Facebook Twitter
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Dyrektor MFF ZOOM – ZBLIŻENIA
  • Jury konkursu filmu animowanego ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Najlepszy film animowany ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Promocja książki Łukasza Maciejewskiego FLIRTUJĄC Z ŻYCIEM, ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Jury konkursu filmu fabularnego ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Najlepszy film fabularny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Jury konkursu filmu dokumentalnego ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Najlepszy film dokumentalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Nagroda specjalna Jury ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019

NEWS

więcej »

KONKURS

GALERIA

zobacz całą galerię »

Facebook Twitter Instagram

ZOOM - ZBLIŻENIA 2020

FILMY NADESŁANE DO KONKURSU FILMU DOKUMENTALNEGO:

 

1. Venezuela te Escucho (I hear you Venezuela) - Raul Manarte (PRT)
2. Хеві мєтал (Heavy metal) - Eugene Golovanevsky (UKR)
3. Gai Jatra - Gopal Shivakoti (NPL)
4. Jak opisać wielkość samolotu? (How to describe the size of a plane?) - Szymon Jan Sinoff (PL)
5. Fuck, it’s Biology - Veronica Andersson (PL)
6. Krzyżoki (Horse Riders) - Anna Gawlita (PL)
7. NEST. A movie about two people and two birds - Ričardas Matačius (LTU)
8. Essaouira - David Helfer Wells (USA)
9. Good Friday in EnnaNot Yet Rated - David Helfer Wells (USA)
10. 59 Moroccan Seconds - David Helfer Wells (USA)
11. Trap Fishing - David Helfer Wells (USA)
12. Blending into the American Dream - David Helfer Wells (USA)
13. Pislya vogniu (After the fire) - Andranik Berberian (UKR)
14. Santiago gapp. El sacerdote que se enfrentó a Hitler (Santiago Gapp. The priest who confronted Hitler) - Manuel Cabo Sánchez (ESP)
15. El ultimo trofeo (THE LAST TROPHY) – Mario Turkhy Funes (ARG)
16. Te inventaba conmigo (I invented with me) - Daniel Parra (ESP)
17. [In]sustentável ([UN]SUSTAINABLE) - Julio Castro (BRA)
18. En nuestra casa (In our home) - Iban Colón (ESP)
19. 90 dies, 90 anys (90 days, 90 years) - Enric Roca (ESP)
20. Ittoria ri palenge (History of Palenque) – Andrés Martínez, Mario Esteban Isaza (COL)
21. Quebrantahuesos, las barbas del viento
(Lammergeier, the wind's beards) - Manuel Mateo Lajarín (ESP)
22. Luna de sangre minera (Moon of Mining Blood) - Jaime García Parra (ESP)
23. Flores desde albania (Flowers from Albania) - Víctor M. Muñoz (ESP)
24. Victoria - Alejandra Perea Martín (ESP)
25. Isabel la Criolla (Creole Isabella) - Marcel Czombos (ARG)
26. Esculpiendo en la memoria (Carving in memory) - Rubén Seca (ESP)
27. Un Matrimonio Feliz (A Happy Marriage) – Antonio Zagal (CHL)
28. Génesis - Juan Agustin Greco, Maria Sanchez Martinez (ARG/ESP)
29. l’Âge d’or (The Golden Age) - Eric Minh Cuong Castaing (FRA)
30. Llamando al cielo (Calling up the Sky) - Paco Ortiz (ESP)
31. Kanojo no ôkoku ni tsuite (Of her kingdom) - Vincent Guilbert (FRA/JPN)
32. Yōng lǎn - Vincent Guilbert (FRA/JPN)
33. Voices from the sacred mountains (Voces de las montañas sagradas) - Fernando Cola (COL/ARG)
34. La extimidad (The extimacy) - Martin Diaz (ARG)
35. India - Victor Arroyo (ESP/IND)
36. Simply Runderful - Marcin Walczak (UK)
37. THE END OF ETERNITY - Pablo Radice (ARG/PER)
