
  862. Mundur - Mikołaj Piszczan (PL)
  863. Cham - Xavery Wolski (PL)
  864. More Than This - Adrian Wojtas (IRL)
  865. We need you - Tatyana Polosina (RUS)
  866. Masterpiece - Irina Storozhenko (RUS)
  867. The Telescope - Toma Stenko (RUS)
  868. The Collar - Viktoria Runtsova (RUS)
  869. The Fish - Toma Stenko (RUS)
  870. The Living go Ahead - Pavel Palekhin (RUS)
  871. Watch Over Me, My Talisman... - Anna Matison (RUS)
  872. Odd Woman - Danila Dunaev (RUS)
  873. Nonrandomness - Vladimir Kvetnoy (RUS)
  874. To the dacha - Alexey Naumov (RUS)
  875. Midlife Crisis - Alexey Naumov (RUS)
  876. Delivered - Evgeniy Dobrorodnov (RUS)
  877. La table des grands (The dinner) - Nathalia Konchalovsky (FRA)
  878. Compatible - Pau Bacardit (ESP)
  879. The Oval Portrait - Carles Roman (ESP)
  880. When the Sun Rises - Santiago Eguia (PRY)
  881. Final - Juan Gabriel Machado Toquica (COL)
  882. Un ladrillo aquí, un recuerdo allá (A brick here, a memory there) - Luisa Fernanda Abril Martinez (COL)
  883. Despierta - Benjamin Camacho Pedrozo (MEX)
  884. Death Room - Armando del Río (ESP)
  885. Nunca Pasa Nada - Javier Prieto (ESP)
  886. PIS - David Caíña (ESP)
  887. Aaba (Grandfather) - Amar Kaushik (IND)
  888. Acogida (Foster Care) - Gaizka Urresti (ESP)
  889. Atisaz - Arvand Dashtaray (IRN)
  890. Black Canaries - Jesse Kreitzer (USA)
  891. Cenizas (Ashes)- Luciana Digiglio (ARG)
  892. Daughter Of The Lake - Ozlem Altingoz (USA)
  893. Dos Segundos De Silencio (Two Seconds Of Silence) - Felipe Sanz
  894. (ESP)
  895. Downunder - Fernando González Gómez (ESP)
  896. Framed - Mario Pinzón (ESP)
  897. From Hasakah With Love - Mohammad Farahani (IRN)
  898. Fuera De Temporada (Out Of Season) - Sabrina Campos (ARG)
  899. Homerun - Jonghun Eun (KOR)
  900. La Saison Du Silence (The Sound Of Winter) - Tizian Büchi (BEL)
  901. Le Monde Du Petit Monde (A Whole World For A Little World) - Fabrice Bracq (FRA)
  902. Les Bigorneaux (The Winkles) - Alice Vial (FRA)
  903. Loftus - Christian Mejía Carrascal (COL)
  904. Lost Face - Sean Meehan (CAN, AUS)
  905. M.A.M.O.N. (Monitor Against Mexicans Over Nationwide) - Alejandro Damiani (URU, MEX)
  906. Preliminares (Foreplay) - Teresa Bellón & César F. Calvillo (ESP)
  907. Red Light - Toma Waszarow (BUL, HRV)
  908. rip - Albert Pintó, Caye Casas (ESP)
  909. Snowgirl - Ilina Perianova (BUL, EST, D)
  910. Sofía - Anabel Caso (MEX)
  911. To Build A Fire - Fx Goby (FRA, UK)
  912. El Solecito del Parque (The Sun Park) - Tatiana Ospina Holguin (COL)
  913. Red Velvet - Mahmoud Samir - Youssef Mahmoud (EGY)
  914. Boarding House - Mohamad Mehdi Yarjani (IRN)
  915. Amor en tiempos modernos (Love in modern times) - German Mairen (ESP)
  916. Les Bigorneaux (The Winkles) - Alice Vial (FRA)
  917. Twenty Years After - Yiqing "Catherine" Lin (USA)
  918. Vigilante Nocturno (Night Guard) - Ivan Rodriguez (ESP)
  919. Without Morning - Mohammad Baghi (IRN)
  920. Ya No Te Quiero (I Don't Love You Anymore) - Francisco Hervada Martín (ESP)
  921. La Politesse Des Anges (The Courtesy Of Angels) - Valérie Theodore (FRA)
