Facebook Twitter
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • Inauguracja festiwalu  ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • Dyrektor festiwalu ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda jury studenckiego, ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • projekcja filmu niemego z muzyką na żywo, ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • najlepszy video-art. ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • najlepszy film dokumentalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • najlepszy film fabularny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZOOM 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM - ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • multimedialny spektakl muzyczny ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • nagroda jury studenckiego ZOOM-ZBLIŻENIA 2018
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018

NEWS

więcej »

KONKURS

GALERIA

zobacz całą galerię »

Facebook

Twitter

ZOOM - ZBLIŻENIA 2019

FILMY NADESŁANE DO KONKURSU FILMU FABULARNEGO:

 

1. Kachhua (TURTLE) - Dinesh S. Yadav (IND)
2. Return - Shahriar Pourseyedian (IRN)
3. Te Necesito Ya (Need You Now) - Daniel Solano (Cremance) (MEX)
4. Jimmy – Luis Centurión (ESP)
5. La Pelu De Rosi – Montse Bodas (ESP)
6. Superpina - Jean Santos (BRA)
7. Un Cortometraje Sobre La Educacion (A Short Film About Education) - Sebastián Nemo Arancibia (CHL)
8. Câm Lặng (Mute) - An Pham Thien (VNM/USA)
9. Labor - Cecilia Albertini (ITA/USA)
10. Fatta Male (Damaged Goods) - Ludovico Bossi (ITA)
11. Il Tratto (The Line) - Alessandro Stevanon (ITA)
12. Meanders - Tereza Srbova (UK/USA)
13. En Svensk Klassiker (A Swedish Classic) - Måns Berthas (SWE)
14. Tshweesh - Feyrouz Serhal (LBN/D/QAT/ ESP)
15. Hasta La Vista Baby! - Baptiste Grandin (FRA)
16. Aquiles - Rodrigo Malmsten (BEL/ARG)
17. Peceras (Fish tanks) - Asur Fuente (ESP)
18. Amor Escénico - Chesco Simón (ESP)
19. Amor Gourmet - Chesco Simón (ESP)
20. Tahrib (Clandestine) - Gerard Vidal-cortés (ESP)
21. Alcobas Blancas (White Bedrooms) - Gabriel Moran (ESP)
22. Triunfadores (Triumphers) - Joseba Alfaro (ESP)
23. Tomorrow Is Monday - Daniel Cervantes (ESP)
24. Élodie - Stéphane Bouche (FRA)
25. Refugio (Refuge) - Federico Schmukler (ARG)
26. Homero (Homer) - Samuel Sotomayor (CHL)
27. Elisabeth, Putas Y Demás Escoria (Elisabeth, whores and other scum) – Jaxsa (ESP)
28. Vestido De Myriam - Lucas H. Rossi (BRA)
29. Fisuras En El Reino Animal (Cracks in the animal kingdom) - Dario Ricciardi (ARG)
30. Ao Final Da Conversa, Eles Se Despedem Com Um Abraço (After the conversation, they say goodbye with a embrance) - Renan Brandão (BRA)
31. ¿culpable? - Julio Antonio Espinosa Peña (ESP)
32. The Stage - Nikoleta Slezakova (UK)
33. The Poster - Andrés Castro (ESP)
34. Shala - João Inácio (BRA)
35. Drop In - Sejung Kim (KOR)
36. La Mujer Nueva York (The New York Woma) - Martin Pizarro (CHL)
37. Tribu - Sergi Merchan (ESP/COL/PER)
38. Sitcom Love - Javier Sanz (ESP)
39. Match! - Antonio Villazan Ruiz (ESP)
40. Fandango - Carlos Saiz (ESP)
41. A New Beginning - Cagil Ivak (TUR)
42. Świtezianka (THE NIXIE) - Julia Bui Ngoc, Mai Bui Ngoc (PL)
43. Calibán - Rodrigo Garcia Sebastia (ESP)
44. Miranda Y El Mar (Miranda and the sea) - Giovanna Torres (ESP)
45. Rue Des Pensées - Gaëlle Chamontin (FRA)
46. Abi el kazeb (My lying father) - Mazen lotfy (EGY)
47. Túnel Do Carpo (Carpal Tunnel) - Willian Prado (BRA)
48. Prematuro (Premature) - Daniel Sanz, Hugo López (ESP)
49. Cruz - Daniel Sanz, Álvaro Sarró (ESP)
50. Arcanus - Fernando Ruiz (ESP)
51. Besos Azules (Blue Kisses) - Gusty G Gutierrez (ARG)
52. Clara Consiente - Ivan Stoessel, Federico Pozzi (ARG)
53. Nictofobia (Nyctophobia) - Karla Campuzano (MEX)
54. Mortalha (Pall) - Grazie Pacheco (BRA)
55. Carga - Yad Deen (UK/IRQ)
56. The trip - Sungwon Jang (KOR)
57. The Carrot and the Night - Jean-Charles Massera (FRA)
58. No Le Des Más Vueltas - Andres Camara, Luisde Céspedes (ESP)
59. Trzech znanych P. - Karolina Ford (PL)
60. Tamora Imperatrix - Carolina Rath (D/ AUT)
61. Canillejas Metro Club - Angel Enríquez (ESP)
62. Mr. Green - Daniel Díaz Santana (ESP)
63. Prioridades (Priorities) - Joan Ramon Viñas Grimalt, Lautaro Urquiola (ESP)
64. El Casamiento (The Marriage) - Víctor Luis Quintero, Sergio Rey Sánchez (ESP)
65. Anchorwoman - Ioannis Monastiropoulos (GRC)
66. End Of - Iasen Sokolov (ESP)
67. Las Acacias (The Acacias) - Santiago Alberto Vargas Prieto (COL)
68. Space Dialogues - Shashwati Talukdar (IND)
69. Si Y Solo Si (If and only if) - Gonzalo Gerardin (ARG)
70. Dreams - Athithya Kanagarajan (IND)
71. Toda Carne Es Hierba (All flesh is grass) - Valentin Ramon Menendez (ESP)
72. Acaso Silencio (Silence Perhaps) - Juan Carlos Reyes (MEX)
73. Acedia - Albert Privat Juanals (ESP)
74. Karroñeros - David Cossío Ferrari (ESP)
75. Cicatriz - Luiz Brasileiro (BRA)
76. Déchirée (Torn) - Laurent Grall-rousseau (FRA)
77. La Forêt Des Doutes (The forest of doubts) - Laurent Grall-rousseau (FRA)
78. El Amigo (The Good Friend) - Erick Salas Kirchhausen (PER)
79. Enkuenko - Aniez Atlas (ESP)
80. Blue Rhapsody - Aniez Atlas (ESP)
81. Un Favor (A Favour) - Franco Mirra Giolitto (ARG)
82. Aquilo Que Me Olha (Something observes me) - Felippy Damian (BRA)
83. Waiting - Alexey Rem (KAZ)
84. Usual Dad - Alexey Rem (KAZ)
85. Linaje (Lineage) - Raul Sanchez "kingtai" (ESP)
86. Addicted - Federico Falcioni (ITA)
87. Death Jokes - Andrea Zanacchi (ITA)
88. Selection Day - Donato Colantuono (ITA)
89. Magic Alps - Andrea Brusa, Marco Scotuzzi (ITA)
90. Lost in Crazyland - Riccardo Ceccherini (ITA)
91. Milky Way - Valerio Rufo (ITA)
92. Mise En Abyme - Edoardo Smerilli (ITA)
93. Boy & Hag - Rudi Uran (SVN)
94. Pocałunek (The Kiss) - Rafał Łysak (PL)
95. Opiekunka (Caregiver) – Anna Fam (PL/VNM/CAD)
96. Mysteria Dolorosa – Michał Rożenek (PL)
97. Monolog Śmierci (Death Monologue) - Michał Rożenek (PL)
98. Renesans (The Renaissance) - Kinga Kornak (PL)
99. Wieczór z Perspektywą (Long term Vista) - Paweł Szałajko (PL)
100. Sí, Quiero (Yes, I do) - Néstor Ruiz Medina (ESP)
101. Evil - Jose Vega (ESP)
102. Romance Bizarro - Carlos Atanes (ESP)
103. Primeros días (First Days) - Luis E. Pérez (ESP)
104. Vinaigre - Sébastien Auger (FRA)
105. Friendship Without Love - Sébastien Auger (FRA)
106. Normal_eng (Normal) - Paco Caballer (ESP)
107. A Sombra Interior (The Inner Shadow) - Diego Tafarel (BRA)
108. 2x1=1 - Jesús De Fariña (ESP)
109. Flores (Flowers) - Vado Vergara (BRA)
110. Routine - Michela Menichelli (ITA)
111. El Buen Hijo (Good son) - Pablo De Vila, Juan Francisco Ferre Garcia (ESP)
112. A Cup Of Happiness - Mehmet Basak (TUR)
113. El Ritual (The Ritual) - Alberto Zúñiga Rodríguez (MEX)
114. 800's Balan - Jaime García Parra (ESP)
115. Aguaseca (Nowaterland) - Jaime García Parra (ESP)
116. Maniera Greca - Kirineos Papadimatos (GRC)
117. Banality of Evil - Julian Iliev (USA)
118. The Last Embrace - Saman Hosseinpuor (IRN)
119. The Man Who Forgot To Breathe - Saman Hosseinpuor (IRN)
120. Kuriozalna pomyłka (Fundamental Mistake) - Stefan Turakiewicz (PL)
121. Sensitive - Md.Ariful Islam (BGD)
122. The Fog - Ali Shoorvarzi, Hosein Mahroughi (IRN)
123. La Muñeca Rota (The Broken Doll) - Daniel León Lacave (ESP)
124. Las Otras Camas (The Beds of Others) - Jonay García (ESP)
125. Nocturnos (Nocturnes) - Miguel A. Mejías (ESP)
126. Pacgirl - Jaime Peña García (MEX)
127. Marejada (Surge) - Vanessa Palacios (MEX)
128. dua2litet - Rafael Montezuma (ESP)
129. Los Colores De La Nieve (The Colors of the Snow) - Cris Noda (ESP)
130. Eos Espiritu Olimpico (EOS Olimpic spirit) - Diego Milane (ESP/ UK)
131. Vampiros (Vampires) - Filipi Silveira (BRA)
132. 107th NIGHT - Won Jun Lee (KOR)
133. Frame In Love (Won Jun Lee (KOR)
134. The Boy At Platform 3 - Michael Daniel Vetter (D)
135. Skógafoss - Niels Bourgonje (NLD)
136. Wakacje (It is summer) - Filip Bojarski (PL)
137. Abismo (Abyss) - Lucas Reis (BRA)
138. Mbyja Rapégüyto (Map to the stars) - Pedro Jaén Rodríguez (ESP/PRY)
139. Sigue Contando - Beatriz Olcina (ESP)
140. Buenos Sueños (Good dreams) - Alberto Pino (ESP)
141. Afecto Tóxico (Affection Toxic) - Maria Flores (ESP)
142. Matorrales - Raquel Ordás Diez (ESP)
143. Vishitiri (The Visit) - Patricio Quinteros Allende (CHL)
144. E I G H T D A Y - Jasmin Pivic (BIH)
145. Muñeca Negra (Black Doll) - Mateo Nicolau (ESP)
146. Crísálida. El Niño Sombra - Javier Figueredo Fernández (ESP)
147. Dinosaure (Dinosaur) - Pierre Dugowson (FRA)
148. Jusqu'à Écoulement Des Stocks (Until Stocks Run Dry) - Pierre Dugowson (FRA)
149. Rabbid Jacob - Donovan Alonso- Garcia (BEL/FRA)
150. À l’aube (At dawn) - Julien Trauman (FRA)
151. Déguste - Stéphane Baz (FRA)
152. The Last Well - Filip Filković (FRA/HRV)
153. Le Mal Bleu (Sick Birds) - Anaïs Tellenne, Zoran Boukherma (FRA)
154. ¿Quieres Que Hoy Te Bese? (Do you want me to kiss you this time?) - Miriam Ortega Domínguez, Iker Arce Aretxabala (ESP)
155. Anx - Mathieu Rameix (FRA)
156. Papi Queirdo Recuperate!! (Sic) (Dear Daddy, Get Weell Soon!!) - Manuel García Migani, Maximiliano Rodriguez (ARG)
157. Mamá (Mum) - Marino Franco González (ESP)
158. Véspero (Vesper) - David Parra Zeltzer (CHL)
159. Córka (Daughter) - Mara Tamkovich (PL)
160. Shvaasa (Breath) - Vishnu K Thilak (IND)
161. Extreme Travel - Marcin Zbyszynski (PL)
162. operation747 - Mohamad Esmaeeli (IRN)