38. Srta. Hisas - Luis Paris, Federico Scopazzo (ARG)
39. Luca⁄Brian – Micaela Ferraro Kranevitter, Ornella Giagnacovo (ARG)
40. Nora - Hugo Meyer (ARG)
41. Agua De Río (Black river) –Luciano Nacci, Franco Tarantino (ARG)
42. En cuarto oscuro (In the dark room) – Luigi Abanto Varese (ESP)
43. Sant Boi Respira Un Altre Aire (Sant Boi is a different place) - José Luis López (ESP)
44. Diez y nueve. Autorretrato con herida (Nine and Ten. Self-portrait with Wound) - Marta M Mata (ESP)
45. Mi Vida En Tus Manos (My life in your hands) - Joaquín Carmona (ESP)
46. laba in buddha - Cen Haoran (CHN)
47. O Canto Das Pedras (The Chant Of The Rocks) – Tatiana Cantalejo (BRA)
48. Inspirados. Emprendimiento social en España - José Martín (ESP)
49. De la raíz a la rama - Manuel García De Otazo (ESP)
50. Socatoba - Daniel Love (ESP)
51. La Promesa (The promise) - Danel Aser Lorente Tellaetxe (ESP)
52. The Nature of Ayahuasca - Gavin Hoffman (PER)
53. Ślad (Mark) – Mateusz Grzymkowski (PL)
54. The Childhood Home - Roland Persson (SWE)
55. Putin's Hostages: Ukrainian political prisoners of the Kremlin - Bożydar Pająk, Piotr Malinowski (UKR)
56. The Universe According to Dan Buckley - Roberto Santaguida (CAN)
57. The Ladies of the Kind Death - Fabrizio Galatea (ITA)
58. Strangers In The Heart Of Europe - Jan Paschen (D)
59. Charles Curtis Blackwell - Jeff M. Giordano (USA)
60. Kopacabana - Marcos Bonisson, Khalil Charif (BRA)
61. Stary człowiek i morze dźwięków (The old man and the sea of sounds) - Mieczysław Krzel (PL)
62. Oru Supradhana Karyam (AN IMPORTANT MATTER) -VC Abhilash (IND)
63. Alertaxochicuautla: La Guardia Del Bosque Del Agua.
(AlertaXochicuautla. The Water forest guard.) - Juan Manuel Plaza Pascual (ESP/MEX)
64. Alertaxochicuautla: La Guardia Del Bosque Del Agua.
(AlertaXochicuautla. The Water forest guard.) - Juan Manuel Plaza Pascual (ESP/MEX)
65. Kazimierz Bembnista - Hubert Czapula (PL)
66. Complete Surrender - Pol Herrmann, Louise Nelstrop (BEL)
67. Chueca – Jaime Gómez, Anna Ray (ESP/COL)
68. The Massacre Of The Innocents (Le massacre des innocents) - Alain Boisvert (CAN)
69. R31 - Alex Cuellar, Rafa G. Sánchez (ESP)
70. Quemar las naves (Burning the Boats) - Macu Machín (ESP)
71. 20 Años Sí Es Mucho (20 Years is a Long Time) - Daniel Mendoza (ESP/URY)
72. Mis Dos Mitades (My Two Halves) - Marta Solano (ESP)
73. A Costa Del Sol (The Cost of the Sun) - Daniel Natoli (ESP)
74. Me Despertaré Mañana (I Will Wake Up Tomorrow) - Nacho Spínola (ESP)
75. Mujer Mi Madre (Woman, my mother) - Víctor Candela (ESP)
76. Carmen - Quique Mañas, Carmen Kobayashi, Jorge Montalbán (ESP)
77. Pequeños Museos (Little Museums) - Agustín Sánchez Ordóñez (ARG)
78. FAROE WAY: The art of survival in the Faroe Islands - Jakub Witek (PL)
79. You Softly Float and Pass By Me - André Sarmento (PRT)
80. Powiązane (Linked) - Bartek Bala (PL)
81. Ambulatório Através Da Poesia De Augusto Dos Anjos E António Nobre (ambulatory through the poetry of augusto dos anjos and antónio nobre) - Pedro Bastos (PRT)
82. Musze za nimi jechać (I need to go with tchem) - Magdalena Juszczyk (PL/KAZ)
83. FELIX IN WONDERLAND - Marie Losier (FRA/D)
84. Tsuma musume haha - Kaori Kinoshita, Alain Della Negra (FRA)
85. Tańczę dla ciebie (Dancing for you) - Katarzyna Lesisz (PL)
86. Dziwor (Weirdy) - Paweł Dyllus (PL)
