Facebook Twitter
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość  ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film dokumentalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Nagroda Jury młodzieżowego ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film animowany ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Nagroda Jury młodzieżowego ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film fabularny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Grand Prix ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • gość ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość MFF ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
ZGŁOŚ FILM

NEWS

więcej »

KONKURS

GALERIA

zobacz całą galerię »

Facebook

Twitter

submit with FilmFreeway

submit with Festhome

ZOOM - ZBLIŻENIA 2018

FILMY NADESŁANE DO KONKURSU FILMU DOKUMENTALNEGO:

 

  1. Prezent – Sylwia Rosak (PL)
  2. On Vacation – Adam Pietrzyk (UK)
  3. Mainline – Reza Golchin (IRN)
  4. Siła (Brunt) – Mirosław Mamczur (PL)
  5. Iran Tour - Benyamin Balouchi (IRN)
  6. Of Huge And Small - Artem Funk (D)
  7. Farm Time - David H. Wells (USA)
  8. Jim - Sam Gurry (USA)
  9. Get ahold of yourself – Eugene Golovanevsky (UKR)
  10. Nobody Dies Here (Ici, Personne Ne Meurt) – Simon Panay (FRA)
  11. Oumoun – Fairuz, El Moïz Ghammam (BEL/ TUN)
  12. Więcej niż śpiew (More than singing) – Maciej Jarczyński (PL)
  13. Bock Saga - Welcome to Altlantis – Alexander Popov (RUS/IND/USA)
  14. Holy Delta – Alejandro Sajgalik (CAN/ ROU)
  15. Inner Me – Antonio Spano (ITA/ DRCONGO)
  16. Diaries of a filmmaker – Mazen Lotfy (EGY)
  17. Nasz Dom – Kinga Pudełek (PL)
  18. See You Later (Do skorogo) – Yulia Kochetova-Nabozhniak (UKR)
  19. Rurales – Kuba Goździewicz (PL)
  20. Vater – Krzysztof Maćkowski (PL)
  21. Once Upon 6 Times – Liane Simard (CAN)
  22. The Private Life Of Animals – Valentin Tkach (RUS)
  23. Course of Dostoevsky – Valentina Elina (RUS)
  24. Exodus – Paulina Bondaronek, Tristan Anderson (PL)
  25. Butterfly – Azar Kafaei (IRN)
  26. When Mother Goes to Work – Azar Kafaei (IRN)
  27. Light, Shade, Life – Shahriar Pourseyedian (IRN)
  28. Kinky – Tadeusz Chudy (PL)
  29. Housewarming – Effi Weiss, Amir Borenstein (ALB/ BEL)
  30. Quite Different Life – Siarhei Isakov (BLR)
  31. La Violencia Normal – Sara Bamba (ESP)
  32. A Bridge Between Two Worlds – Pascal Gélinas (CAN)
  33. Hope – Ander Cerrato, Unai Lahuerta (ESP)
  34. Eli. La Pasión Sueca (Eli. Swedish Passion) – Miguel Argilés, Adriana Gil (ESP)
  35. Sub Terrae – Nayra Sanz Fuentes (ESP)
  36. The Blinking Island – Diego Borges (ESP)
  37. La rodada del Patachín (The Way of Patachin) – David Ferreira (ITA)
  38. Tukke’b Teere ba / The Trip of the Book – Dani Millán (ESP)
  39. Desayuno con pastillas (Breakfast with Pills) – Zac73dragon (ESP)