163. Elena - Ayerim Villanueva (CRI)
164. Nostalgia for Existing Without Delay - Slawomir Milewski (UK)
165. Papers, Please - Nikita Ordynskiy (RUS)
166. Cascudos (Tough Kids) - Igor Barradas (BRA)
167. Przybyłem z przyszłości (I came from the future) - Dave Lojek (PL/D)
168. SNITCH - Dave Lojek (HUN/D)
169. The Last Supper - Dave Lojek (UKR/D)
170. Beşinci mərtəbədən sərbəst uçuş (Free fly from the fifth floor) - Araz Pourvatan (AZE/IRN)
171. The Art of Eating - Actually Huizenga (USA)
172. Oga Bolaji (Mr Bolaji) - Kayode Kasum (NGA)
173. Newstria - Kostas Stamatopoulos (GRC)
174. To The Moon - Luigi Schiavoni (ITA)
175. PLAY - Piotr Sulkowski (PL)
176. Las Mujeres Decididas (Determined women) - Higinia Garay, Itxaso Díaz (ESP)
177. Lotófago (Lotus Eater) - Christopher Vallefin (ESP)
178. Mistura: Sabores E Sotaques De São Paulo (Mistura: flavours and accents of São Paulo) - Alex Xavier, Juan Carlos Guerra (BRA/ESP)
179. Victory - Asier Urbieta (ESP)
180. Melodi - Michael Kam (SGP)
181. Yo no quería... (I didn´t want to...) - Jorge Lobato Cantos (ESP)
182. Dark Jeffrey - Jorge Lobato Cantos (ESP)
183. Random Lives - Jorge Lobato Cantos (ESP)
184. Alazia - Cristian Pascariu (ROU)
185. Fake news - Dimitris Katsimiris (GRC)
186. Golod (Hunger) - Sergey Povarnitsyn (RUS)
187. Psychotronics – Husky (RUS)
188. Marionetka (Marionette) - Marcin Podgórny (PL)
189. Zebh (Slaughter) - Saman Hosseinpuor, Ako Zandkarimi (IRN)
190. Are You Volleyball?! - Mohammad Bakhshi (IRN)
191. Growing Alice - Danilo Zambrano (IRL)
192. The Lollipop Man - Danilo Zambrano (IRL)
193. Rien ne va plus - Sophie Linnenbaum (D)
194. A Corps Perdu (All’s fair) - Mathieu Hussenot (FRA)
195. Kochanka Szamoty (Szamota's Mistress) - Adam Uryniak (PL)
196. Ultra Pulpe (Apocalypse After) - Bertrand Mandico (FRA)
197. Modus Operandi - Remigiusz Biernacki (PL)
198. А.С.К. (A.S.K.) - Maria Saprykina (RUS)
199. La Boda (The Wedding) - Rocío Montes (ESP)
200. A self-portrait - Hojong Ju (KOR)
201. El Mesías 2.0 (The Messiah 2.0) - Miguel Roca (ESP)
202. Type 8 - Lena Lanskih (RUS)
203. Blessed Days - Valentina Casadei (FRA)
204. No One Knew - Marini Fernandez (PHL)
205. Carlitos ¿y ahora qué? (Now what Carlitos?) - Christian Maiguel, David Yepez (COL)
206. June - Arantza Ibarra Basañez (ESP)
207. El Sueño De Ezequiel (The dream of Ezekiel) - Ana Asión Suñer (ESP)
208. Tengo Una Cosa (I have one thing) - Pepe Luna (ESP)
209. Something In The Darkness - Fran Casanova (ESP)
210. Nefta Football Club - Piat Yves (FRA)
211. Arthur Rambo - Levil Guillaume (FRA)
212. Meninas Formicida (Ant Killers)- João Paulo Miranda Maria (BRA/FRA)
213. Exit Toll - Mohammad Najarian Dariani (IRN/FRA)
214. Kur dingsta daiktai, kur dingsta žmonės (Where Things, Where People Disappear) - Jorė Janavičiūtė (LTU)
215. Mouras - Olga Osorio (ESP)
216. Yutakam - the Shirt - Himanshuray Raval 'Haqeer" (IND)
217. Don`t call me bro - Gina Wenzel (d)
218. Suffocation - Nastasya Marsakova (rus)
219. Vanita - Kevin Pontuti (usa)
220. I’m not afraid - Bohdan Khomyn (ukr)
221. A real family - Israel Medrano Pérez (esp)
222. Hur det känns att vara bakis (How It Feels to Be Hungover) - Viktor Hertz (SWE)
223. Gray Umbrella - Mohammad Poustindouz (IRN)
224. Spiderboy - Linda Fratini (ITA)
225. RADIO KAOS - Linda Fratini (ITA)
226. Lavenders Blue - Saranne Bensusan (UK)
227. Ménage du Trois - Saranne Bensusan (UK)
228. 9 pasos. (9 STEPS.) - Marisa Crespo Abril, Moisés Romera Pérez (ESP)
229. Raheel - Ayat Asadi Rahbar (IRN)
230. Wish We Could Fly Away Like Birds - Ilker Saglamer (TUR)
231. Rufus King Park - Vinay Pujara (USA)
232. Felipe - Luis Ramos (COL/ROU)
233. Noctámbulos (Night Owls) - Romén Rivero (ESP)
234. Üns (Companion) - Ömer Dişbudak (TUR)
235. A Threshold, Alone - Manav Kaushik (IND)
236. Final Agape - Kita Ratysheva (ESP)
237. Top 10 Lugares Em São Paulo (Top 10 Places to Visit in São Paulo) - Akira Kamiki (BRA)
238. Haute-définition (High-Definition) - Baptiste Turbé (FRA)
239. Watch Me - Laura Blanc, Anatole Oger (FRA)
240. Cœur De Chou (Sweet Cabbage) - Mélanie Dupuis-Roy (FRA)
241. la máxima longitud de un puente (Big Bridge) - Simón Vélez López (COL/ARG)
242. 1410 – Damian Kocur (PL)
243. Esprits Animaux - Ernest Wencel (PL)
244. Tamtej nocy (Off the Hook) - Patrycjusz Kostyszyn (PL)
245. Przystanek (The Stop) - Bartosz Reetz (PL)
246. Sweet Home Czyżewo – Jakub Radej (PL)
247. Elizabeth – Wojciech Klimala (PL)
248. Śnił mi się już słoń i kino (Ravik the Steppe Turtle) - Michał Chmielewski (PL)
249. Też coś dla ciebie mam (I've Got Something For You Too) - Iwo Kondefer (PL)
250. U mnie wszystko dobrze (All's Well) - Sylwia Rosak (PL)
251. Wonder Girls - Anastazja Dąbrowska (PL)
252. Ostatni klient (The Last Client) - Anna Urbańczyk (PL)
253. Fuera De Serie (One Of A Kind) - Cristo Fernández (MEX)
254. En tierra de machos, el joto es rey (In a land of macho men, the queer is king) - Dave Carrizosa (MEX)
255. Memorias de un Naufragio (Shipwreck Memories) - Fabricio Heider (ARG)
256. Ikigai - Fabricio Heider (ARG)
257. Taleyini sev (Love of Fate) - Elshan Aliyev (AZE)
258. POW (Piss Off, War) - Werther Germondari, Maria Laura Spagnoli (ITA)
259. Prohlídka (Real Tour) - Jakub Sivan (CZE)
260. Set Forth Herein - David Anthony Sant (AUS)
261. The Last Church Bells - Nikolche Popovski (MKD)
262. Lost Circle - Farhad Najafifard (IRN)
263. Wiara (Faith) - Krzysztof Gołębiewski (PL)
264. Parents Came To Me To Sri Lanka - Vera Vodynski (RUS/LKA)
265. A Gift For A Gloomy Day - Behzad Khodaveisi (IRN)
266. Zimsko Sunce (Winter Sun) – Pilar Palomero (BIH)
267. AVJC (Before Christ) - Cyril Delon (FRA/ESP)
268. Wenn du rausgehst (Step Outside) - Nuria Gómez Garrido (D)
269. Muro de vidro (Glass Wall) - Tomas Fleck (BRA)
270. Niño Feo (Ugly baby) - Gabriel Lúgigo (ESP)
271. Mi Regalo (My Gift) - Gabriel Lúgigo (ESP)
272. Onions - Anna Bressanini, Martin Alan Tranquillini (ITA)
273. Dark Water - Christian Schneider, Natália Piva Chim (BRA)
274. Três Marias (The three Marys) - Christian Schneider (BRA)
275. Nueve Nudos (Nine knots) - Lorena Colmenares (VEN)
276. Fárrago - Nicolás Alfredo Landaveri (ARG)
277. A Mitges (The half of me) - Dani Seguí (ESP)
278. Jabeh (The Box) - Hesam Dehghani (IRN)
279. Miracle - Mahbuba Hashemi (AFG)
280. Nice Feeling - Hassan Moosavi (AFG)
281. Breathing - Farshid Ayoobinejad (IRN)
282. ENSEMBLE Episode movies - TOOWA2 (JPN)
283. Abang - Chia Xuen Low (MYS/TWN)
284. El Intrincado Maletín (The intricate briefcase) - Eva Aymans (ARG/CHL)
285. Lunes (Mondays) - Pablo Camargo (MEX)
286. On The Border - Wei Shujun (CHN)
287. Salam - Claire Fowler (USA/UK)
288. Bonobo – Zoel Aeschbacher (CHE)
289. Sacrilege - Christophe M.saber (CHE/FRA)
290. Bonboné - Rakan Mayas (PSE/LBN)
291. A Drowning Man - Mahdi Fleif (DNK/ UK/ GRC)
292. Punchline - Christophe M.saber (CHE)
293. Les Miserables - Ladj Ly (FRA)
294. Cinecittà On Wheels - Inti Carboni (ITA)
295. Lijana (The Vine) - Ivan Djurovic (SRB)
296. Strange Story About this Man - Julio Caloggero, Cristian Perri (ARG)
297. After Party - Pedro Santasmarinas (PRT)
298. The Mannequin - Bijan Siamak (IND/AFG)
299. Acantilado (Cliff) - Juan Luis Martínez (ESP)
300. Jamais[Nunca] (Never) - Ileana Andrea Gomez Gavinoser (ARG)
301. Edam Günü (Execution Day) - Jalaladdin Gasimov (AZE)
302. NOTTURNO - Fabrizio Condino (ITA)
303. Fausto in the dark - Israel Ahumada (MEX)
304. Candy Crush - Rachel Sánchez (ESP)
305. Ainhoa - Ivan Sainz – Pardo (ESP)
306. La Dama De Barro (The Mud Lady) - Alejandro Miñarro (ESP)
307. Salix Caprea - Valeriu Andriuta (MDA)
308. Adiós Muchachos - David Yáñez (ESP)
309. Granny's War - Jasmine Ko, Nathan Ko (KOR)
310. Ya ostayus (I'm Staying) - Grigory Kolomytsev (RUS)
311. Two Words - Jesper Emborg (UK)
312. Samba - the road movie - Ionut Adascalitei (FRA)
313. I am Muslim..I kill people! - omnya abdelwahab (EGY/NLD)
314. Photograph - omnya abdelwahab (EGY)
315. Ice cream - Mohamed essam (EGY)
316. ¿Por qué te vas? (Why Are You Leaving?) - Fabio Vallarelli (ARG/ESP)
317. Buenos Días (Good morning) - Dany Campos (ESP)
318. Contact Inconnu (Unknown Contact) - Silk Bistini (FRA)
319. For Life - Leon Livshitz (ISR)
320. Nava Spatiala (SPACESHIP NCC-1701-D) - Jamil Hendi (ROU)
321. Lekcja (Lesson) - Julian Tałandziewicz (PL)
322. Ostatnia bajka o Ziemi (The Last Tale About Earth) - Magdalena Seweryn, Igor Połaniewicz (PL)
323. From Hasakah With Love - Mohammad Farahan (IRN)
324. A Siege - István Kovács (HUN)
325. Last Call - Hajni Kis (HUN)
326. Entre Las Sierras (Into the Hills) - Eduardo Granadsztejn, Nicolás Croza (URY)
327. Cunetas (Ditches) - Pau Teixidor (ESP)
328. Podniebna Wieża (Sky Tower) - Jakub Gryzowski (PL)
329. Gorata na Dimo (Dimo's forest) - Hristo Simeonov (FRA/BGR)
330. Zumbidos (Buzzing sounds) - Iván Pérez, Oliveiro Dumas (ESP)
331. Dla Ciebie (For You) - Katarzyna Wiśniowska (PL)
332. AIM POINT - Keishi Suenaga (JPN)
333. La otra mirada (The Other Look) - Luciano Nacci (ARG)
334. Peluquería Nocturna (Night Barbershop) - Charly Bernhard, Emi Cela (ARG)
335. Apariencias (Appearances) - Grace Maya (ARG)
336. Los caminos de Cuba (The roads of Cuba) - Luciano Nacci (ARG/COL/CUB)
337. El camino de la rata (The path of the rat) - Miguel Bou (ARG)
338. 0-40 (0-40 (love-forty)) - Victor Cioaba (ROU)
339. Olvidados (Forgotten) - Octavio Tejeiro (COL)
340. Timmy - Lyubo Yonchev (BGR/D/BEL)