87. Film dokumentalny (Documentary Movie) - Katarzyna Warzecha, Piotr Pawlus (PL)
88. Mój kraj, taki piękny (My Country So Beautiful) - Grzegorz Paprzycki (PL)
89. Ja jestem, ty jesteś (I Am You Are) - Natalia Dołgowska (PL)
90. Yo Sí Quiero (I do want) - Richard Zubelzu (ESP)
91. I don't think it is going to rain - Adrià Guxens (ESP/CHN)
92. Visión: primera parte (Visions: part one) -Fabio Vallarelli (ARG)
93. Jeszcze porozmawiamy (We will talk again) - Mateusz Buława (PL)
94. Pod niebem (Under the sky) - Marta Skiba (PL)
95. Rycerz Stefan (Knight Stefan) - Agnieszka Kozaczka Gralak (PL)
96. flower codec lotus - Gio Lingao (PHL)
97. Pogliad z invalidnogo vizka (A look from a wheelchair) - Oleh Pavliuchenkov (UKR)
98. Mudar de sueños (Moving dreams) - Mariana Dianela Torres (MEX)
99. Arde (Burnos) - Mariana Dianela Torres (MEX)
100. Juoda/Balta (Black/White) - Dainora Petrauskaitė (LTU)
101. Monumento del holocausto (Holocaust monument) - Patricio Ballesteros Ledesma (ARG)
102. NUNCA DEJES DE SEMBRAR (NEVER STOP SOWING) - Patricio Ballesteros Ledesma (ARG)
103. Black and white - Reza Golchin (IRN)
104. Conte Isso Àqueles Que Dizem Que Fomos Derrotados
(Tell This To Those Who Say We've Been Defeated) –Aiano Bemfica, Camila Bastos, Cristiano Araújo, Pedro Maia De Brito (BRA)
105. Haven - Colin Askey (CAN)
106. A Working Day In Asia - Jens Nagels (D)
107. FACES - PATRYCJA PAWĘZOWSKA (PL)
108. Box - Matthew Barton (FRA)
109. IKEA for YU - Marija Ratkovic Vidakovic, Dinka Radonic (HRV)
110. small fish - Quentin Lestienne (FRA)
111. King Lajoie - Joannie Lafrenière (CAN)
112. Two - Vasilios Papaioannu (USA)
113. Tears need rest - Halvor Nitteberg (NOR)
114. Poles in Odessa. The history of the diaspora (Polacy w Odessie. Historia diaspory) - Pavlo Maistrenko (UKR)
115. Yutupis - Luis Pizarro (PER)
116. Asoma un desierto (A Desert Appears) - Joel Cortina Suárez (ARG)
117. 19.91 - Emilia Śniegoska (PL)
118. Koniec sezonu (The End of the Season) - Stanisław Cuske (PL)
119. Harda (The Tough) - Marcin Polar (PL)
120. Symfonia Fabryki Ursus (Symphony of the Ursus Factory) - Jaśmina Wójcik (PL)
121. Kaubojus (Cowboy) - Raimondas Kavaliauskas (LTU)
122. Butterflies In Berlin-Diary Of A Soul Split In Two - Monica Manganelli (ITA)
123. Vargit Zamani (Time To Leave) - Orhan Tekeoglu (TUR)
124. A working day in asia - Jens Nagels (D)
125. And What is the Summer Saying - Payal Kapadia (IND)
126. Sandwichmaker - Ramazi Baranov (RUS)
127. Libertai - Bill Szilagyi (BRA)
128. Estropanak - Koldo Gabarain (ESP)
129. Selfie - Nayra Sanz Fuentes (ESP)
130. A viagem do seu arlindo (Mr. Arlindo’s Trip) - Sheila Altoé (BRA)
131. Sussia - Lucrécia Dias (BRA)
132. Pescador de memórias (The Memory Fisherman) - Eliabe Crispim (BRA)
133. Quilombo Mata Cavalo - Jurandir Amaral (BRA)
134. ALAMAR SKATE - Lina María Rivera (COL)
135. Los que desean (Those Who Desire) - Elena López Riera (CHE)
136. Tape project: Daniel Moreno - Marcio Di Benedetto (BRA)
137. Etüde über die zeit (Étude on Time) - Werner Biedermann (D)
138. Rural es feminist (The rural world is feminist) - Sara Brun Xavi Berraondo (ESP)
139. Rosita -Rosa Ileana Matamoros (ECU)
140. Time is Water - Fernando Cola (PER)
141. Voices of the sacred mountain - Fernando Cola (COL)
142. y...¿por qué no? (And why not?) - Alberto Azcona (ESP)