  922. Lune de miel dans l'ouest (Honeymoon in the West) -
  923. Laurent Ardoint, Stephane Duprat (FRA)
  924. Hovory zi mnoyu (Talk to me)- Katheryna Lesyk (UKR)
  925. Cup Of Tea - Jitendra Rai (IND)
  926. Et Maintenant (And Now) - Dominique Bylebyl (FRA)
  927. Slacks - Benoît Boussard (FRA)
  928. Zolotoj Leshh (Golden Bream) - Yuriy Konopkin (RUS)
  929. Why Does New Federative Alliance Need the Old Military Bot? - Arthur Omarov (RUS)
  930. Drugi pokój (The Other Room) - Ewa Kochańska (PL)
  931. Clash of Morality - Vinay Pujara (USA)
  932. Buda Horror Story - Delfin Łakatosz (PL)
  933. Namir (Intent) - Anna Smoliy (UKR)
  934. Kukułek (Cuckooman) - Daniel Zagórski (PL)
  935. Conscience - Danish Jalil (ARE)
  936. Escape from the Devil's Den - Jian Yi Yang Fan (TWN)
  937. Bies - Błażej Kujawa (PL)
  938. The Lollipop Man - Danilo Zambrano (IRL)
  939. Praise Be to the Return of the Savior - An Na (KOR)
  940. Dulhin - the Bird - Himanshuray Raval “Haqeer" (IND)
  941. Spring is Coming - Tamara Bocharova (RUS)
  942. Suture - Mohammad Farzinnia (IRN)
  943. Tanto Hai Quanto Speri - Riccardo Quattrociocche (ITA)
  944. Appocundria - Mino Capuano (ITA)
  945. Placenta - Fabrizio Cavallaro (ITA)
  946. Amnesia - Gala Shiyan (RUS)
  947. Renen karaoke - Eviatar Moncaz (ISR)
  948. Head in the Clouds - Ina Maier (D)
  949. Maries Leben (The life of Marie) - Rolf Kasteleiner (D/PL)
  950. God does exist, or Where Do Babies Come From - Guzel Sultanova (RUS)
  951. Corsa d'estate (Summer run) - Cecilia Brianza (ITA)
  952. Ustawienia - Marta Streker (PL)
  953. Green Earth – Catqu, Angela Wong (HKG)
  954. Runaway - Khorshid Alami, Negar Najafzadeh (IRN)
  955. All the Tired Horses - Sebastian Mayr (AUT)
  956. Nierozłączne (Inseparable) - Wojciech Kazanecki (PL)
  957. Proxy - Haidi Marburger, Nina Hoffmann, Ramon Arango (CHE)
  958. Aquela Estrada (That Road) - Rafael Ramos (BRA)
  959. The last transition from being to non-being - Vladimir Bayandin (RUS)
  960. Kum VeHithalech- (Up and Arise) - Raanan Berger (ISR)
  961. Obedience - Kristina Sidorova (RUS)
  962. Kaszalot (Sperm Whale) - Artur Michalik (PL)
  963. P.M 2.5 - Piotr Biedroń (PL)
  964. Die Abreise (The Departure) - Milan Bath (D)
  965. Skorupki: film o szczęściu - Michał Turlewicz (PL)
  966. I’m not afraid - Bohdan Khomyn (UKR)
  967. Once upon a dream - Anthony Nion (BEL)
  968. Tesla - Kamen Sway (USA)
  969. Red Cloth - Yaşar Kuşu (TUR)
  970. Red Nose - Andreas Kyriacou (CYP)
  971. Parents came to me to Sri Lanka - Vera Vodynski (RUS)
  972. Mania - Mohammad Khiabani (IRN)
  973. Aurora - Diego Fandos (ESP)
  974. The Unborn - Ajay Garala & Vinit Chandrasekharan (IND)
  975. Thank You - Scott Palazzo (USA)
  976. PALM - Maxim Myshanskiy (RUS)
  977. All's Fair - Mathieu Hussenot (FRA)
  978. And The Moon Stands Still - Yulia Ruditskaya (BLR)
  979. Gypsy's Kiss - Paul Murphy (UK)
  980. Y - Gina Wenzel (D)
  981. The sky is blue everywhere - Gina Wenzel (D)
  982. Rouge - Marcelina Pieniążek (PL)
  983. Eva - Paul Contargyris (FRA)