341. Shadows - Victoria Karakoleva (BGR)
342. MIQLAR (The nails) - Ahmedi-Ernes Saryklhalil (UKR)
343. 7 Planets - Milda Baginskaite (UK)
344. Pretty Animals - Sebastian Iversen Søgård (NOR)
345. Wohin - Von Blättern Und Blumen (Whither - Of Leaves And Flowers) - Charlotte Rürup (D)
346. Met@slash - Sotiris Petridis, Dimitris Tsakaleas (GRC)
347. Zéphyr Et Le Roi (Zéphyr and the King) - Anaïs Le Berre, Marie-lola Terver (FRA)
348. Depuis la terre - Philibert Gau (FRA)
349. Ave Maria - Andrea Flavia William (SGP)
350. Madariyeko Nilo Dhuwan (Smoke through a spider web) - Niranjan Raj Bhetwal (NPL)
351. La Fortezza (The Fortress) - Stefano Russo (ITA)
352. Camins - Sara Gracia Jimenez (ESP)
353. Agelasta - Sara Gracia Jimenez (ESP)
354. Wake up! - Juan Alonso Belarra (ESP)
355. Ameen - Ismar Vejzovic, Bafl Sarhang (NLD)
356. The Refuge - Maria Millan (UK)
357. Radio Voorwaarts - Mateo Vega (NDL)
358. El Constructor Del Faro (The Lighthouse Builder) - Ramiro Zamorano (CHL)
359. Forouzan - Mirabbas Khosravinezhad (IRN)
360. Por Tua Testemunha (As Witness) - João Pupo (PRT)
361. Ulluziya Kontrolya: Nachalo (The illusion of control: The Beginning) - Vladek Zankovsky (UKR)
362. Moris - Oren Ben Simon (ISR)
363. Madariyeko Nilo Dhuwan (Smoke through a spider web) - Niranjan Raj Bhetwal (NPL)
364. Mors Lilla Olle (Little Boy Blue) - Andreas Samuelson, Nader Ryan Pahlevani (SWE/CAN)
365. Bad Lesbian - Irene Moray (D/ESP)
366. Uno - Javier Marco Rico (ESP)
367. Shell Phone - Miren Mujika (ESP)
368. Jezebel´S Spring Rolls - Joan-pol Argenter (ESP)
369. Sans Dire Au Revoir (Without Saying Goodbye) - Paul Ménagé (FRA)
370. Proxima-b – Stefan Bürkner (D)
371. Room - Konstantinos Katsiaboulas (GRC)
372. COWBOY - IOANNIS HARITIDIS (GRC)
373. Royaye Bagh (The dream of a garden) - Rahi ghasemi (IRN)
374. El Vuelo (Flight) - Karla Lorena Arriola (MEX)
375. Łapu papu (Grab grub) - Wojciech Krolek (PL)
376. Santa Maria, 1999. - Haediqal Pawennei (IDN)
377. Lancelot. Guía para espectros (Lancelot. Guide for spectres) - David Delgado San Ginés (ESP)
378. (Encore) Une Séparation (Yet another break-up) - Michaël Bier (BEL)
379. Mon Père Le Poisson (My father the fish) – Britta Potthoff, Adrien Pavie (FRA/D)
380. Απολογισμός (Resolution) - Dimitris Asproloupos (GRC)
381. Suspenso O Sorpresa (Suspense or Surprise) - Daniel Bernal (ESP/PER)
382. Poslednji Zapis Leonida Sejke (Last Inscription of Leonid Sejka) - Zlatko Stojilovic (SRB)
383. Espectro (Specte) – Joaquín Ojeda Ferrero (ESP)
384. Devórame (Eat Me) - Helena Aguilera (MEX)
385. Fremde - Jonathan Behr (D)
386. Liebesbrief (Love note) - Marcus Hanisc (D)
387. 100 años igual (100 Years Equal) -Daniel Saldarriaga (ARG)
388. Irrealismo mágico - Daniel Saldarriaga (COL/ARG)
389. Robarte Una Noche (Steal one night) - Fernando Vera Moreno (ESP)
390. Diques (Docks) - Sara Álvarez Hernández (ESP)
391. Semillas, Un Poema Sobre La Vida (Seeds, A Poem About Life) - Javier Mondragón Cazorla (ESP)
392. Sinner Road - Oriol Domènech (ESP)
393. ECLIPSE - Eun Jeong Lee (PL)
394. Golden Paper Roses - Soorim Lee (USA)
395. The Exchange - Mehmet Kanadli, Halil Ibrahim Kaplan (TUR)
396. BREAD - Jave Griffin, Alejandro Cons, Evan Clayburg (USA)
397. Braterswo (Brotherhood) - Łukasz Groszkiewicz (PL)
398. La prochaine fois, le feu (The fire next time) - Frederic Bayer Azem (FRA)
399. Zwykłe losy Zofii (Ordinary Life of Sophie) - Dominika Gnatek (PL)
400. KRONOS - Frédéric Tachou (FRA)
401. Alphonse Au Pays Des Plaisirs (Alphonse in Pleasureland) - Prieu Enguerran (FRA)
402. La Chasse (The Hunt) - Jean-pierre Dupuy (FRA)
403. Techo De Menos (Missed ceiling) - Txema Lirón De Robles (ESP)
404. Cristal: Sangre Y Azúcar (Crystal: Blood & Sugar) - Marcos Muñoz Flores (MEX)
405. Max - Mr. Bouhaïk (FRA)
406. Seule (Alone) - Mr. Bouhaïk (FRA)
407. El Duelo (The Duel) - Aritzeder Arregui (ESP)
408. Valentine - Hautenauve Benjamin (BEL)
409. Mamá, Tengo Miedo (Mum, I'm scared) - David Ayllón Verdugo (ESP)
410. Il Signor Acciaio (Mr. Steel) - Federico Cappabianca (ITA)
411. Nivette - Gaetan Boschini (FRA/ESP)
412. To Visit - Euiyoung Lim (KOR)
413. Light at the edge of the sky - Eleutherios Kakathimis (CYP)
414. Home - Margherita Catalani (UK)
415. BRANDELLI - Emanuele Micari (ITA)
416. Quidnunc - Harry Ayiotis (CYP)
417. A canção de Alice (Alice's song) - Bárbara Cariry (PRT)
418. The Night the Wind Blew - David Alamouti (UK)
419. Waves - Sophie Chamoux (FRA)
420. No Es Una Broma (It's not a joke) - Armando Soto-Almánzar (PRI)
421. Tre Volte (Three Times) - Caio Augusto Braga (BRA)
422. L'échappée (The escape) - Laëtitia Martinoni (FRA)
423. Attack of the Cyber Octopuses - Nicola Piovesan (EST)
424. İki Yaka Yarim Ask - Nurdan Tekeoglu (TUR)
425. Asya - Daniella Rybakyan (RUS)
426. Hand - Igor Marchenko (RUS)
427. Lena's Day - Sergey Dyachkovsky (RUS)
428. Voice - Takeshi Kushida (JAP)
429. Birthday Party - Natalia Bereg (RUS)
430. Earth - Natalia Sergeeva (RUS)
431. The Sofa - Iulia Puica (MDA)
432. The Night the Wind Blew - David Alamouti (UK)
433. Medea - Unhappy love makes you crazy – Fabrizio Russotto (ITA)
434. Biba - Maja Prettner (SVN)
435. Vasya – Andrey Bushnev (RUS)
436. Tunnel - James Coe (UK)
437. I want to see you in my dreams - Mark Limanskiy (RUS)
438. Planetary Alignment - Vera Smolina (RUS)
439. Good Day - Dasha Charusha (RUS)
440. Dark Night - Ivan Plechev (RUS)
441. The Tree - Hava Mukhiyeva (RUS)
442. Made in Brasil - Aristides Morgão (BRA)
443. Despondency - Pinky Alonso (ESP)
444. Claudia - Miguel Ángel Caro Moreno (ESP)
445. The dream of a garden - Rahi Ghasemi (IRN)
446. A mesa no deserto (The Table in the Wilderness) - Diego Scarparo (BRA)
447. Este é o seu corpo (Martina's Body) - Diego Scarparo (BRA)
448. Motel - Raphael De Oliveira Dorsa (BRA)
449. Manicure - Arman Fayaz (IRN)
450. Kiriri (Silence) - Miguel Ángel Agüero (PRY)
451. Décibel (Decibel) - Vittorio Bettini (FRA)
452. 4'9 - Nacho Ros Bernal (ESP)
453. Cartas Ciegas (Blind Letters) - Ángel Jaquem (ESP)
454. El Viatge - Alberto Evange (ESP)
455. The Beginning - Sudeshna Sharma (IND, FRA)
456. A Friendly Meeting - Keyumars Hassanzadeh (IRN)
457. Solitude - Marcelo Calone (BRA)
458. Sorrer Contra El Viento (Run Against the Wind)- Victor Hugo Cárdenas (CHL)
459. Whitesk - Amir Akhavan (IRN)
460. One Day Off - Mohammadreza Khaki (IRN)
461. Alice always leaves - Irene Ganteri (GRC)
462. Ghab (Frame) - Pedram Tajik (IRN)
463. I cry bitterly in sleep - Azam Khayrudinov (UZB)
464. Sag Sal (Year Of The Dog) - Ramin Koupaee (IRN)
465. Like Salt - Darine Hotait (USA)
466. Rollercoaster - Artur Czerwiński (PL)
467. After Party - Pedro Santasmarinas (PRT)
468. Besinci mertebeden serbest ucus (Free fly from the fifth floor) - Araz Pourvatan (AZE, IRN)
469. Woods - Anahita Houshan (IRN)
470. Shahrak Khososi (Private Town) - Hamid Babalhavaeji (IRN)
471. Nolai Tanbur (The Crying of Tanbur) - Anisa Sabiri (TJK)
472. Booye Sookhtane Sang (Burning Smell Of Stone) - Zardosht Afshari (IRN)
473. Purnograsher Kal (Tale of an Ecliptic Time) - Zayed Siddiki (BGD)
474. No files - Ramin Mohamadyar (IRN)
475. He - Sayd Payam Hosseini (IRN)
476. Easter - Chih Chieh Wu (CZE)
477. Curl - Chih Chieh Wu (UK)
478. Puzzle - Barbara Toschi (UK)
479. Śniegi kosmosu (Frost of the cosmos) - Tomasz Kowal (PL)
480. Kanapka idealna (The Perfect Sandwich) - Hanna Kilińska (PL)
481. Symetria (Symmetry) - Hanna Kilińska (PL)
482. Anna - Oles Sanin (URK)
483. Green World - Cenk Özakıncı (TUR)
484. TSANTSA - Robin Lipo (PL/NOR)
485. Hands and Wings - Sungbin BYUN (KOR)
486. Night talk with a hangman - Yakov Sivchenko (RUS)
487. Zero - David Macián (ESP)
488. 3 Rounds - Inder Kochar (IND)
489. Ya (I) - Ivan Tymchenko (UKR)
490. Cholovik (Man) - Oksana Artemenko (UKR)
491. Vesna (Spring) - Nathalia Konchalovsky (RUS)
492. Ni lyubvi ni smerti (No Love No Death) - Gleb Ross (RUS)
493. update/delete - Aleksey Ilyin, Grigory Kalinin (RUS)
494. Zdravstvuy, Makbet (Hello, Macbeth) - Tamilla Slichenko (RUS)
495. Etogo parnya nado otpustit (Free that guy) - Vasilisa Kuzmina (RUS)
496. Generator zhelaniy (Wishbutton) - Vladimir Kvetnoy (RUS)
497. Uspekh (Success) - Valentin Suntsov (RUS)
498. Krik (Scream) - Toma Stenko (RUS/GEO)
499. Materia - Marina Jigalova-Ozkan, Yury Zaytsev (RUS)
500. Radiorubka (Radio Shack) - Mikhail Dovzhenko (RUS)
501. HANA - Mai Nakanishi (KOR/JPN)
502. Education - Ismail Bouderbala El Idrissi (MAR)
503. Monte Amiata (Mount Amiata) - Tommaso Donati (CHE)
504. Una Domenica (A Sunday) - Fernando Due¡que (COL)
505. Downfall - Majid Khorasani, Ali Bayat (IRN)
506. 1:41 - Marek Stokłosa (PL)
507. SIMIA - Stefan Monin (PL)
508. Bunkier (The Bunker) - Michał Pajda (PL)
509. Rita - Agata Marciniak (PL)
510. Dreamer - Sajjad Delafrooz (IRN)
511. The Choice - Sajjad Delafrooz (IRN)
512. Zbrodnia na duchu (The Killing of a Spirit) - Tomasz Kowal (PL)
513. Yom Haidkunim (The Update) - Mor Hanay (ISR)
514. Arritmia (Arrhythmia) - Jaume Duran (ESP)
515. Cine social (Socinal Cinema) - Carolina Sánchez (ESP)
516. El atraco (The robbery) - Alfonso Díaz (ESP)
517. Formule de calcul pentru aria triunghiului (To calculate the area of a triangle) - Andreea Dobre (ROU)
518. COMMUNISM PEAK - Georgiy Boldugerov (RUS)
519. MUM, I WILL CALL YOU BACK - Ekaterina Stashevskaya (RUS)
520. TRIP TO PARIS - Maria Polyakova (RUS)
521. NO MAN'S LAND - Branko Istvancic (HRV)