143. The Sherlocks Army - Jorge Cancela (UK)
144. Replica - Santi Capuz (ESP)
145. El abogado (The Lawyer) - Antonio Alonso (ESP)
146. ANDREA - Laura Vanessac Puerta Calle (COL)
147. Lauri e a subversão (Lauri and the Subversion) – Marco Escrivão Pedro F. Russo (BRA)
148. Los tres escalones (The Three Steps) - José María Arijo (ESP)
149. Między żartami (Between the jokes) - Maja Górczak (PL)
150. More than a game - Andrey Uvarov (RUS)
151. 14+2days - Erfan Ghasempour (IRN)
152. Horyzont zwykły, horyzont myślowy (Basic horizon / Mental horizon) - Jakub Łukasz Syrkowski (PL)
153. LOS PILARES (The pillars) - Raúl Vallejo,Javier Cástor Moreno Biurrun,Lucía Touceda,Claudia Negro García (ESP)
154. RETRATO DE UN JOVEN ARTISTA (Portrait of a young artist) - Julia Duato Stanton, Dario Rizzo, Gerardo Pastor Gómez, Carolina Rodriguez Dominguez (ESP)
155. COLETTE - Elena Saura Castaño, Jaime Baselga Agustí, Telmo Basterretxea Seijo, María López Torres (esp)
156. LAS DÉBILES LUCES LEJANAS (Far faint lights) - Paolo Aguilar Boschetti (ESP)
157. MARILLU - Abril Vila Truyol (ESP)
158. 10 AÑOS EN MÓSTOLES - José Luis López-Linares (ESP)
159. BIENVENUS - Ana Puentes Margarito (ESP)
160. LA EMINENCIA (The Expert) - Carlota Coronado, Clara Roca (ESP)
161. NADA QUE CONTAR (Nothing to tell) - Lucía Sáiz Alegre (ESP)
162. ESCULPIENDO EN LA MEMORIA (Carving in memory) - Rubén Seca (ESP)
163. Everything about Florin Dobre with a few exceptions - valentin anghel (ROU)
164. Lyudyna z taburetom (Human with a Stool) - Yaroslav Popov (UKR)
165. Shooting Stars - Magda Jaroszewicz (PL/D)
166. Summa - Andrei Kutsila (PL)
167. Hortobágyi (The Annihilated) - Ákos Bánki (HUN)
168. SAGÔL (Good bye) - Azucena Garanto Satué (ESP)
169. Against the flow. Not made-up story - Iusypchuk Bogdan, Iusypchuk Oles (UKR)
170. Appalachian Holler - Matthias Lawetzky (D)
171. Tears&Dreams - Lia Beltrami (ITA)
172. Banaras Wilderness - Kumar Mayank (IND)
173. The Office - Alexandra Klyuka (RUS)
174. Una Golondrina Tras La Alambrada (A SWALLOW BEHIND THE WIRE FENCE) - Santiago Aldunate (CHL)
175. A La Otra Orilla De La Laguna (To the other side of the lagoon) - Angel Pajares (PER)
176. Tübachi monguen mu (Into this Life) - Antonio Caro Berezin (CHL/MEX)
177. Vostok N°20 - Elisabeth Silveiro (FRA)
178. ICEBERG NATIONS - Fernando Martín Borlán (ESP)
179. JUAN BRITO: TAMIA - Alfonso Palazón Meseguer (ESP)
180. ABUELO FUEGO (GRANDPA FIRE) - Alfonso O Donnell Gonzalez de Castejon (ESP)
181. LOS HIJOS DE ERROL FLYNN (The sons of Errol Flynn) - Juan Vicente Castillejo Navarro (ESP)
182. A FUEGO LENTO (Slow Burn) - Miguel Sánchez García (ESP)
183. Flox - Hady Mahmoud (EGY)
184. Sabrina - Jéssica Barreto (BRA)
185. Voces De Barro (Earthen Voices) – Tania Paz (PRY/CHL)
186. Konto Hona (I was here) - Omar El-Mishad (EGY)
187. Coffin Decolleté - Nancy Kamal (EGY)
188. L'Américaine (The American) – Joachim Michaux (FRA)
189. SAMVEL - Evgeniy Bakirov (RUS)
190. How to Breathe in Kern County - Chris Filippone (USA)
191. Fortschritt im Tal der Ahnungslosen (Progress in the valley of the people who don't know) - Florian Kunert (D)
192. Shenkman, The Last Flight - Alexander Martirosov (RUS)
193. WTOOPA - Wiesław Zieliński (PL)
194. The White Mughal: Love & Betrayal in British India - Tanmay Srivastava (IND)