  984. Inherviews - Dazhi Huang (CAN)
  985. Desarming - Nicole Desjardins (FRA)
  986. I Thank the State - Freddie Gerrard – Abbott (UK)
  987. Last Respect - Reut Dagbar Adami (ISR)
  988. Lidi Mama Tells Tales - Marianna Vas (HUN)
  989. Twofold - Luděk Wellart (CZ)
  990. Friday - Alexander Peskador (AUT)
  991. 1st June - Gabriel Calderwood (UK)
  992. April 6th - Sigrid Kolbjørnsen (NOR)
  993. The brother - Lea Triboulet (FRA)
  994. Night Guard - Rob Boyd (AUS)
  995. The Vest - Lesley Manning (UK)
  996. Szamota's Mistress - Adam Uryniak (PL)
  997. Thoughts of Love - Agnieszka Gasiorek (DNK)
  998. Funky Lola - Julio Mas Alcaraz (ESP)
  999. Up & Down - Malika Jmel (FRA)
  1000. Collapsed Lung (Légmell) - Ambrus Fatér (HUN)
  1001. Invisibly - Áron Szentpéteri (HUN)
  1002. Earthly People - Ádám Freund (HUN)
  1003. The Age of Aquarius (Minden vonal) - Fanni Szilágyi (HUN)
  1004. Examination - Tamás Fekete (HUN)
  1005. Fog - Claudia Costafreda Pires (ESP)
  1006. Tabib - Carlo d'Ursi (ESP)
  1007. Vampire - Alex Montoya (ESP)
  1008. The Refuge - Maria Millan (UK)
  1009. Polis_Nea - Pierluigi Ferrandini (ITA)
  1010. The Ruins - Ric Sechrest (USA)
  1011. About Taste of Cherry - Ulas Bicak (TUR)
  1012. Desintegration – Gwenael Chevalier (FRA)
  1013. Promised Land - Inês Gil (PRT)
  1014. The Wire - Milica Spasojevic(SRB)
  1015. Load - Stefan Teofilovic (SRB)
  1016. Pis - David Caíña (ESP)
  1017. Trobar-te (The Perfect Someone) - Pau Ortiz, Joan Burdeus (ESP)
  1018. Río - Esteban Felipe Bedoya Lozao (COL)
  1019. El Solecito del Parque (The Park Solecito) - Tatiana Ospina Holguin (COL)
  1020. El abogado (The lawyer) - Ignacio F. Rodó (ESP)
  1021. Bonsai - Ignacio F. Rodó (ESP)
  1022. Mezza Sala (Light Dim) - Barbato De Stefano (ITA)
  1023. Transumanti - Francesco La Torre (ITA)
  1024. Blackout - Donghwa Han (KOR)
  1025. Marta por Dentro (Inside Marta) - JD Alcázar (ESP)
  1026. Une Place (To Park) - Arthur Bacry (FRA)
  1027. La Vie d'Elie (The Life of Elie) - Julien Grimond-Szantaruk (FRA)
  1028. Self Service - Alberto Gallego (ESP)
  1029. Secret - Roberto Lopez Saavedra (D)
  1030. La culpa - Alvaro Barrera (MEX)
  1031. Tião - Clementino Junior (BRA)
  1032. Rooftop mine -진 윤 (KOR)
  1033. La Légende du Vieux Prigent (Old Salt Prigent) - Georges Hauchard-Heutte (FRA)
  1034. Mazwara - Youssef El kharroufi (MAR)
  1035. Irma - Camilla Lapa, Lorena Arouche (BRA)
  1036. Crisis - Rafael Kohan (PRY)
  1037. Línea del Tiempo- Sinestesia - Joan Marimón (ESP)
  1038. Através de Ti (Through You) - Diego Tafarel (BRA)
  1039. Patria (Homeland) - Alejandro Lobo León (ESP)
  1040. Party People - Cristina García Zarzosa (ESP)
  1041. Juba - Severino Neto (BRA)
  1042. Samosa - Albin Wildner (AUT)
  1043. Mute - Albin Wildner (AUT)
  1044. Un viernes de noche - Bruno Cancio (URY)
  1045. El Sagrado Corazón - Sebastian Diaz (COL)
  1046. Alevosía - Fernando Navarrete (ARG)
  1047. El Asado (The barbecue) - Ignacio Guggiari (ARG)
  1048. Sangue di un cane - Luca Rabotti (ITA)
  1049. La Photo - Marc Dessup (FRA)