522. IT - Ilya Sherstobitov (RUS)
523. KIN - Elen Nelidova (RUS)
524. JOY - Vladimir Munkuev (RUS)
525. Nashedonia - Will Berry (USA)
526. THE TEACHER - Maxim Elagin (RUS)
527. EULOGY FOR DENIS K. - Yuliya Trofimova (RUS)
528. Check In - Konstantinos Stragalinos (GRC)
529. 100th Birthday Wish - Lien Chien Hung (TWN)
530. THE ACTRESS - Natalia Kalashnikova (RUS)
531. MODUS OPERANDI - Remigiusz Biernacki (PL)
532. From Hasakah With Love - Mohammad Farahani (IRN)
533. Sarajin - Lian-Jou (Yvette) Chou (USA)
534. Once Upon a Cycle - Lian-Jou (Yvette) Chou (USA)
535. (re-)discipline in [redacted] - Fette Sans (D)
536. MANGASHLYK - Lyudmila Lebedeva (KAZ)
537. Nereids - Jordane Oudin (FRA)
538. A Cold Summer - Ji Qiaowei (FRA)
539. THE PROBLEM OF CHOICE - Alexander Drozdov-Tikhomirov (RUS)
540. RUSSIAN DEATH - Vladimir Mirzoev (RUS)
541. NEW BRONX - Filip Ignatowicz (PL)
542. May Day - Olivier Magis, Fedrik De Beul (BEL)
543. The Fall - Akash Sharma (BIH)
544. The Rules - Evgeniy Zverev (RUS)
545. Banned from Life - Philipp Baumann (D)
546. ROYAL BLUE - Dinko Draganovic (AUT)
547. Je Rêve de Toi (I dream of you) - Yury Sharov (UK)
548. Beyond These Shores - Yury Sharov (UK)
549. Thursday - Suro Jr (RUS)
550. Innocent - Denis Simachev (RUS)
551. Property exchange - Denis Simachev (RUS)
552. Summertime - Aleksandra Mazoń (PL)
553. 10x10ft - Dhruv Tripathi (UK)
554. Hatua Kwa Hatua - Step by Step - Judith Albrecht (TZA)
555. Memories - Pezhmann Mokary (DNK)
556. Grief Therapy - Maria Vorobyova (RUS)
557. The Countdown - Ekaterina Merkulova (RUS)
558. Sans Rivages (No shores) - Lis Mathieu (FRA)
559. The Animal - Kass Sebastian (FRA)
560. Apollo Ou La Vie Sauvage (Apollo or The Wild Life) - Léo Favier (FRA)
561. L'amour Volant (Steering love) - Denis Antoine (FRA)
562. Le Brame Du Cerf (The Stag's Bell) - Robineau Sylvain (FRA)
563. Chahine - Khemane Youcef (FRA)
564. Contemplation - Catherine Gazères (FRA)
565. Parades (Fabula Rasa) - Sarah Arnold (FRA/CHE)
566. Herculanum (Herculanuem) - Arthur Cahn (FRA)
567. La Vie Sur Mars (Life on Mars) - Marie Léa Régales (FRA)
568. Même Pas Mal, Petit Animal (Dinosaur day) - Kempf Juliette (FRA)
569. Il Était Une Fois Mon Prince Viendra - Lola Naymark (FRA)
570. Laissez-Moi Danser (Let me dance) - Valérie Leroy (Fra)
571. Gardiennes - Adeline Picault (FRA)
572. Les Enfants Partent À L'aube (Children leave at dawn) - Manon Coubia (FRA)
573. Des Hommes À La Mer (Men at sea) - Lorris Coulon (FRA)
574. Et Toujours Nous Marcherons (And still we will walk on) - Jonathan Millet (FRA)
575. Celui Qui Brûle (Burning) - Slimane Bounia (FRA)
576. Voicemail - Bernard Bravo (ESP)
577. Besoin Dead - Aurélien Digard (FRA)
578. Por Esa Lengua (Lucy´S Tongue) - Daniel Negrete (COL)
579. Listo El Pollo (Restó) (Ready The Chicken (Restó)) - Carlos Fernando Rossetti (ARG)
580. Third Kind - Yorgos Zois (GRC/HRV)
581. Acorralada (Cornered) - Iván Tello (ESP)
582. Gas Valve - Lee Myung – Bo (KOR)
583. Present – Igor Gladkov (RUS)
584. El Miserere (The Miserere) - Angel M. Chivite (ESP)
585. Live Entertainment Compnay - Rodolfo Malpica Delgado (MEX)
586. Yokai - Gonzalo Martini (ESP)
587. Club Anonimo (Anonymous Club) - Camilo Torres (COL)
588. Haiku - Kumar Mayank (IND/PHL)
589. Santhana Gopala (A Prayer for the Childless) - Sandeep Ravindranath (USA/IND)
590. Are You Volleyball?! - Mohammad Bakhshi (IRN)
591. Game - Alex Dikhovichniy (RUS)
592. S - Juan José Patón (ESP)
593. De padres a hijos - Juan José Patón (ESP)
594. Kolonie (Colony) - Lucca Donalies (D)
595. Antes De Irme (Berore I Leave) - Fernando Mahave, Tito Rubio-Iglesias (ESP)
596. #treintaysiete- Jose Luis Velázquez Menéndez (ESP)
597. Un lugar entre medio - Julián Levy, Lucas Fosatti (ARG)
598. De Vuelta A Ninguna Parte (Back To Nowhere) - Julio Antonio Espinosa Peña (ESP)
599. Fragmente (Fragments) - Lucas Vossoughi, Artur Golczewski (AUT)
600. Woman - Adri Sola (ESP)
601. Meiying MG-01 - Adrià Guxens (ESP)
602. Dentro (Inside) - Alisson Resende (BRA)
603. Playa Blanca (White Beach) - Víctor Fajnzylber (CHL)
604. Nós Montanha (We, the Mountain) - Gabriel Motta (BRA)
605. Mecânica Da Sombra (Mechanics) - Gabriel Mendes Da Costa (BRA)
606. Skai - Ronald Camargo (COL)
607. Die Höhle (The Cave) - Xabier Rúa (D/ESP)
608. La Pelota (The Ball) - Fernando García-Pliego (ESP)
609. Νοτούρνο (Nocturne) - Roussos Kasiotakis (GRC)
610. Subtexto (Subtext) - Cristian Beltrán (BRA)
611. Astro Negro (Black Star) - Gustavo Nakao (BRA)
612. Agnès - Irati Elortondo (ESP)
613. Nini (Neet) - Álvaro Sanz Pascual (ESP)
614. Online Shopping - Ghasideh Golmakani (IRN)
615. Limbo - Ghasideh Golmakani (IRN)
616. Doostet Daram (I Love You) - Babak Habibifar (IRN)
617. Chen Li (Ciruela De Agua Dulce) (Sunken Plum) - Roberto F. Canuto, Xiaoxi Xu (ESP/ CHN)
618. N'entre Pas Dans Mon Ame Avec Tes Chaussures
(Don't enter my soul with your shoes!) - Windrestin William (FRA)
619. Bleakland - Oly Gudgin (UK)
620. Mute - Jacqueline Wright (UK)
621. DONKEY - Digant Gautam (IND)
622. AFFOGARE (Drown) - Marco Berton Scapinello (ITA)
623. Voice of Belief - Alastair Railton (UK)
624. Sábado (Saturday) - Sokol Keraj (ROU/COL/ALB)
625. Lentejas (Lentils) - Carlos Blanco Barberà (ESP)
626. Ornitorrinco (Platypus) - Iván Martín Ruedas, Sara Bamba (ESP)
627. La Cáscara (The Shel) - Alexander Calzada (ESP)
628. La Camiseta (The T-Shirt) - José Luis López Ortiz (ESP)
629. Boomerang - Jaime Gomez Perez (ESP/COL)
630. I need more space - Jaume Quiles (ESP)
631. Primeiro Filme (First Film) - Cristiano Barbosa (BRA)
632. Subcutâneo (Subcutaneous) - Carlos Segundo (BRA)
633. Tiempo Añadido (The extra time) - David Comesaña (ESP)
634. Máscara De Cordura (Mask of Sanity) - Fran Casanova (ESP)
635. Héroes (Heroes) - Santiago Cardelús Ruiz – Alberdi, Pablo Manchado Cascón (ESP)
636. Zombie Time - Alfonso Fulgencio (ESP)
637. Las Rupturas Abiertas - Juan Carlevaris (ESP)
638. Tono Menor (Minor Key) - Iván Sáinz-pardo (ESP)
639. Estigma (Stigma) - David Velduque (ESP)
640. Ley De Vida (Rule Of Life) - Dani Zarandieta (ESP)
641. Annie & Carola Mi Mejor Amiga (Annie & Carola My Best Friend) - Myriam Ballesteros (ESP)
642. La Teoria Del Sueño - Ruben Barbosa (ESP)
643. Réquiem (Requiem) - Juanma Juárez (ESP)
644. Caronte - Luis Tinoco (ESP)
645. Un Cuento Familiar (A Family Tale) - José Corral Llorente (ESP)
646. Space Mountain - Víctor Nores (ESP)
647. Rosenwohl - Miguel Llorens(ESP)
648. Nuestro Amor (Our Love) - Mario Fernández Alonso (ESP/CHL)
649. Pesticidas - Jaume Quiles (ESP)
650. Pusilánime (Pusillanimous) - Hugo Catalán (MEX)
651. El Muro (The Wall) - Roberto Peimbert (MEX)
652. Óscar - Evelina Zukauskaite (ESP)
653. La Primera Vez Que Te Vi (The First Time I Saw You) - Guillermo Tirado, Daniel Tirado (ESP/UK)
654. NEVADA - Javier Kühn (ESP)
655. Sin Embargo - Antonio Lama Cortés (ESP)
656. Ciudadanos - Marc Nadal (ESP)
657. Vis À Vie (Face To Face) - Seiller Benoît (FRA)
658. Maya - Vikas Chandra (IND)
659. Queridísimo Papá (Daddy Dearest) - Luis Navarrete (ESP)
660. FÔRRA - Felipe Mondoni (BRA)
661. Basar Mebsari (My Own Flesh and Blood) - Ilia Ginzburg (ISR)
662. Hambre (Hunger) - Lina Alejandra Restrepo Perez (COL)
663. Icaro - Hernán Fretes (ARG)
664. Crépuscule (Dusk) - Pauline Jeanbourquin (CHE)
665. líbranos del mal (Deliver us from Evil) - Eduardo Rivera Aburto (CHL)
666. Extraño Del Mar (Strange of sea) - Alexis Pino (CHL)
667. Infierno Rosa (Hell Pink) - Juan Jose Hinojosa (MEX)
668. Sheut - Teo Belton (PER)
669. The inheritance - Cucho L. Capilla (ESP)
670. Vigilante Nocturno (Night guard) - Ivan Rodriguez (ESP)
671. El Viaje (Trip) - Abel Cobo (ESP)
672. Il Tuo Giorno Fortunato (Your lucky day) - Alessandro Pani (ITA)
673. Gdzie jest dziadek? (Where is Grandpa?) - Adam Uryniak (PL)
674. LEPROSY - Alimohammad Eghbaldar (IRN)
675. Cárcel de colores (Colour Cage) - Daniel Reascos (ECU)
676. Farewell Summer Night -Xiaopeng Huang (CHN)
677. Beat - Anna Ozar (RUS)
678. Pine - Mohammad Hormozi (IRN)
679. Harmony - Mohammad Hormozi (IRN)
680. Katharsis (Catharsis) - Alison Kuhn (D)
681. El Cirujano (The Surgeon) - Benjamin Villaverde (ESP)
682. Bam Bam Bam - Yann K (KOR)
683. Along the dotted line - Iida Choi (KOR)
684. Night Portrait - Jueon Woo (KOR)
685. Proshchay, lyubimy! (Farewell, my love!) - Ksenia Rappoport, Alexander Tsypkin, Pavel Kapinos (RUS)
686. Sa'ad's olive tree - Ahmad Zayery (IRN)
687. Etogo parnya nado otpustit (Free that guy) - Vasilisa Kuzmina (RUS)
688. Sheher Ya Tum (The City Or You) - Karan Asnani ((IND)
689. Maria - Giovanni Rustanto (CZE)
690. The Cave - Kamil Krukowski (PL)
691. THE LAST DROP - Oleg Larin (RUS)
692. Akif - Harun Baysan (TUR)
693. Like Salt - Darine Hotait (USA)
694. The truth - Tatiana Polosina (RUS)
695. As It Is On Earth - Pier Lorenzo Pisano (ITA)
696. Water Wings - Isabella Freilinger, Tina Hüther (AUT)
697. Dancing with Monsters - Isabella Freilinger (AUT)
698. The little one - Lorenzo Bianchi (FRA)
699. The Runner - Matthew Alan Bell (UK)
700. Golden Boat - Kristin Li, Clayton Beugeling (CAN)
701. The Masseuse - Ce Ding Tan (MYS)
702. Intemperie (Inclemency) - Sergio Serrano (ESP)
703. nadadora (Swimmer) - Luis Horta (CHL)
704. Julia - Mauricio Espinoza (CHL)
705. Ana (Bridget) - Édier William Medeiros (BRA)
706. Modelado (Sculpted) - Christian Hernández (MEX)
707. Rellano (The LandinG) - Agustín Rubio (ESP)