195. Dokhtari Az Parsian (A girl from Parsian) - Parinaz Hashemi (IRN)
196. QARLAVAJ - EHSAN KAMALI (IRN)
197. A coffee... - Lia Beltrami (ITA/KEN)
198. Las Paredes De Pintan Con Agua (The walls are painted with water) - Magali Ayala (ARG)
199. Finish Line - saeed mayahy (IRN)
200. Jazda obowiązkowa (Compulsory Figures) - Ewa Kochańska (PL)
201. HISTÓRIA SECRETA DA AVIAÇÃO (THE SECRET STORY OF AVIATION) - João Manso (PRT)
202. Khodsakhteh (INDEPENDENT) - Mohammad Dastmalchian (IRN)
203. I HAVE TO FLY - Ghazaleh Razavi (IRN)
204. Przypadek Johanny Langefeld (The Case of Johanna Langefeld) - Wladek Jurkow Gerburg Rohde-Dahl (PL/D)
205. EKI.LIBRIO - Marga Gutiérrez (ESP)
206. Just Another Memory - Mariam Al-Dhubhani (QAT)
207. A Summer Afternoon - Chia-Ho Tai (TWN)
208. The Trophy of Youth - Razvan Oprescu (ROU)
209. Lottery - Reza Golchin (IRN)
210. Indance - Anji Taratuta (RUS)
211. Tetartos Toixos (Fourth Wall) - Dimitris Gkotsis (GRC)
212. Helisad, A Romance For An Agama - Yousef Safari, Meysam Safari (IRN)
213. THE SONG OF GALESH - KONDOR SHEKARI (IRN)
214. THE VULTURE - KONDOR SHEKARI (IRN)
215. Lechu - Krzysztof Michaluk (PL)
216. What colour is this world - Ralitza Dimitrova (BGR)
217. Synchron (Synchrony) - Anna Drozdek (PL)
218. KAPITAN (Captain) - Kryspin Pluta (PL)
219. Kontrreformator rysunku (The Counter-Reformator of Drawing) - Marek Głowacki (PL)
220. MAKUM (NO LLORES): DIBUJOS EN UN C.I.E. (Makum (Don’t Cry) - Drawings in an Immigrants Detention Center) - Emilio Martí López (ESP)
221. Si Je Te Vole La Mer (If I steal the sea from you) - Ro Caminal (ESP)
222. El Cambio Tiene Rostro De Mujer (Change has the face of women) - Camila Gómez Patiño (COL)
223. Castells En L'aire (Castles in the sky) - Joseph Gordillo (FRA)
224. 2006 The Only Year That I Remember - Alberto Van Den Eynde Gray (ESP)
225. Olga - Orlando Mora Cabrera (CUB)
226. Las Muertes De Aristides (The many deads of Aristides) - Lazaro Lemus (CUB)
227. Home - Alejandro Alonso (CUB)
228. Los Viejos Heraldos (The olden heralds) – Luis Alejandro Yero (CUB)
229. El Cementerio Se Alumbra (The cemetery lightens) - Luis Alejandro Yero (CUB)
230. From 2019 to 2049 - Blue Mr (CHN)
231. Antonio Ramos Espejo, El Amanecer Del Cine En China
(Antonio Ramos Espejo, the Dawn of Cinema in China) - Rafael Nieto, Nacho Toro (ESP)
232. Tupinambá Lambido - Lucas Parente (BRA)
233. Ya Se Secó (Already dried up) - Gonzalo De Regás Peña (ESP)
234. RIJEKA - Iñigo Salaberria (ESP)
235. Casa Encantada (Haunted House) - Júlio Alves (PRT)
236. Objetos Entre Nós (Objects Between Us) - Júlio Alves (PRT)
237. No Hay Cabida (There is no place) - Alberto Del Valle (ESP)
238. RUMBU - Mazet Remi (FRA)
239. NON (voy sola) - Clari Lezcano (PRY)
240. ¿Quién es mei li galván? (Who is Mei Li Galván?) - Sofia Medrano (ARG)
241. Sin Previo Aviso (Without prior notice) - Maria Paula Luque Tatis (COL)
242. Gardenia - Liu Sheng Hui (CHN)
243. Kenyan Eyes - Art can save the planet - Frank Rodriguez (ESP/KEN)
244. The Trail of Fire - Mikhail Egorenko (RUS)
245. Paco Fin - Oriol Gispert Lafuente (ESP)
246. RIP. Renaix i Palpita (RIP. Rebirth and Throbbing) - Rafa G. Sánchez (ESP)
247. Devalar - Mar García (ESP)
248. HOMO HAMIOTA - Chae Jae Na (KOR)
249. Desenterro (Unburial) -Bruno Molinero, Thomas Canton (BRA/UK)
