Facebook Twitter
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość  ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film dokumentalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Nagroda Jury młodzieżowego ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film animowany ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Nagroda Jury młodzieżowego ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Najlepszy film fabularny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • Grand Prix ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • gość ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość MFF ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • gość ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • pokaz specjalny ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2016
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2016
ZGŁOŚ FILM

NEWS

więcej »

KONKURS

GALERIA

zobacz całą galerię »

Facebook

Twitter

submit with FilmFreeway

submit with Festhome

ZOOM - ZBLIŻENIA 2018

FILMY NADESŁANE DO KONKURSU VIDEO-ART:

  1. The Loop - Diana Galimzyanova (RUS)
  2. Amtrak - Craig Smith (USA)
  3. News From The Future - Christopher Healey (CAN)
  4. From This Side Of Space To The Other Side Of The Signal - Benjamin Rosenthal (USA)
  5. Light - Reza Golchin (IRN)
  6. Hurricane - Carla Forte (USA)
  7. Emotional Zero - Carla Forte (USA)
  8. Tears - Carla Forte (USA)
  9. Get Live - Adriana Roze (LVA)
  10. Final Gathering - Alain Escalle (FRA)
  11. The Arrow On My Throat - Arthur Bently & Sebastian Nicolai Soper (UK)
  12. Flat Lot - Sam Gurry(USA)
  13. The Blue - Sam Gurry(USA)
  14. Double A - Orange Dreaming, Conflict, Rainy Red (AUS)
  15. Archive - Adam Forrester (USA)
  16. Dekonstrukcja Osobowości - Agnieszka Konarska (PL)
  17. Descent to Madness - Allan Balberona (PHL)
  18. Spring Mirror - Ruxandra Mitache (CHE)
  19. Opowieść Pani Lasu - Michał Wójcicki (PL)
  20. What Weee Are - Honey Weees - Alessio De Marchi & Alessandra Turcato (ITA)
  21. Ur-quality – Arie Ori (MEX)
  22. Dyakuyemo za shans rozkvitnuty znovu. Virmeny (Thank you for a chance to grow again. Armenians) – Andrew Lidagovsky, Andranik Berberian (UKR)
  23. V tom sirom poli (In the open field) – Andrej Kolencik (SVK)
  24. Niebo (Sky) – Kolektyw DA (PL)
  25. Fight of bulls – Tushar Waghela (IND)
  26. Locked – Konrad Bąk (PL)
  27. Vespula – Gianmaria Lupo Cerutti (ITA)
  28. Misoginia: Pandora (Misogyny: Pandora) – Felipe Díaz Galarce (CHL)
  29. Danza Contemporanea (Contemporary Dance) – Felipe Díaz Galarce (CHL)
  30. All about you – Allison Beda (CAN)
  31. When Air Becomes Fire – Oliver Smith (USA)
  32. Dancing Stars – Pauline Quinonéo (FRA)
  33. Confidente (Confident) – Karen Akerman, Miguel Seabra Lopes (BRA)
  34. To be –Farzaneh Omidvarnia (DNK)
  35. Orfeo – Isabel Pagliai (FRA)
  36. Untitled (Torso) – Nataša Stearns (USA)
  37. Obraz Matki Boskiej (Picture of the Virgin Mary) – Jakub Gryzowski (PL)
  38. Identity Parade – Gerard Freixes Ribera (ESP)
  39. Inconsequence - David Anthony Sant (AUS)
  40. The Trader - Manuel Alvarez Diestro, Sergio Belinchon (ESP)