708. Goodbye my son - Yuichiro Nakada (JPN)
709. Le Bureau Des Couilles Perdues (The Lost And Found Balls Office) - Camille Nahum (FRA)
710. Grandes Malabaristas - Tatiana LondoÑo Posada (COL)
711. Loneliness - Pepe / Sackytòxic Jiménez Espejo (ESP)
712. Stupor -The future is not the sole to be_ - Pepe Jiménez Espejo (ESP)
713. Pura Pantalla (Pure Screen)- Javier Farías (VEN)
714. Pasajero X (Passenger X) - Isaac Zambra (MEX)
715. Hurting a Pigeon - Fanis Topsachalidis (GRC)
716. Gotas (Drops) - Sergio Morcillo (ESP)
717. Más Allá De La Duda (Beyond the Doubt) - Monserrat Pais (CHL)
718. A La Fin De La Nuit (At the end of the night) - Florent Magnoac (FRA)
719. Tres Tristes Tigres (Three Sad Tigers) - Albert Lagos Muñumel (ESP)
720. Tener O No Tener (To have or not have) - Álvaro De Miguel De Castro (ESP)
721. Custodia Compartida (Joint Custody) - Carlus Fábrega (ESP)
722. Language Barrier - Helena Oller Biurrun (ESP)
723. Caracoles (Snails) - Juan Texier (ARG)
724. Dormir Sola (Sleeping Alone) - Charise Yudewitz (ARG)
725. Chico Miguel (Kid Miguel) - Maximiliano Subiela (ARG/ITA)
726. La Otra Mirada (The other look) - Luciano Nacci (ARG)
727. La Última Cita - David Baquero (ESP)
728. Red Menace - Anthony Misiano (ESP/USA)
729. Escalero - Javier Gomis (ESP)
730. Pajero (The Wanker) Aitor González Iturbe (ESP)
731. Leica Story - Raúl Mancilla (ESP)
732. The wizard of Oz - Seong-gyu Kim (KOR)
733. Rye On The Island - Stefano Raspa (ITA)
734. Calamity - Séverine De Streyker, Maxime Feyers (BEL)
735. In Joy - Maryna Roshchyna (UKR)
736. Pokój studentowi, tanio (A Room For A Student) - Rafał Samusik (PL)
737. Crossing The Bridge - Mohammad Khalili (IRN)
738. Transition - Mostafa Mohmoudi (IRN)
739. Elektricheskiy tok (Electric Current) - Petr Fedorov (RUS)
740. Fault - Moein Heydari (IRN)
741. Phehujali (The Dawn) - Biswajeet Bora (IND)
742. Num País Estrangeiro (In a Foreign Country) - Miguel Seabra Lopes, Karen Akerman (PRT)
743. Los Colores Pardos (The Brown Colors) - Juan Luis Martínez (ESP)
744. Ekaant - Sarthak Bhasin (IND)
745. Ukołysz mnie (Cradle Me) - David Tejer (PL)
746. Chłopcy z motylkami (Boys With Butterflies) - Marcin Filipowicz (PL)
747. Relax - Agnieszka Elbanowska (PL)
748. Sztangista (The Weightlifter) - Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk (PL/UKR)
749. Users - Jakub Piątek (PL)
750. Odbicie (Reflection) - Emilia Zielonka (PL)
751. Atlas - Maciej Kawalski (PL)
752. Pulgar (Thumb) – Hugo Martínez Fraile (ESP)
753. Elena – Hugo Martínez, Alfredo L Rodriguez (ESP)
754. Nocturna Catarsis (Night Catharsis) - Sorina Gajewski (ARG)
755. 100% Pur Porc (100% Pure Pork) - Emilie Janin (FRA)
756. Ceux Qui Peuvent Mourir (Those who can die) -Charlotte Cayeux (FRA)
757. Composizione Gourmet - Favre Benjamin (FRA)
758. Lost - Rafa G. Arroyo (ESP)
759. Atomic Ed - Nicolas Hugon (FRA)
760. Saturno A Través Del Telescopio (Saturn Through The Telescope) – Didac Gimeno (ESP)
761. Below A Dark Wood - Bill Slovick (USA)
762. Fear - Caillol Florent (FRA)
763. Sunny Day - Viviane Riberaigua (FRA)
764. Fever - Viviane Riberaigua Florent Caillol (FRA)
765. Ten' sovy (The Shadow of an Owl) - Mikhail Shulaev (RUS)
766. Barke Lyom... (Perhaps Today...) - Nadine Asmar (LBN)
767. Genevieve - Natasha Cantwell (AUS/NZL)
768. Spinneret - Natasha Cantwell (AUS/NZL)
769. The Falling Fortress - Wayne HU (CHN)
770. The Siren - Mohammad Mozafari (IDN)
771. Tanatología Para Principiantes (Thanatology for beginners) - Carlos Alberto Alamilla Montuy (MEX)
772. Memories - Pezhmann Mokary (DNK)
773. Viudas (Widows) - Maria Guerra (ESP)
774. Background - Toni Bestard (ESP)
775. Bani - Mauricio Cuffaro (ESP)
776. Cactus - Alberto Gastesi (ESP)
777. Casting (Remunerado) (Casting (Gainful)) - Javier García (ESP)
778. Crack - Julián Candón (ESP)
779. Cinco Plazas (Five Seats) - Victor Urbano (ESP)
780. Cuánto. Más allá del dinero (Beyond Money) - Kike Maíllo (ESP)
781. Cumplevidas (Rebirthing) - Jorge Naranjo (ESP)
782. Eat your principles - Ana García Rico (ESP/UK)
783. El Aleteo Del Colibrí (The Flapping Of The Hummingbird) - Meritxell A. Valls (ESP)
784. El Alquiler (The Contract) - Pablo Gómez Castro (ESP)
785. El Beso (The Kiss) - David Priego (ESP)
786. El Camino De Santiago (The road of Santiago) – Mario Monzó (ESP)
787. El Círculo (The Circle) - Daniel González (ESP)
788. El Jarrón (The vase) - Rubén Tejerina (ESP)
789. El Hombre Que Construía Dragones (The Man Who Built Dragons) - Eiande Setoain (ESP)
790. El Miramiento (The Looking Ceremony) - Fany De La Chica (ESP)
791. Final Alternativo (Alternative Ending) - Jose Antonio Larrosa (ESP)
792. Jauría (The Pack) - Gemma Blasco (ESP)
793. Kant - Isaí Escalada (ESP)
794. Krisis - Daniel F. Amselem (ESP)
795. Identical - Marco Huertas (ESP)
796. La Visita (The Visit) - Javier García (ESP)
797. La Pérdida (The loss) - Machu Latorre (ESP)
798. La Poesía Sólo Muere Cuando Termina (Poetry Only Dies When It Ends) - Adelaida Lamas (ESP)
799. León Y Morgana (León and Morgana) - Enrique Leal (ESP)
800. Luces Intermitentes (Blinking Lights) - Juan Gama De Cossío (CHL/ESP)
801. Nenamagat (Hidden Boy) - Pol Rodríguez (ESP)
802. Niko - Andrej Košak (SVN)
803. No Eres Ella (You're not her) - Miguel Alcalde (ESP)
804. Nómada (Nomad) - Daniel Olmos Ochoa (ESP)
805. Paraíso Azul (Blue Paradise) - Daniel De Vicente (ESP)
806. Pasârea Mikaela Bruce (ESP)
807. Ranchera (A Ranchera Song) - Joaquín Gómez (ESP)
808. Roberta’s Living Room - Judy Suh (USA)
809. Silencio Por Favor (Silence please) - Carlos Villafaina (ESP)
810. Summerfest - Maria Hespanhol (PRT)
811. The Art of Saying Goodbye - Erika Sanz (ESP/USA)
812. Una Noche Con Juan Diego Botto (A Night with Juan Diego Botto) -Teresa Bellón, César F. Calvillo (ESP)
813. Tomorrow - Andrew Tarbet (ESP)
814. Biest (Beast) - Sandra Schröder (D)
815. Quick’n’Clean - Maria-kristin Neheimer (D)
816. Nüchtern (Sober) - Pascal Schröder (D)
817. Angst (Fear) - Raissa Sokurowa (D)
818. Mit Im Bund (Morale) - Lukas Nathrath (D)
819. Queen of Oasis - Lynn Oona Baur (D)
820. Panzer - Pascal Schröder (D)
821. Rotkäppchen - Lynn Baur (D)
822. Maskenball - Gwendolen Van Der Linde (D)
823. Der Po-pulist - Sandra Schröder (D)
824. Fluchtpunkt - Lukas Nathrath (D)
825. Game Over - Maria-kristin Neheimer (D)
826. Le Vivre Ensemble - José Luis Santos (ESP)
827. Lalo's House - Kelley Kali (USA)
828. Witch Hunt - Solomon Onita Jr (USA)
829. Maa (Mother) - Parichhed Sen (NPL)
830. Free Fight - Wolff Francis (FRA)
831. Dunes - Rodrigue De Hults (BEL)
832. Bailaora - Rubin Stein (ESP)
833. Just like fireworks - Xia Yan (CHN)
834. To Remember Me By - Rahoul Daswani (IND)
835. Mia (Mine) - Michael J. Cassidy (ESP)
836. Hello, Houston - Seunghoon Jung (KOR)
837. Ane - David P. Sañudo (ESP)
838. La Rabia (Rabid) - Adriana Álvarez (PER)
839. Because of a Little Apple - Ksenia Roganova (RUS)
840. The Assassin's Apprentice - Russ Emanuel (USA)
841. Let Go The Prelude - Arek Zasowski (UK)
842. Those Who Love - Nefise Özkal Lorentzen (NOR)
843. A Short Film about Sadness - Ming-Wei Chiang (PL)
844. Chol Jai - Masuma Rahman Tani (BGD)
845. Zibaye Ziba (A beautiful Woman) - Seyed Sajad Moosavi (IRN)
846. Babamın Ruchu (Dad) - Mahmut Korkmazgöz (TUR)
847. Kampung Tapir - Aw See Wee (MYS)
848. La Farandole des Amoureux (Song of the Lovers) - Maxime Gros (FRA)
849. Autorefleksija u tri epizode (A self-reflection in three episodes) - Sara Ristić (BIH)
850. Regen (Rain) - Ravi Sandberg (NLD)
851. El Aguacate (The Avocado) - Darwin Serink (USA)
852. Para Ayer (We Need It Yesterday) - Celia Galán (ESP)
853. Night Swim - Xueyin Li (CHN)
854. Lena - Gustavo Campos (BRA)
855. Letters - Nitin Shingal (IND)
856. The Distant Sea - Nic Wassell (UK)
857. Lack - Ramin Farzaneh, Parisa Sedaeiazar (IRN)
858. Aplomb - David Thibaut (D)
859. Tabaghe 4 (The 4th Floor) - Pedram Ganji (IRN)
860. Station – Yimyun (KOR)
861. Forget To Remember - Svetlana Mertsalova (RUS)
862. Besooye Ranginkaman (Into The Rainbow) - Hasan Najmabadi (IRN)
863. Endless Day - Armin Saeedi (IRN)
864. If I were you - Michele Konrad (AUS)
865. Zajęcia Dodatkowe (Extra Classes) - Wawrzyniec Turowski (PL)
866. Shrine v2.4.5 - Francesca Giuliani, Lino Mocerino (ITA)
867. Žbir (The Spy) - Marko Tešović (SRB)
868. Dia - Hamza Bangash (PAK)
869. Not End - Ali Zarekar, Saeid Zohouri (IRN)
870. Holy Spirit - Mohammd Karimpoor, Amir Ahmad Ghazvini (IRN)
871. SHE - Mehdi Shahpiry (IRN)
872. John and Jenny - Nikoleta Leousi (GRC)
873. 37 days - Nikoleta Leousi (GRC)
874. I'm Afraid - Santeri Tiilikainen, Samuli Tiilikainen (FIN)
875. My Mother - Charlie Manton (UK)
876. Word Is Bond - Alexandra Mastoon (USA)
877. Delivery - Radwen Dridi (ARG)
878. Nina De Paper (Paper doll) - Pedro Celma (ESP)
879. Día De Suerte (Outfit of the Day) - Emilia Anderson (HND)
880. Sin Ti (Without You) - Allan J. Arcal (ESP)
881. Tacones (High Heels) - Juan Alejandro Bermúdez (PL/COL)
882. Nice to see you - Juan Alejandro Bermúdez (PL/COL)
883. Fantastic Four - Juan Alejandro Bermúdez (PL/COL)
884. Trópicos Distantes (Distant Tropics) - Marcelo Costa (BRA)
885. The Sorrows of Young Architect - Junghee Lee, Sanghoon Yoon (KOR)
886. La Realidad, Realidad Es (Reality, reality is) - Daniel Sanchidrián (ESP)
887. Deux Mains (With My Own Two Hands) - Michaël Barocas (FRA)
888. Locks - Miles Blayden - Ryall (UK)
889. Tränen Der Olive (Tears Of The Olive) - Johannes Ziegler (D)