  1050. Memorias del agua (Water Memories) - Anaís Medina, Tony Navarro (ESP)
  1051. Tapette - Satya Dusaugey (FRA)
  1052. Escamotage (Gone) - Guillaume Foresti (FRA)
  1053. Grain de poussière (Speck of dust) - Léopold Kraus (FRA)
  1054. O Homem da Raia do Canto (The man from the swim lane aside) - Cibele Santa Cruz (BRA)
  1055. Lituania - Iker Arce (ESP)
  1056. Ce Qu'il Reste De Toi (What Remains Of You) - Kevin Dresse (FRA)
  1057. Eu - Maurício Helbing (BRA)
  1058. Write Off - Diego Hidalgo Lizana (CHL)
  1059. Arroz con leche (Rice pudding) - Roly Ruiz (ARG)
  1060. Game - Alexey Dykhovichny (RUS)
  1061. The Power of Moths - Roman Romanov (BLR)
  1062. Mathew 19:14 - Alexander Domogarov jr (RUS)
  1063. Bandeira (Four-Colored Banner) - Thiago "Zé" Ferreira (BRA)
  1064. El Abortero (The Aborter) - Javier Vega (BOL)
  1065. Elles ou moi (Them or me) - PH Debiès (FRA)
  1066. La Faille (The Rift) - PH Debiès (CAN)
  1067. Abuela Esperanza - David Corroto (ESP)
  1068. João ou Maria? - Mari Angela Magalhães (BRA)
  1069. El lleó de tigres - DaVid Conill (ESP)
  1070. De toi a moi (From you to me) - Emilio Talarico (ITA)
  1071. Les enfants de Val d'Europe (Children of Val d'Europe) - Marion Balac (FRA)
  1072. Anastasia - Victor Ribeiro (BRA)
  1073. La Bestia (The Beast) - Alejo Correa (COL)
  1074. One of Them - Luc Walpoth (CHE)
  1075. Pirivenum Siraiyil (Enslaved By Loneliness) - Balaji Krishnan (IND)
  1076. Mi Regalo (My Gift) - Gabriel Lúgigo (ESP)
  1077. Las vísceras - Elena López Riera (ESP)
  1078. La Maldición del Jumpscare - Joan Ramon Viñas (ESP)
  1079. Last Respect - Reut Dagbar Agami (ISR)
  1080. Mirror - Maria Beatrice Alonzi (ITA)
  1081. Anunnaki - Alberto Noriega (ESP)
  1082. El Niño y la Noche (The Child and the night) - Claudia Ruiz (ARG)
  1083. El Mag (The Wizard) - Marta Guerrero (ESP)
  1084. The Baloon - Daeyong UHM (KOR)
  1085. Temps Mort (Dead Time) - Joaquín Baus Auil (FRA)
  1086. Conservas - Mireia Pozo Maya (ESP)
  1087. Grasse Matinée - Iván Artiles, Xoel Yáñez (ESP)
  1088. Fuera De Serie (One Of A Kind) - Cristo Fernández (MEX)
  1089. Crisis - Abdellah Erkaina (MAR)
  1090. Dichoso aquel... - María Guerra (ESP)
  1091. Otaku - Jose L. Estévez, Javier Hidalgo (ESP)
  1092. Dead Route 360 - Alfonso García López (ESP)
  1093. Cutoff - Jongmin Lim (KOR)
  1094. Le champ des évadés (The way of the escaped) - Tom Mattei (FRA)
  1095. Beetle Trouble - Gabriel Böhmer (UK)
  1096. 100 Años Igual (100 Years Equal) - Daniel Saldarriaga (ARG)
  1097. Poente (Afterglow) - Akira Kamiki (BRA)
  1098. Por quantos mundos atravessamos? (For how many worlds do we cross?) - Monica Klemz, Carlos Perrota, Maria Weickardt (BRA)
  1099. Retratos (Portraits) - Luiz Trentini (BRA)
  1100. Hay Algo En La Oscuridad (Something In The Darkness) - Fran Casanova (ESP)
  1101. Casimirator (Casimirator) - Jorge Segovia (ESP)
  1102. Un Minutito (A Minute) - Javier Macipe (ESP)
  1103. Fasle Ghermez (Red Season) - Hasan Najmabadi (IRN)
  1104. I am an Azriel - Sayed Ahmad Hassan Moosavi (AFG)