  41. Dürerstuben – Reanimation - Marcus Hanisch (D)
  42. The Retarded Child (Niño Imbécil) - Dimitar Dimitrov (BUL)
  43. Only wanna party! - Brian Kohne (USA)
  44. Cococo - Julian Gallese (CRI)
  45. Prychynna: The Story of Love - Andrii Shcherbak (UKR)
  46. Bitterschokolade (Dark Chocolate) - Beate Höller (D)
  47. Onipresença (Omnipresence) - Anderson Rodrigues (BRA)
  48. Pozdrowienia z Atlantydy - Hanna Kaszewska (PL)
  49. Pieśń barda - artwideo muzyczne - Marat Dakunin (PL)
  50. Chmurki lądują - Marat Dakunin (PL)
  51. River Crab - Karolina Mełnicka (PL)
  52. Stevie B V the Alabaster Disaster - James Sham (USA)
  53. Eunhae V. the MattDawn Duo - James Sham (USA)
  54. Opera Telephone - James Sham (USA)
  55. Purple Dreams - Murat Sayginer (TUR)
  56. Gra my (We all play) – Katarzyna Rodacka (PL)
  57. Het verdriet zal niet eeuwig duren (The Sadness Will Not Last Forever) – Alexei Dmitriev (RUS/ NLD)
  58. El otoño del ceibo (The Autumn of The Ceibo Tree) – Alejandro Fernández Mouján (ARG)
  59. Inconciente (Unconscious) – Lucas Turturro (ARG)
  60. Meduza Introduction Welcome To My Hell – Karol Wąsowicz (PL)
  61. Cios za Cios (Blow by Blow) – Bartłomiej Jaskulski (PL)
  62. Beauty Aisle – Aaron Levine (USA)
  63. Transitions – Ana Barroso (PRT)
  64. 2084 – Jan Chramosta (CZ)
  65. Santa Teresa – Emanuele Dainotti (ITA)
  66. Mikveh – Adrian Garcia Gomez (USA)
  67. Other News – Jason Manuel DeFreitas (USA)
  68. Through – Mariusz Wirski (PL)
  69. Madness – Adrian Szczepaniak (PL)
  70. Genesis – Abtin Mozafari (IRN)
  71. DYSPLA_ronnie – Lennie Varvarides, Kazimir Bielecki (UK)
  72. DYSPLA_washed up babies – Lennie Varvarides, Kazimir Bielecki (UK)
  73. El sueño del hombre despierto (The Awake Man Dream) – Pablo Lopérgolo Ortiz (ESP)
  74. A Room – Chong Ming (HKG)
  75. Imponderabilia – Bartłomiej Lenart (PL)
  76. Vernunft & Triebe (V&T) – Bennet Meyer (GER)
  77. Zuhaitz (Tree) – Sarah Ouazzani (FRA)
  78. Smarter User – Kuesti Fraun (GER)
  79. Cervus (Stag) – Daria Praczkowska (PL)
  80. All My Life (After Bailie) – Clint Enns (CAN)
  81. Clip Santé – Alexandre Fatta (CAN)
  82. Granular Film-Beirut – Charles-André Coderre (CAN)
  83. Parking Lot Attendant – Charlotte Clermont (CAN)
  84. Nowhere – Lydie Jean-Dit-Pannel (FRA)
  85. Numb – Yuka Sato (JPN)
  86. I'm On Fire – Actually Huizenga (USA)
  87. Codèpendance – Carlos Piñol (ESP)
  88. A La Mesure Du Temps (By The Rhythm Of Time) – Jean-Yves Tual (FRA)
  89. Hortéus – Florian Rouzaud Cornabas (FRA)
  90. Phobia – Małgorzata Andrys (PL)
  91. A day in the bedroom of Laurie Evian – Kostas Makrinos (GRC)
  92. I am just trying to say that I love music – Giorgos Efthimiou (GRC)
  93. Wspieramy Mariana – Mariusz Moscicki (PL)
  94. Lo-Ibiltariak (Sleepwalkers) – Iñigo Salaberria (ESP)
  95. Ádito – Rubiane Maia, Renata Ferraz (BRA)
  96. Kompozycja Przestrzenna (A Spatial Composition) – Marta Krześlak (PL)
  97. Współobecność (Coexistence) – Jakub Wysocki (PL)
  98. Stan – Aniela Kurkiewicz
  99. Crookcrank – Jeremy Weinstein (CAN)
  100. Resentimiento – Carlos Andrés Hurtado (COL)