890. Abu Adnan (Adnan's Father) - Sylvia Le Fanu (DNK)
891. A Woman’s Right To Shoes - Robyn Grace (NZL)
892. After The Future - Shai Tubali (D)
893. Ahoi (Ahoy) – Filip Grujic (D)
894. En Autobiografii (An Autobiography) - Mari Mantela (FIN)
895. Bester Mann (Main Man) - Florian Forsch (AUT)
896. Blaue Flecken (Bruises) - Martin - Oliver Czaja (D)
897. BOT - Daniel Marius Hoffmann (D)
898. Breasts - Eva Contis (USA)
899. Susotázs (Chuchotage) -Barnabás Tóth (HUN)
900. Chyanti - Veemsen Lama (NPL/UK)
901. Crazy In Love - Michael Goodman (USA)
902. Dark Social - Catharina Isenburg (AUT)
903. Das Leben In Mir (The Life Inside) - Konstantin Egerndorfer (D)
904. Der Ausflug (The Camping Trip) - Jürgen Karasek (AUT)
905. Der Letzte Tropfen (The Last Drop) - Sascha Zimmermann (D)
906. Der Mann Mit Dem Fahrrad (The Man With The Bicycle) - Levan Tsintsadze (D)
907. Die Besonderen Fähigkeiten Des Herrn Mahler (The Peculiar Abilities Of Mr Mahler) – Paul Philipp (D)
908. Die Tür (The Door) - Florian Sailer (D)
909. Die Überstellung - Michael Grudsky (D/ISR)
910. Die Wilden (The Savages) - Joachim Schloemer (CHE/D)
911. Different - Ben Lemaire (FRA)
912. Dünnes Eis (Thin Ice) - Alexander Herzog (D)
913. Ebenda - Boris Noir Michi Lange (HRV/D)
914. Eckhardt - Konstantin Rall (D)
915. Eestgah (Station) - Marizeh Vafamehr (IRN)
916. Entschuldigung, Ich Suche Den Tischtennisraum Und Meine Freundin (Excuse Me, I'm Looking For The Ping-Pong Room And My Girlfriend) - Bernhard Wenger (AUT/SWE/D)
917. Faith – Tatiana Fedorovskaya (RUS)
918. Father - Daniel Torrisi (CHE)
919. Fifteen - Peiman Zekavat (UK/PER)
920. Generations - Sune Sorensen (DNK)
921. Gift - Katalin Oláh, Sándor Csukás (HUN)
922. Golden Girl - Chiara Fleischhacker (FRA/D)
923. Idol - Luisa Taraz (D)
924. In Scherben (Shattered) - Torben Liebrecht (D)
925. Irgendwer (Someone) - Marco Gadge (D)
926. Jackpot - Moritz Jahn (D)
927. Je N’ai Pas Tué Jesse James (Je N’ai Pas Tué Jesse James) - Sophie Beaulieu (FRA)
928. Jewelry Junky - Felix Meinhardt (D)
929. Jululu - Michele Cinque (ITA)
930. Kalmak Canac - Tim Adam (D)
931. Kein Problem (No Problem) - Magnus Millang (DNK)
932. Kind (Child) - Joren Molter (NLD)
933. Kühe Können Nicht Schwimmen (Cows Can't Swim) - Jonas Möllmann (D)
934. La balafre de l'aube (The scar of dawn) - Jérémie Hartmann (CHE)
935. Léo - Julian Alexander (UK)
936. Lichtblick - Matthias Hedwig (D)
937. Like A Good Kid - Arian Vazirdaftari (IRN)
938. Luftholen (Take A Breath) - Gaston Stabiszewski (D)
939. Lundi (Monday) - Lola Tartane (D/FRA)
940. Make Aliens Dance - Sebastien Petretti (BEL)
941. Midnight Confession - Maxwell Mccabe-Lokos (CAN/USA)
942. Mimicry - Jennifer Von Schuckmann (D)
943. Near Change - André Sogliuzzo (USA)
944. Night Herald - Julia Górniewicz, Julia Sausen (USA/PL/D)
945. No One's Home - Nevena Savic (BIH/D)
946. Poem 1 - Daniel Sauermilch (USA/PL/D)
947. Regarde (Look) - Charles Grammare (FRA)
948. Rocco - Gerard Nogueira (ESP)
949. Sandy Island - Jan Waßmuth (D)
950. Schachmatt (Shattered) - Gerrit Magnus Beduhn (D)
951. Scheideweg (Teenage Threesome) - Arkadij Khaet (D)
952. Sinnigkeit Und Unsinnigkeit Von Gewalt Unter Besonderer BerüCksichtigung Der Ursachen (Sense And Senselessness Of Violence Under Special Consideration Of Its Causes) - Richard Wilde (D)
953. Sparrow - Welby Ings (NZL)
954. Stand Up - Vertti Virkajärvi (FIN)
955. Take my breath away - Gloria Endres De Oliveira (D)
956. The Boogeywoman - Erica Scoggins (USA)
957. The Emissary – Bryan Tan (USA)
958. The Divine Way - Ilaria Di Carlo (D)
959. The Girls Were Doing Nothing - Dekel Berenson (UK/USA/BEL/ISR)
960. The Little Fish And The Crocodile - Stefanie Plattner (COG/D)
961. The Love That Remains - Zé Maria Abreu Santos (PRT/D)
962. The Nanny - Max Miller (AUS)
963. The Red Bicycle - Fazila Amiri (AFG)
964. The Remigrant - Astrit Alihajdaraj (AUT/KOSOVO)
965. The Seagull - Maria Popistasu, Alexandru Baciu (ROU)
966. Thessalus & Medea - Jan Hendrik Verstraten (UK)
967. Things Break In - Tess Harrison (USA)
968. Tisch & Bett (Be My Guest) - Anne Chlosta (D)
969. Trieb - Diego Hauenstein (CHE)
970. Tsar Bomba - Oscar Rosetti (CHE)
971. Naufragés (Underdogs) - David Arslanian (FRA)
972. Von Oben (From Above) - Felix Krisai (AUT)
973. Walls - Maik Schuster, Max Paschke, Fatmir Dolci (D/HRV/PSE)
974. Was Von Draussen Kommt (What Comes From Outside) - Kai Gero Lenke (D)
975. Wer Traeumt (Who's Dreaming) - Oliver Lichtl (D)
976. Wonderland - Tiffanie Hsu (USA)
977. What do they want? - Charlotte Annoni, Laurent Annoni (CHE)
978. Tanafos (Breathing) - Farshid Ayoobinejad (IRN)
979. Sur (South) - Gabriel Carrasco Álvarez (ESP)
980. Castings - Gabriel Álvarez (ESP)
981. Riva and Rona - Hari Krishna (CHN)
982. Lion - Davide Melini (ESP/ITA/USA)
983. Le Défi Du Rade, Ou L'irrésistible Ascension D'un Pochard Au Paradis (A Wreck in Paradise, or the Preposterous Bar Challenge) - François Zaïdi (FRA)
984. La Araña - Emiliano Granada Ortega (ESP)
985. Replicante (Replicant) - Laura Toledo Carballo (ESP)
986. No Odies Al Jugador (Don´t hate the player) - Héctor Herce Sánchez (ESP)
987. Desvelo (Sleepless) - Juan Pablo Polanco Carranza (ESP)
988. Niña 2018 (Child 2018) - Damián Del Corral (ESP)
989. Cuarteto (Quartet) - Alejandro Renedo (ESP)
990. Anabel - Joaquín Pérez Ordóñez (ESP)
991. Adosado(s) (Attached) - Borja Álvarez (ESP)
992. El Sol De Ipanema - Victor Vicente Villavicencio Potella (ESP)
993. Mundos - Max Lusson (ESP)
994. Zacarias - Violeta Trincado (ESP)
995. PETIT - Asier Ramos (ESP)
996. El Nadador (The swimmer) - Pablo Barce (ESP)
997. Domesticado (Domesticated) - Juan Francisco Viruega (ESP)
998. SEATTLE - Marta Aledo (ESP)
999. Cerdita (Piggy) - Carlota Martínez Pereda (ESP)
1000. Los Inocentes (The Blameless) - Guillermo Benet (ESP)
1001. Ato San Nen - Pedro Collantes (ESP)
1002. JOTA - Manuel Román Sierra (ESP)
1003. ALAN - Ursula Romero Gerberding (ESP)
1004. El Niño Que Quería Volar (The boy who wanted to fly) -Jorge Muriel (ESP)
1005. JAULA - David Oeo (ESP)
1006. Las Vegas - Juan Beiro (ESP)
1007. Libélulas (Dragonflies) - Alba Pino (ESP)
1008. LOS ATLANTES - Luis Juanes (ESP)
1009. LUANA - Pedro Magano (PRT)
1010. Luz Azul (Blue light) – Alfonso Segura Ballesteros, Andrés Malo Segura (ESP)
1011. Nómada (Nomad) - Evgeny Yablokov (ESP)
1012. Un País Extraño (Strange Country) - Laura Pousa (ESP)
1013. NOEL - Kike Arroyo (ESP)
1014. Conservas (Canned) - Mireia Pozo Mayá (ESP)
1015. El día que mi abuela conoció a Bruce Willis - Arancha Salamanca (ESP)
1016. Camina (Walk) - Beatriz Torres (ESP)
1017. Diluir (Dilute) - Sonia Madrid (ESP)
1018. Período (Period) - Danissa Angulo (CHL)
1019. Goldfish - Yorgos Angelopoulos (GRC)
1020. Todos Somos Oscar (We are all Oscar) - Tito Oses (CRI)
1021. Las cosas que quedan sin terminar (The things that remain unfinished) - Máximo Huerta (ARG)
1022. Because of a Little Apple - Ksenia Roganova (RUS)
1023. 1:41 - Marek Stokłosa (PL)
1024. Fraction of an Ounce - Alok Basnait (IND)
1025. Responsible – Modarres (IRN)
1026. Carlo - Antonio Dalla Libera (ITA)
1027. Ayer, Hoy Y Mañana (Yesterday, today and tomorrow) - Samantha Victoria (ARG)
1028. El Corazón Del Campeón (Southern glory) - Gustavo Trimaglio (ARG)
1029. Swap - Andre Gaumond (CAN)
1030. El Fin Justifica El Diseño (The End Justifies the Design) - Sandra Baquera (ESP)
1031. Sucker - Cristian Vidal, Gonzalo Stuardo (CHL)
1032. Lençol De Inverno (Into The Dark Leaves) - Bruno Rubim (BRA)
1033. Confessio - George Andreas Apostolou (UK)
1034. A cake for Mr. Tastytreat - Dolunay Gördüm (D)
1035. The Photographer - Bertrand Normand (FRA)
1036. Charisma (Charism) - Vanessa Regala (PHL)
1037. WONDERWALL - Alexander Denysenko (UKR)
1038. Skewered - Edoardo Brighenti (UK)
1039. Transmission - Jim Chawki (FRA)
1040. Tercera Edad - Octavio Lasheras Ruiz (ESP)
1041. Futuro 1.0 (Future 1.0) - Sergio Terán Virgos (ESP)
1042. Emerger (Emerge) - Yuliana Brutti (ARG)
1043. Celle Qui Traversa Le Sol (The one who crossed the earth) - Philippe Roux (FRA)
1044. Yoguis Of The Present - Mar Del Castillo (ESP)
1045. Destinos - Alexis Lozano (COL)
1046. X - David Lara Hernández (ESP)
1047. Arder (Burn) - Ignacio Ruiz (CHL)
1048. Excuses of my success - Sang Hyuk Park (KOR)
1049. The Victory of Charity - Albert Meisl (AUT)
1050. One, no one, 100.000 - Karlijn Milder, Lotte Milder (NLD)
1051. THE WASTE LAND - A Cheng Dong (CHN)
1052. Transit - Yana Chilova (CYP)
1053. Faramooshi (Oblivion) - Fatemeh Mohammadi (IRN)
1054. On my own land - Olexander Kyrienko (UKR)
1055. Mono - Andriy Donchyk (UKR)
1056. May - Viktor Pryduvalov (UKR)
1057. Water - Dipendra Vasistha (IND)
1058. Impulse - Dimitrios ARGYRIOU (D/CHN)
1059. Maren - Ludo Vici (D)
1060. Paulina, The Old Man and the Turtle - Martin Oliveros Heinze (D/CRI)
1061. The dream of a ridiculous man - Antonin Blanc (FRA)
1062. The room - Konstantinos Katsiaboulas (GRC)
1063. Bee My Eyes - Kostas Lenis (GRC)
1064. THE PASSPORT - Oliver Dressen (CHN)
1065. A DANGEROUS JOURNEY - Jocelyn Ping (CHN)
1066. Wings - Zurab Dzhidzhilava (RUS)
1067. Clown - Olexander Kyrienko (UKR)
1068. Anna - Oles Sanin (UKR)
1069. Dientes (Teeth) - Jose Luis Pareja (ESP)
1070. Bacchantes Tristes - Fossat Cédriane (FRA)
1071. La Chevalière (The Ring) - Marc Dessup (FRA)
1072. Voice Over - Marcos Montes De Oca (ARG)
1073. Par Delà La Nuit (Beyond the night) - Amilhon Vinciane (FRA)