  40. Desde Palma, a la vista... (At the Sight of Time, from Palma Street) – Octavio Daniel Rodríguez Juárez (MEX)
  41. Ni dos, ni cuatro (Neither Two, Nor Four) – Sergi González (ESP)
  42. 28 de Agosto (August 28th) – Domingo J. González (ESP)
  43. Etendard – Veret Robin, Bobanovits Hans (SGP)
  44. Uma Kori (Agua Valiosa) – Patricia Albornoz (CHL)
  45. Maria – Lucas Pena (BRA)
  46. Gorgeous Sisters – Inesa Kurklietyte (LTU)
  47. A donde nos esperan (Where they are expecting us) - Gustavo Gómez (ESP)
  48. El Palero (The Shovel Man) - Patricio Santander (CHI)
  49. Candeias (Candelabras) - Ythallo Rodrigues, Reginaldo Farias (BRA)
  50. Perro Negro (Black Dog) - Tomas Faiman (ARG)
  51. Camposanto (God's Acre) - Pablo Adiego (ESP)
  52. Covunco - Damian Coluccio (ARG)
  53. Muna - Santiago Zannou (ESP)
  54. Bolivia Extraña Sinfonía (Bolivia strange symphony) - José David Apel (ARG)
  55. Desafío Solar Patagonia (Patagonia Solar Challenge) - Ivo Regodeceves Torres (CHL)
  56. Potzi: relatos de identidad - Citlali Vázquez (MEX)
  57. Dziewczyny (Girls) - Anastazja Dąbrowska (PL)
  58. Kolekcja (Collection) - Marcin Polar (PL)
  59. Na szczęście - Piotr Januszkiewicz (PL)
  60. Proch- Jakub Radej (PL)
  61. Roadside Scientist - Diganta Dey (IND)
  62. Los Médanos (The Sandhills) - Emiliano Berná (ARG)
  63. Another Lisbon Story - Claudio Carbone (PRT)
  64. Em Busca Da Terra Sem Males - Anna Azevedo (BRA)
  65. Babylondon - Andres Roccatagliata (UK)
  66. Chrzest Południa - Marek Kołdras (PL)
  67. Apagorevmeni Episkepsi - Nikos Theodosiou (GRC)
  68. Chudiki - Oleg Maslov, Vera Arngold (RUS)
  69. El Manguito - Laurentia Genske (D)
  70. Babcia Dorota - Agnieszka Gasiorek (PL)
  71. Yeda Brown - Efeito Borboleta - Pedro Murad (BRA)
  72. A Farewell To All That - David Muñoz (ESP)
  73. Ana María Moix, Passion...- Anastasi Rinos (ESP)
  74. Eu me preocupo - Paulo Silver (BRA)
  75. Thalatta - Triantafyllia Dimopoulou (GRC)
  76. Poesía en ruinas (Poetry in ruins) - Joshué Guerrero (ESP)
  77. Les enfants du béton - Jonathan Phanhsay-Chamson (FRA)
  78. Principio de Precaución: (o cómo alertar la mirada hacia el cielo)- Rocío Kancepolski, Tomás Cabrera Cañas (ARG)
  79. The Bolshoi Maestro - Sara Gossi, Gabriela Forfotӑ (LTU)
  80. Tailor - Calí dos Anjos (BRA)
  81. Jholmolia - The Sacred Water - Saiful Wadud Helal (BGD)
  82. Green Island - Yu-Shen Su (D)
  83. Asylum Park - Shanu Sharma (IND)
  84. Kropla krwi - Tomasz Wiśniewski (PL)
  85. Simba in New York - Tobi Sauer (D)
  86. @ Beautiful Mountains - Teng Chen (CHN,USA)
  87. Jorge Gómez Actor, Mimo, Clown Y Titiritero - Ileana Andrea Gómez Gavinoser (ARG)
  88. Humans of Christiania – Elena Rubashevska (UKR/ PL/ DEN)
  89. Merry Is The Gipsy Life – Ludmila Zhivkova (BGR)
  90. Fugh int i scapàin (Fire in the shoes) – Gianluca Marcon, Marco Landini (ITA)
