Facebook Twitter
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • Inauguracja festiwalu  ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • Dyrektor festiwalu ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda jury studenckiego, ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • projekcja filmu niemego z muzyką na żywo, ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • najlepszy video-art. ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • najlepszy film dokumentalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • najlepszy film fabularny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZOOM 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • multimedialny spektakl muzyczny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda jury studenckiego ZOOM-ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018

NEWS

więcej »

KONKURS

GALERIA

zobacz całą galerię »

Facebook

Twitter

Visegrad Fund
Film jako pretekst do debaty o kryzysach
we współczesnym świecie

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI KONKURSOWYCH - FABUŁA

 

ŚRODA

BLOK I        godz. 15.00 – 17.10

  1. Sonata y bronce (Bronze Sonata) – Luz Maria Rodríguez Pérez (MEX)
  2. Poputchik (The Hitcher) – Anastasiya Miroshnichenko (BLR)
  3. Next Year – Hasan Gunduz (TUR)
  4. Mamina radost' (Mommy's darling) – Olesya Yakovleva (RUS)
  5. Terrier – Ozan Mermer (D)
  6. Prohibitoria – Filip Kilián (CZ)
  7. M.A.M.O.N. (Monitor Against Mexicans Over Nationwide) – Alejandro Damiani  (URU,MEX)

 

BLOK II        godz. 17.30 – 19.40

  1. Tapette – Satya Dusaugey (FRA)
  2. Fils (Son) – Cyrus Neshvad (LUX)
  3. Últimos dias (Last Days) – Arturo  León Llerena (ESP)
  4. The Nettle – Piaoyu Xie (CZ)
  5. Nic nowego pod słońcem – Damian Kocur (PL)
  6. Los hombres de verdad no lloran (Real Men Don’t Cry) – Lucas Castán (ESP)

 

CZWARTEK

BLOK III        godz. 9.45 – 11.45

  1. Half a Man – Kristina Kumrić (HRV)
  2. Je Suis Sonia (I' m Sonia) – Francis Wolff (FRA)
  3. Me name is – Christoph Lacmanski (D)
  4. Après les cendres (After the ashes) – Eduardo Sosa Soria (FRA)
  5. Fusy – Kordian Kądziela (PL)
  6. We need you – Tatyana Polosina (RUS)

 

BLOK IV        godz. 12.00 – 14.00

  1. Przyjazd – Justyna Pelc (PL)
  2. Not Daddy – Tamara Vittoz (FRA)
  3. Jest naprawdę ekstra – Katarzyna Warzecha (PL)
  4. Le monde du petit monde (A Whole World for a Little World) – Fabrice Bracq (FRA)
  5. YUL ("YUL" cuando hay amor, el desequilibrio es inevitable) – Alejandro Capuzzi (ESP)
  6. Szczur – Anna Urbańczyk (PL)

 

BLOK V        godz. 15.45 – 17.45

  1. Retouch – Kaveh Mazaheri (IRN)
  2. Bujocska (Hide and Seek) – Beno Gabor Baranyi (HUN)
  3. Approaching – Tereza Pospíšilová (CZ)
  4. She'eriot (Leftovers) – Yael Arad Zafrir (ISR)
  5. Mundur – Mikołaj Piszczan (PL)
  6. Na Jagody – Magda Jaroszewicz (PL)

 

PIĄTEK

BLOK VI        godz. 10.00 – 12.00

  1. Hero – Cagil Ivak (CZ)
  2. Clash of Morality – Vinay Pujara (USA)
  3. Červená (Red) – Martin Janoušek (CZ)
  4. Pola – Edyta Rembała (PL)
  5. Toprak – Onur Yagiz (FRA)
  6. Duchařina (Ghostory) – Alžběta Göbelová (CZ)
  7. Last Respect – Reut Dagbar Agami (ISR)

 

BLOK VII        godz. 12.15 – 14.15

  1. Welcome – Balázs Dudás (HUN)
  2. For the Good Times – Andrés Daniel Sainz (ESP)
  3. Princesa De Hielo – Pablo Guerrero (ESP)
  4. The sky is blue everywhere – Gina Wenzel (D)
  5. Dentro del sistema (In the system) – Fco. Javier Rubio (ESP)

 

BLOK VIII       godz. 16.00 – 17.45

  1. Twofold – Luděk Wellart (CZ)
  2. Festival of the Film – Jan Chramosta (CZ)
  3. Automatina – Agáta Bolaňosová (SVK)
  4. Invisibly – Áron Szentpéteri (HUN)

 

BLOK IX        godz. 18.10 – 19.50

  1. Umut – Fernando Cruz Marqués (ESP)
  2. Reżyser (The Director) – Shira Porat (ISR,PL)
  3. Jáma (The Pit) – Filip Kilián (CZ)
  4. Vampire – Alex Montoya (ESP)
  5. All the Tired Horses – Sebastian Mayr (AUT)