  1105. Maybe - Hassan Moosavi (AFG)
  1106. We are from Sky and going throw it - Sayed Ahmad Hassan Moosavi (AFG)
  1107. Kupal - Kazem Mollaie (IRN)
  1108. Isbey Tibu (Herbs) - Matan Sinai, Emanuel Nachimovskey (ISR)
  1109. Blue Bird - Gadi Rimer (ISR)
  1110. Out of Breath - Shauly Melamed (ISR)
  1111. Ben Mamshich (Heritage) - Yuval Aharoni (ISR)
  1112. The Director - Shira Porat (ISR, PL)
  1113. Renen karaoke - Eviatar Moncaz (ISR)
  1114. She'eriot – Leftovers (ISR)
  1115. Thinking Out Loud - Ronnie Zidon (ISR)
  1116. Jackals - Michael Stoliar (ISR)
  1117. Tmunat Rehov - Street Shot (ISR)
  1118. Terrier - Ozan Mermer (D)
  1119. The Autopsy of Sven Svensson - Hadas Coen Shir Pakman (ISR)
  1120. Reiskornlegende (Legend of the rice grain) - Lukasz Pethe (D)
  1121. Title - Viktro Belanov (RUS)
  1122. Mehr ist Mehr (More is More) - Shira Sznaider (ISR)
  1123. Blind Audition - Andreas Kessler (D)
  1124. One Face - Jaafar Muraad (UK)
  1125. Sellotape - Lyri Ben Dror (ISR)
  1126. Summer story - Yana Ugrekhelidze (D)
  1127. Allein (Alone) - Rikisaburo Sato (D)
  1128. Ma Kara Yalda? Tavu Lach Hasfinot? (Who Sank Your Ships?) -
  1129. Ella Kohn (ISR)
  1130. Kur dingsta daiktai, kur dingsta žmonės (Where Things, Where People Disappear) - Jorė Janavičiūtė (LTU)
  1131. Next - Chen Asherov (ISR)
  1132. Pola - Edyta Rembała (PL)
  1133. Samar - Kaveh Jahed (IRN)
  1134. Santé - Sabrine Khoury (ISR)
  1135. Boarding house - Mohamad Mehdi Yarjani (IRN)
  1136. Venus - Sae Yun, JUNG (KOR)
  1137. Draw Me Happy - Dmitry Rogov (RUS)
  1138. Stakleni Horizont (The glass horizon) - Denis Pavlovic (D)
  1139. The Bird Sings With Its Fingers - Mila Fakhurdinova (RUS, KAZ)
  1140. Ascensão (Ascension) - Pedro Peralta (PRT)
  1141. Setembro (September) - Leonor Noivo (PRT, BGR)
  1142. Um Campo De Aviação (An Aviation Field) - Joana Pimenta (PRT)
  1143. The Impasse - Alina Mikhailova (RUS)
  1144. Kopstoot (Headbutt) - Daan Bunnik (NET)
  1145. Idiot - Martina Buchelová (SVK)
  1146. China - Gregor Valentovič (SVK)
  1147. Selfish - Lukáš Figeľ (SVK)
  1148. Automatina - Agáta Bolaňosová (SVK)
  1149. Kamienne chleby (Stone Bread)- Robin Lipo,Sandeep Balhara, Klaudiusz Chrostowski, Taras Dron, Nastazja Gonera, Daniel Howlid, Kamil Krukowski, Aleksandra Maciejczyk, Justyna Mytnik, Eugeniusz Pankov, Joanna Satanowska, Marcin Strauchold, Maciej Rotowski, Mo Tan (PL)
  1150. 678 - EunJin Park (D)
  1151. Pet Man - Marzieh Abrarpaydar (IRN)
  1152. Pieniądze albo życie... Zaczyna się jutro - Joanna Bednarczyk, Roman Dziadkiewicz, Przemysław Czepurko, Aleksandra Kulik, Wojciech Ratajczak, Bernard Śmiałek, Jakub Zemła, Tytus Materka, Aleksandra Kozuń, Olga Pala (PL)
  1153. She - Mukhlisa Azizova (UZB, RUS)
  1154. One day – Daria Markina (RUS)
  1155. Parallaxe - Aline Magrez (BEL)
  1156. Prohibitoria - Filip Kilián (CZ)
  1157. Jáma (The Pit) - Filip Kilián (CZ)
  1158. Eternal Midnight - Adrian Heinrich (D)
  1159. The dead book - Mazen lofty (EGY)
  1160. Duchařina (Ghostory) - Alžběta Göbelová (CZ)
  1161. 41'CR - Lukas Wieg (D)