  91. Epidermis – Daniel Ramírez Corzo (PER)
  92. Milenialsi (Millenials) – Aleksnader Hałgas (PL)
  93. Merry Is The Gypsy Life – Ludmila Zhivkova (BGR)
  94. The always ready to travel – Anna Wiśniewska (PL)
  95. Gadające kobiety (Talking Women) – Grażyna Kopeć, Magda Karel (PL)
  96. Unhealthy love – Daniel Mercatali (ITA)
  97. The Simple Day – Maria Khristoforova (RUS)
  98. "The other" ("L'autre") – Joe Hoster (CHE)
  99. Matsuri, Pase y Vea – Franco Alvarez (ARG)
  100. Entre Pàndols i Cavalls – Mireia González (ESP)
  101. Carretera Cartonera – Marta Mancusi (ITA)
  102. 56 – Marco Huertas (ESP)
  103. Antonieta – Flávia Person (ESP)
  104. Preciado Liquido – Tatiana Laborde Flórez (COL)
  105. Positivando la Oscuridad (Developing the Darkness) – Manuel Pascual (ESP)
  106. A Life in Chains – Federica Vairani (ITA)
  107. La Vida Es Un Tango – David Cordon (UK/ ESP)
  108. Waking a Monster – Mirjam Clement (USA)
  109. Farewell, Goddess – Amit Agarwal (IND)
  110. Quite Different Life – Siarhei Isakov (BLR)
  111. Benson's Hope – Andre Campbell (USA)
  112. Saad olive tree – Ahmad Zayeri (IRN)
  113. Ánimas – Melisa Mayo (ARG)
  114. Bieżeńcy 1915-1922 (Exiles 1915-1922) – Jerzy Kalina (PL)
  115. W Absolutnej Ciszy (In Absolute Silence) – Łukasz Śródka (PL)
  116. Witold Kiejrys - poeta, który nie czuje się nim (Witold Kiejrys - A poet who doesn't feel like him) – Patryk Piwnicki (PL)
  117. Tango on a Visit – Irene Schüller (GER)
  118. Last Nomads of Everest – Nischal Poudyal (NPL)
  119. Medulla Oblongata – Roberto Nascimento (NZL)
  120. Mad Hunter – Roberto Nascimento (NZL)
  121. Fora da Caixa (Out of the Box) – Edu Camargo (BRA)
  122. Nueva Galicia – Ivan Nespereira (ESP)
  123. Una Lucha Contra el Tiempo.Ainara (A Fight Against Timeo.Ainara) – Pepo Madruga (ESP)
  124. The Dawn of Donbas – Nataliia Pogudina (UKR)
  125. Bakhshi – Reza Gholami Motlagh (IRN)
  126. Dziurawa Skarpeta na Emigracji (The Hole In The Sock Of Emigration) – Michal Lebski (PL)
  127. Passion For Planet – Werner Schuessler (GER)
  128. Por Qué Cantan Las Aves – Adrián Villa Dávila (COL)
  129. La/mentada de La Llorona (Women Hollowing Curse) – Mujeres Presas Alzando la Voz (MEX)
  130. 7 Maiden’s Theatre – Kirsten Gaynet (RUS)
  131. Mademoiselle Jenny – Irina Kopieva (RUS)
  132. The Woman Weighing Gold – Jacques Loeuille (FRA)
  133. Tierra de Anhelos – Felipe Nieto (COL)
  134. La vida de Dylan (The Dylan’s Life) – Enrique Espin Cosme, Javier Puebla López, Enrique Espin Cosme (ESP)
  135. We Must Be Dreaming – David Bert Joris Dhert (BEL)
  136. Siempre Fui Álex (I Have Been Always Alex) – Roberto Ruiz Céspedes, Sancho Ortiz de Lejarazu (ESP)
  137. When School Broke Out Of Prison – Päivi Kapiainen-Heiskanen (FIN)
  138. The Good Education – Gu Yu (FRA)
  139. Esseri – Tommaso Donati (CHE)