  101. Trabajo - Ferran Masip Valls (ESP)
  102. Separation - Emre Olcayto (BEL)
  103. A Couple Things - Erika Roux (NLD)
  104. At the window, on the bed, behind the door - Erika Roux (NLD)
  105. Double A - Evguenia Men (AUS)
  106. Nigra - Marta Arjona Blasco (ESP)
  107. Tempus Fugit - Marta Arjona Blasco (ESP)
  108. X-TREM - Marta Arjona Blasco & Mei Casabona (ESP)
  109. Arcopal Lullaby - Connie Dekker (NLD/FRA)
  110. Jak_Wydoić_Krowę – Adam Żądło – (PL)
  111. Breast - Mark Norfolk (UK)
  112. 165708 - Josephine Massarella (CAN)
  113. Instrucciones para hacer un film en un país subdesarrollado - M. Dianela Torres (MEX)
  114. Juno - M. Dianela Torres (MEX)
  115. Krawędź - Alle Dowska PL/UK
  116. Natural disasters - Antti Polojarvi (FIN)
  117. The Most Holy Liturgy of Jude Crow and Claire of the Crick 3535 - Nicole Baker (USA)
  118. Passenger - Jamie Naqvi (USA)
  119. Topographia Hibernica - Of the Wonders and Miracles of Ireland - Liza Bolton (IRL)
  120. Zwyczaje Mrówek - Patrycja Pawłowska (PL)
  121. 4 Elements - Alberto Pérez-Mora & Marta Arjona (ESP)
  122. The Falling Woman - Alberto Pérez-Mora & Marta Arjona (ESP)
  123. MOTEL - Brice Bowman (USA)
  124. Carpathian Pass - Gus Reed (USA)
  125. News From The Future - Christopher Healey (CAN)
  126. Nature morte - Jeroen ter Welle (NLD)
  127. Wind - Jeroen ter Welle (NLD)
  128. Ode To Nina - Francesca Levi (UK)
  129. Icarus - Albano Ruela (PRT)
  130. Hurricane - Carla Forte (USA)
  131. Despondent - Marek Vajduliak (SVK)
  132. La Reina de la Casa - Isabel Pérez del Pulgar (FRA)
  133. Berlin Psycho - Henri Boit (D)
  134. Day After Day - Anthony Ing (UK)
  135. Tupianas - Marcos Bonisson (BRA)
  136. Victory - Khalil Charif (BRA/FRA)
  137. Celebrity - Khalil Charif (BRA)
  138. Alpha V. Charly - Anthony C. Cajan (FRA)
  139. Tone - John Graham (CAN)
  140. The Method - Gregg Biermann (USA)
  141. An Accident of Being - Lisa MacLean (CAN)
  142. Happy ENDINGS - Antonello Matarazzo (ITA)
  143. Metamorphoses of War: Сontamination of the Possible - Marina Illiahova (UKR)
  144. #allthatissolidmeltsintoair - Jonathan Palomar (CAN)
  145. The Sadness Will Not Last Forever - Alexei Dmitriev (RUS/NLD)
  146. Dust Dance English - Silvia Pradas (ESP)
  147. Pan + L'attente - Ivan Sougy (FRA)
  148. Reverse Commuting - Daniel Le Hai (PL)
  149. The Islands - Hsuan-Kuang Hsieh (TWN)
  150. How Art You - Kimberly Berckmoes (BEL)
  151. Moonland - Martin Janoušek (CZ)
  152. Scenes from a marriage - Coalfather Industries (USA)
  153. The Sunset Doors - Jean-Michel Rolland (FRA)
  154. The Partisan - Jean-Michel Rolland (FRA)
  155. Passage - Jean-Michel Rolland (FRA)
  156. Świtezianka - Tomasz Herman (PL)
  157. Pociąg do apokalipsy - Ian Giedrojć (PL)
  158. Thank You - Karolina Nieduza (IDN)
  159. When We Listen - Amr Moustafa (CAN)
  160. Anitya (Impermanence) - Chan Teik Quan (MYS)
  161. Pescare - Kevin Pontuti (USA)
  162. May Devotions to the Blessed Virgin Mary - Piotr Piasta (PL)
  163. Stuff As Dreams - Guli Silberstein (UK)
  164. Stretching of Daily Life - Nenad Nedeljkov (SRB)
  165. Soft Blue - Vlad Sacaleanu (ROU)