250. BORDA - Marta Hernaez Susperregui (ESP)
251. Skin Language - Unai Lahuerta Benito (ESP)
252. Labo - Jesús María Palacios (ESP)
253. El Infierno (Hell) - Raúl De La Fuente (ESP)
254. Artiko (Arctic) - Josu Venero (ESP)
255. Medvedek (Bear) - Ainhoa Gutiérrez Del Pozo (ESP)
256. Na Trilha Do Boi Falô (The Path of the Speaking Ox) - Caue Nunes (BRA)
257. Haunted House - Júlio Alves (PRT)
258. The Mother of God. A self-portrait of the Poles (Matka Boska. Polaków portret własny.) - Jacek Wasilewski, Adam Bortnowski (PL)
259. Maelstrom - Misja Pekel (NLD)
260. Time And Tide - Marleen van der Werf (NLD)
261. Vegetable Skin, An Interview - Giovanni Soletta (ITA)
262. "Hopscotch" - Dasha Demura (RUS)
263. And we'll be happy again - Krzysztof Wołżański (PL)
264. Dating Application - Michiel Ubels (NLD)
265. Paper Land - Marie van Vollenhoven (NLD)
266. Speak Out! - Jan van Opstal (NLD)
267. WHERE THERE ARE NO ROADS - Leonid Balanev (RUS)
268. Village. I haven't seen you in almost 20 years - Pavel Kobyak (RUS)
269. ASCONA - Julius Dommer (D)
270. El Greco (The Greco) - Kiko Prada (ESP)
271. Los Seis Grados De Libertad (The six degrees of freedom) – Sergio H. Martín (ESP)
272. Derechos Y Humanos (RIGHTS AND HUMANS) – Ignacio Ibarra (ARG)
273. #THERAPY – Luc Godonou Dossou (CHE)
274. 27. FEBRUAR (FEBRUARY 27th) - Marie-Thérèse Jakoubek (AUT/D)
275. Als Je Later Groot Bent (WHEN YOU GROW UP) – Max Baggermann (NLD)
276. ARTHUR KING - CHANGING LANDSCAPES (WAUTERS FARM) – Brian Canning, Sam Johnson (USA)
277. CUBAN CANVAS - Kavery Kaul (USA/CUB)
278. Das Buch Sabeth (THE BOOK OF SABETH) – Florian Kogler (AUT)
279. DEEP ROOTS - Luc Godonou Dossou (CHE)
280. DER PATRIOT - Katja Fedulova (D)
281. Esperábamos A Que Anocheciera (WE WAITED UNTIL NIGHTFALL) – Guillermo Zouain, Wendy V. Muñiz (DOM/USA)
282. FRAM – Thomas Freundlich, Valtteri Raekallio (FIN/NOR)
283. Ikuinen Liike (ROOTED WITH WINGS) – Thomas Freundlich (FIN/USA/KOR/KEN)
284. INVISIBLE - Shirin Barghnavard (IRN/D)
285. Los Viejos Heraldos (THE OLDEN HERALDS) – Luis Alejandro Yero (CUB)
286. Lo Que Más Amas (LOVE THE MOST) - Antti Seppänen (FIN)
287. MIGNON – Katalin Oláh, Sándor Csukás (HUN)
288. MILES TO GO - Manoah Biesheuvel (USA)
289. NEVER GIVE UP - Jonathan Schörnig (MLT)
290. Nieoczekiwane (UNEXPECTED) - Mateusz Bulawa (PL)
291. Olowe Und Ich (OLOWE AND I) – Christina Ruloff (CHE)
292. PEOPLE OF THE WASTELAND - Heba Khaled (D/SYR)
293. Retratos De Mi Madre (PORTRAITS OF MY MOTHER) - Tavo Ruiz (D/MEX)
294. Stekenjokk Och ÄGgvaktarna (STEKENJOKK AND THE GUARDIANS OF THE EGGS) – Per Bifrost, Alexander Rynéus (SWE)
295. De Man Die Achter De Horizon Keek (THE MAN WHO LOOKED BEYOND THE HORIZON) – Martijn Blekendaal (NLD)
296. THE QUIET REBEL - Carole Cassier (FRA)
297. CHILDREN OF SPRING - Dusan Solomun (D)
298. Paco Méndez, Una Vida En El Ring (Paco Mendez, a life in the ring) - José David Díaz, Enrique Bernal (ESP)
299. Lucha (Fighter) - Josué Elías Sanchez Alva (PER)
300. Mira (Look) - Txemi Pejenaute (ESP)
301. NAMBUAÇU - Tairo Lisboa (BRA)
302. Sueños De Roca (Rock dreams) – Carlos Aycart (ESP)
303. As Constituintes De 88 (Woman Constituents of 88) - Gregory Baltz (BRA)
304. Undergrounds - Benjamín Peric (CHL)
305. Fraser Syndrome & Me - Kyle Anne Grendys (USA)
306. Across the Andes - Henrik Dahlbring (SWE)