  140. A Song from the Future – Tommaso Donati (CHE)
  141. Is radiation the asbestos of the 21th century? – Hjalmar Ilmer (NLD)
  142. Sangre (Blood) – Iván Otero (ESP)
  143. Cuatro manos (Four Hands) – Diego Véliz, José Miguel Garrido (CHL)
  144. Retour (Return) – Huang Pang-Chuan (FRA)
  145. "Tristeza Marina" Un retrato de la nostalgia porteña ("Sea sadness" A portrait of Buenos Aires nostalgia) – Rodrigo Demirjian (ESP)
  146. Qyteti i Mureve (City of Walls) – Eneos Çarka (ALB)
  147. Wszystko z nami w porządku (We are alright) – Borys Nieśpielak (PL)
  148. Darjeeling Diaries – Kushal Sinha Roy (IND)
  149. Rupa's Boutique – Glória Halász (HUN)
  150. Pianocrazy – Jan Meier (GER)
  151. Peter Blake - Word Made Flesh – Devlin Crow, Kennedy Crow (UK)
  152. Scrap – Chris Filippone (USA)
  153. A Spark in the Dark: Tinder Users in the North – Christopher Healey (CAN)
  154. Vegetation Walk – Anouk Chambaz, Julija Paskeviciute (CHE/ LTU)
  155. Whose city? – Hans Christian Post (DEN/ GER)
  156. La Fábrica (The Factory) – Joel Cortina Suárez (ARG)
  157. Jestem (I Am) – Grzegorz Paprzycki (PL)
  158. Plasticine Family – Moriya Benavot (ISR)
  159. Korean Dog Meat Exposé – James Hyams, Tae-hoon Lee, AJ Garcia (KOR/ AUS)
  160. The Dog Meat Professionals: South Korea – James Hyams, Tae-hoon Lee, AJ Garcia (KOR/ AUS)
  161. Happy Pills – Alexander Zubovlenko (BLR/ RUS)
  162. Świat Marysi (Marysia's World) – Katarzyna Ewa Żak (PL)
  163. Z Pogranicza Cudu (Borderline Miracles) – Tomasz Jurkiewicz (PL)
  164. Socatoba – Daniel Love (ESP)
  165. The Day The Voices Raised – Dian Septi Trisnanti (IDN)
  166. El Director Maldito (Cursed Director) – Maxi Campo (ESP)
  167. A Film On Film – David Mcnulty (UK)
  168. Cyéwmen – Sean Stiller (CAN)
  169. Pani Rena Od Aniołów (Mrs Rena Of The Angels) – Aleksandra Folczak (PL)
  170. Facing Death With Wire-Cutter – Sarwar Abdullah (IRQ)
  171. Nesaa Alhoria (Women of Freedom) – Abeer Zeibak Haddad (PSE)
  172. Ale Yarok (Green Leaf) – Maurice Kandioty (ISR)
  173. Haga'agooim Shel Maya Gordon (The Longings of Maya Gordon) – Yair Lev and Etty Wieseltier (ISR)
  174. Jerzy Nasierowski – Tomasz Herman (PL)
  175. Król (King) – Bartosz Gajda (PL)
  176. Vigor – Chen Qianzhang (CHN)
  177. Moist Soil – Chen Qianzhang (CHN)
  178. I, Gabriel Popescu, the Etcher – Stefan Scarlatescu (ROU)
  179. Future – Manuel Torres Núñez (ECU)
  180. Äiti (Mother) – Jenni Kivistö (FIN)
  181. Alto el Fuego (Cease Fire) – Raúl de la Fuente (ESP)
  182. Bolingo. El Bosque del Amor – Alejandro G. Salgado (ESP)
  183. 5105, Historia de Una Fuga de Mathausen (5105, A Story of an Escape from Mauthausen) – Diego González (ESP)
  184. Jóvenes Valientes. La Pasión de un Sueño – Giovanni Granada (COL)
  185. La Flor de la Lengua de Vaca (The Cow Tongue Flower) – Germán Reyes Ruiz (COL)