1074. Hide And Seek - Petkovic Ognjen (SRB)
1075. Pose - Axel Gärkman (UK)
1076. Citas Del Amor Oscuro (Dark Love Dates) - Gaizka Urresti (ESP)
1077. Mi Querido Balón (My Dear Ball) - Gaizka Urresti (ESP)
1078. Merma (Waste) - Enrique Herman Aguilar Jansonius (MEX)
1079. División (Division) - Efraín Ballesteros (MEX)
1080. Virginia - Francesco Puppini (UK)
1081. The League - Christopher Cahilig (PHL)
1082. TheThoughts of Ana A. to B. - Leni Wesselman (D)
1083. Don’t enter my soul with your shoes - William Windrestin (FRA)
1084. Still Water - Dagne Gumbreviciute (LTU)
1085. Manifesting Kant - Vladisllav Rysskin (RUS)
1086. Parvaze Dast-haye Man (My Arms Flew) - Hossein Nuri (IRN/ARE/CAN)
1087. Mrtvá metafora (Dead Metaphor) - Tomáš Suchánek (CZE)
1088. Asmodeus - Anty Vens (GRC)
1089. Discours Sur La Méthode - Enrico Turci (BEL)
1090. Al tun tun de sexy betancourt (To the rhythm of Sexy Betancourt) - Mateo Uribe Saenz (COL)
1091. Animals are special effects - Sandra Jovanovska (SVN/SRB)
1092. Alma - Augusto Brasil, Zenner Henriques (BRA)
1093. The armoured - Kourosh Mashhadi (IRN)
1094. Cadena Alimentaria (Food chain) - Sergio Villa (ESP)
1095. Septiembre (September) - Christian David Moscoso Silva (PER)
1096. Asiyeh - Hamid Vatanparast (IRN)
1097. Kalendar (Calendar) - Igor Poplaukhin (RUS)
1098. Samparka (Relation) - Nabin Kumar Mahapatra (IND)
1099. Hunt - Ali Sadeghian (IRN)
1100. Park Lives - Guy Ducker (UK)
1101. Death in the Big City - Dmitry Muravyev (RUS)
1102. Broken - Gwendolyn Nieuwenhuize (NLD)
1103. Tempest - Justin Spray (UK)
1104. Youth - Maya Armon (UK)
1105. Dna of wild beasts - Delphine Montaigne (FRA)
1106. Amor, Amor, Amor (Love, Love, Love) - Carlos Escolástico (ESP)
1107. Sertseyidka (Heartbraker) - Oleksandra Brovchenko (UKR)
1108. Lato (Summertime) - Aleksandra Mazoń (PL)
1109. Underwood - Vadim Viner (RUS)
1110. No Me Despertéis (Do not wake me up) - Sara Fantova (ESP)
1111. Ama (Mother) - Josu Martinez (ESP/FRA)
1112. 592 Metroz Goiti (Above 592 meters) - Maddi Barber (ESP)
1113. Espedizio Handia (The Great Expedition) - Iban Del Campo (ESP)
1114. Zain (Waiting) - Pello Gutiérrez (ESP)
1115. Ella (She) - Ander Duque (ESP)
1116. Verte - Alejandro Sánches (ESP/GTM)
1117. Song for Madeleine - Jay Kevin Composta (UK)
1118. Dysfunkcja (Dysfunction) - Piotr Trzęsowski (PL)
1119. Stary Koziol (Old Goat) - Georgy Boldugerov (RUS)
1120. SYMBIOSIS - Dmitry Ivanov (RUS)
1121. Phalaenopsis alba - Yeorgia Sotirhou (GRC)
1122. Dad is pretty - Soo-min park, seung-hyeob Kim (KOR)
1123. Last Day of Summer - Aleksandra Czenczek (UK)
1124. Proces (The Process) - Michał Rakowski (PL)
1125. The Castle - Saba Ghasemi (IRN)
1126. Polowanie na jednorożce (Hunting for unicorns) - Nawojka Wierzbowska (PL)
1127. Tendency to Collapse - Marta Weglinska (IDN)
1128. Kamizelka (Waistcoat) - Mateusz Dettlaff (PL)
1129. Fraud Manto - Shrivas Nydu (IND)
1130. Yawth – Dimitris Tsakaleas, Lida Vartzioti (GRC)
1131. Sweet Dreams - Lester Harbert Noguel Morales (MEX)
1132. Off Ice - Pedro Collantes (FRA)
1133. Озеро (The Lake) - Edward Kowzan (RUS)
1134. Y Castigo (And punishement) - Juan José Namnun Tavarez (DOM)
1135. Um Homem Sem Importância (An Unimportant Man) - Athanasios Kalogiannis (BRA/GRC)
1136. Objeto/Sujeito (Object) - Bruno Autran (BRA)
1137. La Tumba Infecunda - Diego Cowks (BOL)
1138. Ordinary People - Moon-kyeong Kim (KOR)
1139. Paranoia Doce (Sweet Paranoia) - Evandro Scorsin (BRA)
1140. Color Zoo - Eun Oh (KOR)
1141. Dolmen - Oksana Belousova (RUS)
1142. Compromise - Luca Pappalardo (ITA)
1143. The Night - Nikolay Kharitonov (RUS)
1144. Once Upon A Time On All Hallows' Eve - Jaroslaw Gogolin (UK)
1145. 61 Grams - Rashad Babayev (AZE)
1146. Paralysis - Tom Sajewski (PL)
1147. The Hip-Hop Kid - Ron Duncan (USA)
1148. La Parcelle (The Cornfield) - Michaël Guerraz (FRA/BEL)
1149. Les Bigorneaux - Alice Vial (FRA)
1150. Fugazi - Laurent Michelet (BEL/FRA)
1151. Bleu-Gris (Blue-Grey) - Laëtitia Martinucci (FRA)
1152. Tournées - Israel González (ESP)
1153. Ruido (Noise) - Alba Ferrara (ESP)
1154. Engarrafando Sonhos Para Que Sejam Lembrados (Bottling Dreams So They Can Be Remembered) - David Aguiar (BRA)
1155. Amores De Papel (Paper love) - José Antonio Valero Cases (ESP)
1156. Basoan - Aitzol Saratxaga (ESP)
1157. A Ticket Sil Vous Plait - Juan Carlos Salas Tamez (ARG/USA/MEX)
1158. En la frontera - Arturo Marcos Merelo (ESP/MEX)
1159. Fletas, Sucias Pero Ni Tan Malas (Dykes, dirty but not so bad) - Gonzalo Díaz (CHL)
1160. I Want to Believe - Matúš Ryšan (SVK)
1161. Idiot - Martina Buchelová (SVK)
1162. Hrejivá komédia o depresii, šialenstve a nesplnených snoch (Warm Comedy about Depression, Madness and Unfulfilled Dreams) - Michal Ďuriš (SVK)
1163. L'eau dans les yeux (The girl from the pool) - Jeanne Sigwalt (FRA)
1164. La Fuga (Escape) - Giselle González Armada (ESP)
1165. Silence - Léo Cannone, Thibaud Lomenech (FRA)
1166. Vaghte Taghir (Time to change) - Maryam Rahimi (IRN)
1167. Cieśla (The Carpenter) - Bartosz Dominik (PL)
1168. Uśmiech zębiczny (A Tooth Smile) - Adam Kędzierski, Agata Wiącek (PL)
1169. D.A.T.E - Sai Deodhar Anand (IND)
1170. Hope - Cem Arslan (D)
1171. Still waiting - Thomas Hakim (FAR)
1172. So Far from God - Ismael Capistrán (MEX)
1173. Good Morning World - Alexander Weber (AUT)
1174. The Music of John Low - Marko Kattilakoski (SWE)
1175. Le Fleuve - Yann Ar Branov (FRA)
1176. Astelehena (Monday) - Jon Urraza (ESP)
1177. Rubicón - Marc Fàbregas (ESP)
1178. America - Mehrnoosh Fetrat (IRN/USA)
1179. XYX - Daniel Chamorro (ESP)
1180. The Fire Within - Linus Herbig-Matten (NZL/D)
1181. Dad is a Novelist - Seung Rok Kim (KOR)
1182. Outro - Paul Bouvier (FRA)
1183. Asfalt, Carn I Sang (Asphalt, flesh & blood) - Irene Obiols Cabrera (ESP)
1184. Casa De Maria (Mary´S House) - Regis Cunha (BRA)
1185. The Stalk - Breteuil Evance (FRA)
1186. Des3ngaño - Aniez Atlas (ESP)
1187. Mouras - Olga Osorio (ESP)
1188. Lo Que Soy Para Vos (That which I am to You) - Santiago Tamagnone (ARG)
1189. Khakestar (The Ashes) - Aryan Golsoorat (IRN)
1190. Psychopompos - Lucie Gukkertová (CZE)
1191. Ya ye ilyuziya (I am illusion) - Stanislav Kapralov (UKR)
1192. Man In Gray - Sergei Kuklov (BLR)
1193. Gangale Gharib (The strange forest) - Masoud Noori (IRN)
1194. Mahi (Fish) - Masoud Noori (IRN)
1195. Shellike Akhar (The last shot) - Masoud Noori (IRN)
1196. In the name of God - David Jaure Rosenbaum (USA)
1197. Land - Raphaël Meyer (CHE)
1198. Accelerate - Joshua van 't Hoff (NDL)
1199. Half - Zoran Furkan Cömert (TUR)
1200. The Present and the Passed - Teresa Langley, Grace McAlister (USA)
1201. A Friend In Me - Gianluca Manzetti (ITA)
1202. Herd - Mattia Temponi (ITA)
1203. Senzamare - Giovanni B. Algieri (ITA)
1204. Lotus Eater - Christopher Vallefin (ESP)
1205. Mumiyo - Yurij Kurochka (RUS)
1206. Portuaris (Dockers) - Jose Angel Montiel Roig (ESP)
1207. Su Meta (Your Goal) - Marta López-Fdez (ESP)
1208. El Encuentro (The Encounter) - Juan Alcaraz (ESP)
1209. Eleanor - Petr Makaj (BIH/CZE)
1210. Hijo De La Calle (Street's son) - Álvaro Trincado (CHL)
1211. Gran Jonás (Great Jonás) - Xavier García (MEX)
1212. Guarra - Jose Luis Acosta (ESP/USA)
1213. Consuelo Demon Slayer 3 (Aunt Mary Demon Slayer 3) - Joaquín Gil (ESP)
1214. Níveo - Noelia Crispín (PER)
1215. In His Place - Ofir Feldman (ISR)
1216. BOLERO FOR AN ALIEN - David Desideri (D)
1217. The Summoned - Matthias Couquet (FRA)
1218. Échappé - Allison Mattox (USA)
1219. Nur Einya - Mriam BenGigi (ISR)
1220. Ergo SUM - Marco Saucedo (MEX)
1221. A Tangled Web - Emmanuel Obi Jr. (CHE)
1222. Tongue - Adriana Martins da Silva (PRT)
1223. Perro Perdido (Lost Dog) - Alfonso Elvira (ESP)
1224. On the Imperfection of the Geological Record - Martin Oliveros Heinze (D)
1225. Lo Que Nunca Te Dije (What I never told you) - Diego Arévalo López (ESP)
1226. Nora - Edgar Montserrat (ESP)
1227. Transmutaciones (Transmutations) - Laura & Sira Cabrera Díaz (ESP)
1228. Quarta De Cinzas (Ash Wednesday) - Sabina Colares (BRA)
1229. El Partido (The Macht) - José David Díaz (ESP)
1230. Pigmalión - Enrique Bernal (ESP)
1231. Feriado Puente (Long weekend) - Lena Solesky (ARG)
1232. Ezusteko Talka (Unexpected crash) - Imanol G. Gurrutxaga (ESP)
1233. ROOM 109 - Andreu Rojas (ESP)
1234. Una Tarde Diferente (A different afternoon) - Carolina Romillo Marin (ESP)
1235. Broccoli - Ivan Sainz-pardo (D/ESP)
1236. Hunny Bunny - David Vajda, Saša Vajda (D)
1237. Speechless - Quentin Lecocq (FRA)
1238. Tomatic - Christophe Saber (FRA)
1239. Acide - Just Philippot (FRA)
1240. Je m'aime - Katrin Olafsdottir (FRA/IRL)
1241. Atomic Spot - Stephanie Cabdevila (FRA)
1242. Chose mentale - William LABOURY (FRA)
1243. Aurore - Mael Le Mée (FRA)
1244. The Coin - Thomas Baricevic (AUS)
1245. Kill Al - Walter Brandes, Renée Stork (USA)
1246. Cold Blood (Volume I) - Zakaria Jaber (LBN)
1247. Kur dingsta daiktai, kur dingsta žmonės (Where Things, Where People Disappear) - Jorė Janavičiūtė (LTU)
1248. The Sea swells - Amir Gholami (IRN)
1249. Zanburdar (The Beekeeper) - Mohammad Talebi (IRN)
1250. Nada - Adel Ahmed Yehia (EGY)
1251. Dementia Praecox - Leonard Michalski (PL)
1252. The Return - Liudmila Komrakova (RUS)
1253. In wonderland – Christopher Haydon (UK)
1254. Petites Filles (Grams) – Camille Japy (FRA)
1255. Supine – Nicole Goode (CZE)