307. The Spoon Says Leningrad - Sergei Zamuruev (RUS)
308. The Last Tribes - Ebru Cakirkaya (TUR)
309. Do You Go Out? - Ines Jokoš (HRV)
310. A Horse With Eight Legs - Felix Mott (D)
311. SUM OF DETAILS - Mohammad Hasani (IRN)
312. Dokhtari Az Parsian (A girl from Parsian) - Parinaz Hashemi Mobarakeh (IRN)
313. Konkurs Na Najbardziej Pożytecznego Człowieka (Competition For The Most Useful Person) - Klaudia Prabucka (PL)
314. El sentido del cacao (The sense of cocoa) - Alberto Utrera (ESP)
315. Aleppo: The Silence of the War - Amir Osanlou (IRN)
316. Zaman - Maria Mavoti (IRN)
317. Hebe - Hosein Neshati (IRN)
318. Mr. Yellow - Mahan Khomamipour (IRN)
319. War Citizen - Ahmad Zayery (IRN)
320. Camp on the Wind’s Road - Nataliya Kharlamova (RUS)
321. Harmonica Likewise - Erfan Naghdi (IRN)
322. Life could be so beautiful - Angelika Herta, Filip Jacobson (D/PL)
323. Far from past - Nicole Foelsterl (CHE)
324. Filozofia lotnicza (The Philosophy of Flying) - Jacek Burban (PL)
325. From the Ashes - Jaye Alison Moscariello (USA)
326. Cosiendo Futuros (Sewing Futures) - Enrique Rey (ESP)
327. Donde Nos Lleve El Viento (Where the Wind Takes Us) - J. A. Moreno Amador (ESP)
328. El Último (The last one) - David G. Ferreiro (ESP)
329. Fuerza (Strength) - Carla Alonso (ESP)
330. Lo Espeso – Luis Esguerra Cifuentes (COL)
331. Midriasis – Juan Manuel González Vidal, Alina Diana Somu (ESP)
332. Nuestra Vida Como Niños Refugiados En Europa (Our Life as Refugee Children in Europe) – Silvia Venegas (ESP)
333. Patxi - Ezequiel Degastaldi (ESP)
334. Día 0 (Day 0) – Javier Cumella Jordán (ESP)
335. Yo Soy Una Niña (I'm a girl) – Richard Zubelzu (ESP)
336. Un Día Normal (A normal day) - Carmen Pg Granxeiro (ESP)
337. Barangay (District) – Orlando Orlando (ESP/PHL)
338. Transcript With Shadows - Niu Jun Qiang (TWN)
339. ARMONÍAS PARA DESPUÉS DE LA GUERRA (HARMONY FOR AFTER WAR) - PABLO TOSCO, MIGUE ROTH (ESP/SYR)
340. Prétu Funguli - Costa Valente, Monica Musoni (BEL/ PRT/ GNB)
341. A Casa Amarela (The Yellow House) - Ana Luísa Lopes (PRT)
342. (in)Utilidades ((in)Utilities) - Joaquim Pavão (PRT)
343. Magister - Gustavo Dos Santos (PRT)
344. A day from the life of Ales' and Alesya - Alena Buyakova (BLR)
345. BUILDING THE BOND - ALICIA M. MORILLAS (ESP)
346. DON´T MONEY BE HAPPY - JUANDE FERNÁNDEZ (ESP)
347. EL SILENCIO DE LA GUERRA: DAMASCO (THE SILENCE OF WAR: DAMASCUS) - JOSÉ BAUTISTA (ESP)
348. EL PRINCIPIO DEL FIN DE LAS ARMAS NUCLEARES (THE BEGINNING OF THE END OF NUCLEAR WEAPONS) - ALVARO ORÚS (ESP/UK)
349. EN TU PIEL (ON YOUR SKIN) - VICKY CALAVIA (ESP)
350. HISTORIA DE UNA CASA (STORY OF A HOUSE) - IGNACIO MASLLORENS (ARG)
351. KANPAI JAPAN - CHRISTOPHE HAMON (FRA)
352. Orbainak (The Scars) - Jorge Moneo Quintana (ESP)
353. Dulce como la muerte (As sweet as death) - Wilson Velásquez (COL)
354. COMME TOUT LE MONDE (LIKE ANYONE ELSE) - Philippe Dinh, Patrick Muller (FRA)
355. MI ARMA - JESÚS PASCUAL (ESP)
356. OSMILDO - PEDRO DALDEGAN (BRA)
357. OUT OF PLASTIC - LINE HADSBJERG (ESP)
358. SAND CASTLES - MARKEL REDONDO (ESP)
359. SO IT GOES - ARJAN BRENTJES (NLD)
360. DOROTCHKA - OLGA DELANE (D)
361. COMING ASHORE - SANTI PALACIOS, MIKEL KONATE (ESP)
362. Arte No Natsu (The Summer of Arte) - Takayuki Yoshida (JPN)
363. Moere No Haru (The Spring of Moere) - Takayuki Yoshida (JPN)