  186. Refugiados – David Rodríguez Muñiz (ESP)
  187. Exit – Agnieszka Kulka-Sobkowicz, Barbara Golonka (PL)
  188. Gorgeous Sisters – Inesa Kurklietytė (LTU)
  189. Assetto Di Volo – Giulio Venier (ITA)
  190. There is a Place – Denys Kushnarov (UKR)
  191. Bafandgan Khiyal (Weavers Of Imagination) – Sadegh Jafari (IRN)
  192. Wehikuł czasu (Time Machine) – Jan Bujnowski (PL/ UK)
  193. El Legado Vivo De Roger Garaudy (The Living Legacy Of Roger Garaudy) – Abdennur Prado (ESP)
  194. Why Me? – Harish Shah (IND)
  195. The Wielkopolska Uprising. Czarnkow Recaptured – Paweł Różycki (PL)
  196. Life by the Landfill – Chiara Bellini (ITA)
  197. Moravia, O Fair Land II. – Petr Šprincl (CZ)
  198. From Beyond The Grave, My Grandfather Told Me Why I Am Alive Today – Otso Alanko (FIN)
  199. Gaza – Julio Pérez del Campo, Carles Bover Martínez (ESP)
  200. Un Ladrillo Aquí, Un Recuerdo Allá (A Brick Here, A Memory There) – Luisa Fernanda Abril Martinez (COL)
  201. Wszystko dla Polski - Powstanie Zamojskie 1942-1944 (All for Poland - Zamosc Uprising 1942-1944) – Magdalena i Rafał Kołodziejczykowie (PL)
  202. La Terra dopo la Terra (The Land after the Land) – Omar Barchetta (ITA/ UK)
  203. Nimble Fingers – Parsifal Reparato (ITA)
  204. Oli Petur With Spirit In His Hand – Baldur Smari Olafsson (ISL)
  205. Mute Demons Variations – Heitor Isoda (BRA)
  206. Melodies for Solo Voices – Roberto Santaguida, Ana Lagator (GER)
  207. Saint Lazarus's Miracle – Nicolás Muñoz (ESP)
  208. Pro Shamiram – Mariam Ohanyan (ARM)
  209. Droga Weterana-Pokonać Hańczę (Veterans Struggle- Make It To The Shore) – Rafał Makolądra (PL)
  210. Bhikkhunī. Buddyzm, Sri Lanka, rewolucja (Bhikkhunī. Buddhism, Sri Lanka, revolution) – Małgorzata Dobrowolska (PL)
  211. Mistrzynie życia duchowego. Buddyzm • Sri Lanka • rewolucja(Bhikkhunī. Buddhism, Sri Lanka, revolution) – Małgorzata Dobrowolska (PL)
  212. Sztuka Przekraczania (The Art of Breaking the Ground) – Michał Barański (PL)
  213. Mittrata (Peace) – Shahiduzzaman Badal (BGD)
  214. Mantader Jibon (Life Of Manta) – Asaduzzaman Kamal (BGD)
  215. Vasa Vasa – Alessia Scarso (ITA)
  216. De quem é a Terra? (Who Owns the Land?) – Fernando Sallasa (BRA)
  217. Plantão Judiciário (Judicial on Duty) – Daniel Brunet (BRA)
  218. The Flight – Claudia Bershadskaya (RUS)
  219. Sinless Mary – Mário Macedo (PRT)
  220. Nie sądzić (Not To Judge) – Pawlina Carlucci Sforza, Magdalena Lubanska (PL)
  221. Johnny – Filippo Ticozzi (ITA)
  222. Sentimental Story – Ralitza Dimitrova (BGR)
  223. R I P Recycling Interred People – Steve Vasiliou (GRC)
  224. Mimikrija Ir Jos Sindromai – Anastasija Piroženko (LTU/ NLD)
  225. Azimut – Emiliana Santoro (ITA)
  226. Dyptyk Ja i Mama (Diptych Me and Mother) – Michał Rakowski (PL)
  227. Figli della Libertà (Be Free or Be Dead) – Lucio Basadonne, Anna Pollio (ITA)