1256. Elefantes (Elephants) – Javier Kafie (SLV)
1257. La Peste (The Plague) – Guillermo Carbonell (URY)
1258. Eye in darkness – Germán Talavera (ESP/UK)
1259. One small step – Aqsa Altaf (USA)
1260. Suksess – Ernst De Geer (NOR)
1261. Paris you got me – Julie Boehm (D)
1262. Hold – Christopher O'Donnell (UK)
1263. L.a. Liquor – Jensen Vinca (USA)
1264. Flow – Vladislav Khesin (USA)
1265. La tierra muerta (Dead soil) – Sergio Duce Maestro (ESP)
1266. Mi Querido Balón (My Dear Ball) – Gaizka Urresti (ESP)
1267. Selfpain – Fernando Tato (ESP)
1268. Birthplace – Sil Van Der Woerd (IDN)
1269. The apartment – Belkis Bayrak (TUR)
1270. Lost in the middle – Senne Dehandschutter (BEL)
1271. El abismo (The Abyss) - Miguel Ángel Sánchez M. (MEX)
1272. 500 – Bogdan Albu (ROU)
1273. Carapaces – Catalina Ganea (UK)
1274. Silent campine – Steffen Geypens (BEL)
1275. Inlove - Alexis López, Jérémie López (FRA)
1276. Nikki Marianne – Guillaume Caramelle (FRA)
1277. Wonderful people – David Tembleque (ESP)
1278. Flamenca (flamingo) – Álvaro Moriano (ESP)
1279. Oculus – Nasim Kiani (IRN)
1280. Birth – Ozlem Altingoz (USA)
1281. Los Ponedores (The Man With The Golden Egg) – Lilo Vilaplana (USA)
1282. Game – Jeannie Donohoe (USA)
1283. 167 jours et 4 heures (167 days and 4 hours) – Alain Deymier (ESP)
1284. Tomasito (Tommy) – Ignacio F. Rodó (ESP)
1285. Cómo hacer una nube (How To Build A Cloud) – Carlos Barquín (MEX/ESP/USA)
1286. En los brazos de mi madre (In My Mother’s Arms) – Lia Chapman (DOM/ESP/USA)
1287. Up Date - Sophie Le Guénédal (FRA)
1288. Nuit Debout (Night Standing Up) - Jean-charles Paugam (FRA)
1289. Artem Silendi - Frank Ychou (FRA)
1290. I didn't shoot Jesse James - Sophie Beaulieu (FRA)
1291. Les Canards Sauvages Ne Sont Pas Des Enfants Du Bon Dieu
(Sitting Ducks) - Anthony Paliotti (FRA)
1292. Les 7 llums (7 Lights) - Alberto Evangelio Ramos (ESP)
1293. Postales desde el desierto - Luis Francisco Pérez (ESP)
1294. Nezilot (Broken Pipe) - Iris Ben Moshe (ISR)
1295. Monologue Ishi (Personal Monologue) - Omri David (ISR)
1296. Kiryat Hachalomot (The Absorption Center) - Jonathan Grynkraut (ISR)
1297. Na'hag Haotobus Sheratza Leiyot Elohim (The Bus Driver Who Wanted to Be God) - Rita Borodiyanski (ISR)
1298. Nur - Gal Lin (ISR)
1299. Chicomadre - Lavi Vanounou (ISR)
1300. Cheder. Milchama (War. Room) - Ben Hantkant (ISR)
1301. Red Son - Joaquín Pinedo (ESP)
1302. Por Trás Da Pele (Under the skin) - Cristian Cancino (BRA)
1303. I want out - Miguel Ángel Berenguer García (ESP)
1304. Encuentro Con El Olvido - Alejandro Achury Ospina (COL/ECU)
1305. Cruce (Intersection) - Erik Trujillo (MEX)
1306. A Plena Luz Del Día (In broad daylight) - Isra Calzado López (ESP)
1307. Atroz (Atrocious) - Andrés Orozco Quintero (COL)
1308. The Drawing - Alberto Cardenax (ESP)
1309. Theday, Broken The Thing - Hiroki Araki (JPN)
1310. Un Ollo De Vidro (A glass eye) - Noela Gutiérrez Taboada (ESP)
1311. Superchavalas - Carol Rodríguez Colás (ESP)
1312. Horsepower - Pablo Roldan (CHL)
1313. Primeros Besos (First Kisses) - Tomás Longato Arnedo, Susana González Martínez (ESP)
1314. Onze Minutos (Eleven Minutes) - Hilda Lopes Pontes (BRA)
1315. Não Falo Com Estranhos - Klaus Hastenreiter (BRA)
1316. Tetazo En El Mundo Plushterciopelo (Titsplotation in the Plushterciopelo World) - Candela Vey (ARG)
1317. Imperceptible - Millaray Aceituno (CHL)
1318. Dying Vincent - Jinju Lee (KOR)
1319. The Big Shot - Borsos Miklós (HUN)
1320. Úrs - Gaspard Audouin (BEL)
1321. The Tree and the Pirogue - Sébastien Marques (FRA)
1322. Floating - Artur Serra Araújo (PRT)
1323. Detour - Tiago Afonso (PRT)
1324. Night Scenes - Farhad Pakdel (CAN)
1325. The life of Marie - Rolf Kasteleiner (D)
1326. Kismet - Doğuş Özokutan, Vasvi Çiftcioğlu (TUR)
1327. Outside In - Ania Ziebinska (UK)
1328. His wife - Ania Gutman (RUS)
1329. Growing Alice - Danilo Zambrano (IRL)
1330. ESCAPE - Timmi Davis (D)
1331. Words Eaten - Lada Iskanderova (RUS)
1332. For It Is Written - Daniel Ståhl (SWE)
1333. THE SUMMER OF MISCHIEF - Michaela Poláková (CZE)
1334. Too Far Too Close - Margo Mot (BEL)
1335. Blast Off - Puvanai "Top" Tarasin (UK)
1336. Brink of Oblivion - Götz Raimund (AUT)
1337. Barren Land - Astrid van Nimwegen (NLD)
1338. Tragic Consequence - Joseph Villapaz (USA)
1339. The Dance of Amal - Rami Al Rabih (LBN)
1340. BITTER PLUM - Julia Stakhorska (UK)
1341. Last Conversation - Karolina Łachmacka (UK)
1342. Sea at Night - Kim Fabienne Hertinger (D)
1343. You - Rahul Nangia (IND)
1344. Drawn - Fareed Kairon (FRA)
1345. Soul Mates - Marion FILLOQUE (FRA)
1346. fiSOlofia - Nicola Palmeri (ITA)
1347. George & The Dragon - David Anderson (UK)
1348. Ab Mujhe Udnaa Hai (Let Me Soar High) - Suujoy J. Mukerji (IDN)
1349. Swimming - J.J. Jarman, Jimmy Taylor (UK)
1350. Life - Mission on Earth - Shihyun Wang (USA)
1351. Désir Pastel - Mathieu Rivolier (FRA)
1352. O.T.C. (Over The Counter) - Spyros Kopanitsas (GRC)
1353. The Amazon - Alexandra Naoum (FRA)
1354. Four days in a Lifetime – Benn Flore (NDL)
1355. Only Fools Rush In - David Moragas (USA)
1356. Dream party - Jan Chramosta, Lukáš Venclík (CZE)
1357. Resident Alien - Hyoin Jun (KOR)
1358. Enjoy Cookies - Giacomo Cracco (ITA)
1359. Brown Fish - Troy Deutsch (USA)
1360. The Fisherman - Ben Richardson, Adrian Contreras (MEX)
1361. Listen to My Singing Voice - Masaru Yasokawa (JPN)
1362. Hey the Monkey King - TaoTao Tao (CHN)
1363. Spirala (Spiral) - Daniel Zagórski (PL)
1364. Wolka - Radosław Dąbrowski (PL)
1365. Nie Zostawiaj Mnie (Leave Me Not) - Grzegorz Lewandowski (PL)
1366. Alicia a Través (Through Alice) - Rocío González Amer (ARG)
1367. The Getaway - Leif Johnson (UK)
1368. Ethir Varambukal (Dissenting Ridges) – Achuthankutty (IND)
1369. Drugi pokój (One more room) - Katarzyna Krapacz (PL)
1370. Mindscape (Mindscape) - Bartosz Niedźwiecki (PL)
1371. Yana - Alexander Podoprigorov (RUS)
1372. Performance issue - Vlada Vasilieva (RUS)
1373. Niedowidzenia (Long time no see) - Kuba Zinserling (PL)
1374. Ekhtelaf (Difference) - Ali Asadollahi (IRN)
1375. Mogheiyate saate 12 (Twelve o'clock position) - Mohammadreza Setarehshenas (IRN)
1376. Potwory, to tacy interesujący ludzie (Monsters are such interesting people) - Błażej Kujawa (PL)
1377. Pesaram Mordeh (My Son Is Dead) - Salar Nasabi Tehrani (IRN)
1378. Hich (Nothing) - Saeid Zare Soheili (IRN)
1379. Enbesate Abadi (Eternal Expansion) - Kamran Dashti (IRN)
1380. Zendegiye Lazej (Sluggish Life) - Mohsen Mehri Deravi (IRN)
1381. Vali - Tina Akhoondtabar (IRN)
1382. Banoo (Lady) - Nafiseh Zare (IRN)
1383. Nahal - Mahyar Mondegar (IRN)
1384. Aseman abi, Zamin pak (Blue Sky, Clean Earth) - Reza Mehranfar (IRN)
1385. Shahrivar (August) - Samira Norouznasseri (IRN)
1386. Athens - Hossein Shaeri (IRN)
1387. Block - Mostafa Rabbani (IRN)
1388. Tariki (Umbra) - Saeed Jafarian (IRN)
1389. Heyvan (AniMal) – Bahram Ark, Bahman Ark (IRN)
1390. In Memoriam - Gustavo Fontele Dourado, Thiago Campelo (BRA)
1391. Wyprzedzić Czas (Overtake the Time) - Patryk Piwnicki (PL)
1392. Manifesting Kant - Vladisllav Rysskin (RUS)
1393. Two Spies - Jesse Feldberg (USA)
1394. U cioci Leonii (Auntie Leonie’s) - Michał Ciechomski (PL)
1395. My pleasure - Tadeusz Kabicz (PL)
1396. Dziku (The Beast) - Kamila Chojnacka (PL)
1397. Chudy (Skinny) - Daniel Stopa (PL)
1398. Badylok - Karolina Kłapkowska (PL)
1399. Bezkres (Immensity) - Adam Pietkiewicz (PL)
1400. Stara Młodość (Old Youth) - Marcin Magiera (PL)
1401. INSIDE - Arkadiusz Powałka (PL)
1402. Za dveřmi (Behind the Door) - Martin Doležal (CZE)
1403. Late to the Party - Steven Nelson, Jesse Feldberg (USA)
1404. Meilės Vagis (Love Thief) - Danielius Minkevičius (LTU)
1405. Lui - Denise Kelm (BRA)
1406. The Journey - Chang, Chih-Cheng (TWN)
1407. Utopia - Mahdi Ghorbani (IRN)
1408. Beggars - Ram Prasad Mandal (IND)
1409. Cumulus Clouds - Reza Kouhpour (IRN)
1410. J - Gaetano Liberti (BIH/ITA)
1411. Feghdan (Lack) - Ramin Farzaneh (IRN)
1412. Son Of The Sea - Abbas Jalali yekta (IRN)
1413. Enduring Freedom - Łukasz Gabryelski (PL)
1414. Hedieh - Sahar Sotoodeh (IRN)
1415. Pod (Beneath) - Joanna Satanowska (PL)
1416. L'ultimo raccolto (The Last Harvest) - Maayan Blech‬‏ (ISR/ITA)
1417. Dayere (Round) - Hasty Mohammai (IRN)
1418. Aalorukkam (Return To Mind) - V.C.Abhilash (IND)
1419. Persephone - Dora Šustić (CZE)
1420. Last call – Hajni Kis (HUN)
1421. Ostrom (A Siege) – István Kovács (HUN)
1422. Susotázs (Chuchotage) - Barnabás Tóth (HUN)
1423. Kockaember (Cubeman) - Linda Dombrovszky (HUN)
1424. A legjobb játék (Best Game Ever) - Kristóf Deák (HUN)
1425. Csodapunci (Wonderpussy) - Rozália Szeleczki (HUN)
1426. La felicità romana (The Roman Happiness) - Francesco Di Cesare, Salvatore Grossi, Federico Trifiletti (ITA)
1427. The Gallery - Anthony Ing (UK)
1428. Thick Skin - Erlendur Sveinsson (ISL)
1429. Les Heures-Encre (Black Hours) - Wendy Pillonel (CHE)
1430. On casse le ciel on prend un bout (Let's break the sky and take a piece) - Céline Dondénaz (CHE)
1431. Sono Pippa - Yasmin Joerg (CHE)
1432. Zwischenstopp (Stopover) - Cosima Frei (CHE)
1433. To nie ja! (It wasn’t me) - Dagmara Niemiec (PL)
1434. Polus - Veronika Bolotina (D)
1435. Kobieta budzi się rano (Morning has broken) - Olga Chajdas (PL)
1436. Ölelések / Embraces – Massih Parsaei (D/HUN)
1437. Lightmare – Daniel Bota (HUN)
1438. Scenes from a love triangle – Daniel Bota (HUN)
1439. Trouble – Daniel Bota (HUN)