364. Japan, the Beautiful or the Ambiguous, and Ourselves. – Tomotosi (JPN)
365. Rodzina z Erasmusa (The ERASMUS family) - Marcin Krupski, Bogna Więch (PL)
366. THE STRANGE HISTORY OF DJERBA’S JEWS - LASSAAD EL GHAIEB (TUN)
367. BIEŻNIA (TREADMILL) - Natalia Rożnowska, Agnieszka Szymczak, Aleksandra Mazgaj, Alicja Kowalska, Andrzej Lisowski, Małgorzata Bekisz, Julia Nasiadka, Julia Wolska, Klaudia Perz, Martyna Kaczmarek, Maria Dziobek, Olimpia Stachowska, Patrycja Szemro, Patryk Cholewa, Paweł Rybczyński, Sara Winiarczyk, Wiktoria Haluk, Zofia Głuszko, Mieszko Niechciał (PL)
368. La extraña. (The Other Woman) - Paola Soledad Campos Soto. (CHL)
369. As Flores Que Guardei Pra Você (The flowers that I kept for you) - Gabi Saegesser (BRA)
370. Sagnant (Blooding) - Rubén Seca (ESP)
371. LAS ÁREAS PROTEGIDAS DE GUINEA ECUATORIAL (The Protected Areas of Equatorial Guinea) – Antonio Grunfeld Rius (GNQ)
372. Sien, Garganta Y Corazón (Temple, throat and heart) - Marta De Los Reyes Márquez (ESP)
373. El Decir de los Tiestos – Alejandro Fetecua Bernal (COL)
374. En Tu Piel (On your skin) - Vicky Calavia (ESP)
375. Pelos Olhos De Aracy (Through the eyes of Aracy) - Ruyter Duarte (BRA)
376. Nadie Quiere Ser Ese Último (Nobody wants to be that last one) – Azul Selser (ARG)
377. Maquinal (MECHANICAL) - Samanta Sabrina Bianucci (ARG)
378. Leviathan – Hernan González (ARG)
379. Vestinshou - Malena Martins Yanz (ARG)
380. Esta Herida Cuando No Cicatriza Se Vuelve Piedra
(This wound when it doesn’t heal it becomes stone) – Nicolás Turjanski (ARG)
381. Tesis Sobre Un Suicidio (Thesis on a suicide) – Ramiro Perez Rios (ARG)
382. Nos Devoraba El Fuego (ATE US) – Lucia Granda (ARG)
383. La Hija Indigna (Unworthy Child) - Abril Victoria Dores Portaluppi (ARG)
384. Los Hilos Del Tablero (Behind the scenes) - Jose Gaya (ESP/ VEN)
385. Brothers in Syria - Víctor Suárez Ballesteros (ESP)
386. Des Joies Et Des Peines (Joys and sorrows) – Coline Confort (CHE)
387. En Ningun Sitio (NOWHERE) - Bernat Sampol (ESP)
388. Manolo Montesco Y Carmela Capuleto (Manolo Montague and Carmela Capulet) - María Jáimez (ESP)
389. Consejero (The advisor) - Valentina Cayetano Kelly (ARG/PAN)
390. Ritalin - Benjamín Leiter (CHL)
391. Detrás De Los Hilos (Behind the threads) - Lucía Valverde (ESP)
392. Crisis - Cesare Maglioni (ESP/FRA)
393. La Buona Novella (Good Tidings) - Sebastiano Luca Insinga (ITA)
394. El Monte (The Woodland) - Claudia Claremi (CUB)
395. Narciso yepes. Un corazón de diez cuerdas (Narciso Yepes. A heart of ten strings) - Alejandro Rius (ESP)
396. Common Ground - Audrey Coeckelberghs (BEL)
397. The Aleppo Room - Viktor Witkowski (USA)
398. Haeberli - Moritz Mueller-Preisser (D)
399. Plasticine - Ivan Magdesyan (RUS)
400. The Sisters (SIOSTRY) - Michał Hytroś (PL)
401. Nothing going on in New York - Sophia Wollschläger (D)
402. Exodus - Oliver Stiller (D)
403. We Had a Beautiful Planet - Zana NAWZAD (IRQ)
404. UNSEEN PHOTOS OF ANFAL - HAWRAZ MUHAMED, NABAZ AHMED (IRQ)
405. My Brother’s Pigeons - Hardi Qadir (IRQ)
406. Kani Spi (The White Spring) - Khesrew Heme Kerim (IRQ)
407. Tears by Laugh (Łzy przez śmiech) - Natalia Nowicka (PL)
408. [m]otherhood - Laura García Andreu, Inés Peris Mestre (ESP)
409. ABOVE US ONLY SKY - Arthur Kleinjan (NLD)
410. Shooting Crows - Christine Hürzeler (CHE)