  228. Helm Fe Zarf (A dream In An Envelope) – Muhammad Ali (EGY)
  229. Mémoires d'un future (Memories of A Future) – Francesca Duca (MAR)
  230. Il Quartiere (The Neighborhood) – Filippo Maria Cariglia (ITA)
  231. 19 Maggio 2012, Mirandola (MO). Ultima Proiezione (19th May 2012, Mirandola (MO). Last Screening Before the Earthquake) – Sebastiano Caceffo (ITA)
  232. Miss Holocaust – Michalina Musielak (PL)
  233. Droga (The Road) – Konrad Puchalski (PL)
  234. A View from the Window – Azar Kafaei, Chris Filippone (USA)
  235. No Longer Our Homeland – Kristof Gerega (GER/ PL)
  236. Diena Man Ne (The Daytime Is Not For Me) – Akvilė Žilionytė (LTU)
  237. The March of Hope – Jim Kroft (GER)
  238. To Have or Have Not – Dev Banerji (USA)
  239. Pan Stasiu (Mr. Stasiu) – Wawrzyniec Turowski (PL)
  240. Ciąg Dalszy Nastąpi (To Be Continued) – Wawrzyniec Turowski (PL)
  241. Z Rypina do Włoch (From Rypin to Italy) – Wawrzyniec Turowski (PL)
  242. Formas de Voltar para Casa (Ways to Come Back Home) – Rafael Ramos (BRA)
  243. Zimowisko (Winter Barge) – Grzegorz Maj (PL)
  244. Lokkol 2. Voyage à Niamey (Lokkol 2. Trip to Niamey) – Francesco Sincich (ITA)
  245. Alfaião – André Almeida Rodrigues (PRT)
  246. Po prostu Życie (Just Life) – Delfin Łakatosz (ROU)
  247. Tam Gdzie Koza Chodzi (Where the Goat Go) – Kajetan Pochylski (PL)
  248. Chronicles of Religious Persecution in China – Jason Jia (KOR)
  249. Mamihlapinatapai – Gaetano Crivaro, Margherita Pisano (ITA)
  250. Santimentalna Istoriya (Sentimental Story) – Ralitza Dimitrova (BGR)
  251. Confession – Svetlana Axford (RUS)
  252. Krzyk Duszy. Historia Toli (Scream of Soul. Tola's Story) – Wojciech Antosik, Artur Michalik, Łukasz Bursa (PL)
  253. Droga Powrotna (The Way Back) – Mateusz Żegliński (PL)
  254. Pan Charon (Mister Charon) – Mateusz Żegliński (PL)
  255. Iku Manieva – Isaac Ruiz Gastélum (MEX)
  256. Grolier Poetry Book Shop - The Last Sacred Place Of Poetry – Weiying Huang, Mengyuan Lin (USA)
  257. Granny – Júlia Michl (HUN)
  258. Divided Attention – Madeline Rooks (USA)
  259. Wild – Volkan Budak (TUR)
  260. Carry My Voice – Hasan Demirtaş (USA)
  261. Jia – Li Cheng (FRA)
  262. Sanctum – Melina Coto, Blair Pennington, Perry Wasserman, Anna Woźniewicz (USA)
  263. Seine's Breath – Bethanie Montano (AUS)
  264. One Mother's Fire: The Gail Minger Story – Diana Nicolae (USA)
  265. Kopfüber (Head First) – Daniel Thomaser (GER)
  266. Talibés. Infants esclaus a l'Àfrica Occidental (Talibés. Slave children in West Africa) – Marc Vila Serra (ESP)
  267. Ce Soir Mon Cœur Bat (This Evening My Heart Beats) – Rémi Jennequin (FRA)
  268. Togoland 2015 (The Fire, a Fowl and an (Un)Forgotten Past) – Jürgen Ellinghaus (FRA)
  269. La Peseuse d'or – Jacques Loeuille (FRA)
  270. El Eterno Retorno (The Eternal Recurrence) – Roberto Mathews, Pablo Molina (CHL)