  166. Helvetica - Daniel Coutinho Ferreira (USA)
  167. 125 - Boris Marinin (ISR)
  168. K - Rick Niebe (ITA)
  169. Death Room - Armando del Río (ESP)
  170. Orfeo - Isabel Pagliai (FRA)
  171. The Blue Angel - Borja Segarra Bueno (ESP)
  172. The End of Today - Haroon Habib (PAK)
  173. Schody - Angelika Cebula (PL)
  174. Together - Grzegorz Sadowski (PL)
  175. We Were Waiting For A Train - Mark Tholander (DNK)
  176. Kogut Bojowy - Kajetan Kwaśniewski (PL)
  177. Far Beyond The Heliopause - Roman Przylipiak (PL)
  178. Syn - Mariusz Wirski (PL)
  179. The Embroidered Dress - Doğuş Algün (TUR)
  180. Algorithms - Re'Nee&Renata Pastwa Trześniowska (PL)
  181. The Same Life - César Roldán (ESP)
  182. Virtual Actors In Chinese Opera - Tobias Gremmler (HKG)
  183. Open Structure - Anna Beata Barańska (PL)
  184. Bajka o powstaniu czarnej dziury - Karolina Gołębiowska (PL)
  185. Poezja Maszyn - Marek Stańczyk (PL)
  186. Dialogi - Monika Kuczyniecka (PL)
  187. Quehuaya - Anuar Elías Pérez (BOL)
  188. Or do we have the same? - Franz Wanner (D)
  189. Przedział - Delfin Łakatosz (PL)
  190. Plac Piłsudskiego - Anna Shimomura (PL)
  191. Hundreth - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  192. Eres Palmas - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  193. Atop - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  194. 1K Height - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  195. Resilience - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  196. From the King - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  197. Fogette - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  198. Buzzing - Jorge Mario Zuleta (CRI)
  199. Song of Sweet Love - Lin Wu (KOR)
  200. God Has Brought His Glory to the East - Zhang Xin (KOR)
  201. The Result Achieved by Knowing God - Mu Zi (KOR)
  202. Kompozycja geometryczna - Piotr Żołądź (PL)
  203. W ciemności - Piotr Żołądź (PL)
  204. Treugolniki - Gala Shiyan (RUS)
  205. Finish - Saeed Naghavian (IRN)
  206. Rośnie - Martyna Karpowicz (PL)
  207. Historia o Świecie Snów - Wawrzyniec Turowski (PL)
  208. Sztuczny Produkt Kultury - Martyna Wolna (PL)
  209. Desprendimiento De La Pasión - Isaac Ruiz Gastélum (MEX)
  210. Romi - Shir Cohen (ISR)
  211. THE HIDDEN BEAUTY. The Magic Cycle of Theatrical Craftsmanship - Gabriela Kozińska (PL)
  212. Pochwała dnia przed zachodem słońca - Aleksandra Polerowicz (PL)
  213. Dvalemodus - Bieke Depoorter, Mattias de Craene (BEL, D, NOR)
  214. Selfie-Performance - Anna Kraszewska (PL)
  215. Young and Miserable or a Man Screaming Is Not a Dancing Bear - Thiago B. Mendonça (BRA)
  216. Summa summarum - Bon Bon (LTU)
  217. An Aviation Field - Joana Pimenta (PRT)
  218. Przepływ - Jagoda Kwiatkowska, Anna Shimomura, Barbara Gryka, Julia Dorobińska (PL)
  219. Transcendence - Matúš Pisarčík (SVK)
  220. Taki aniołek a zbeszcześcił zwłoki - Emilia Turek (PL)
  221. Ona - Natalia Piesik (PL)
  222. A milczenie złotem - Alina Śmietana (PL)
  223. Theatrum mundi: zburzenie czwartej ściany - Alina Śmietana (PL)
  224. Hatırla (Remember) - Sevcan Sönmez (TUR)