Facebook Twitter
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Dyrektor MFF ZOOM – ZBLIŻENIA
  • Jury konkursu filmu animowanego ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Najlepszy film animowany ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Promocja książki Łukasza Maciejewskiego FLIRTUJĄC Z ŻYCIEM, ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Jury konkursu filmu fabularnego ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Najlepszy film fabularny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Jury konkursu filmu dokumentalnego ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Najlepszy film dokumentalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Nagroda specjalna Jury ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Gala festiwalowa ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Wyróżnienie ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2018
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Spotkanie z publicznością ZOOM – ZBLIŻENIA 2019
  • Pokaz specjalny ZOOM – ZBLIŻENIA 2019

NEWS

więcej »

KONKURS

GALERIA

zobacz całą galerię »

Facebook Twitter Instagram

ZOOM - ZBLIŻENIA 2020

FILMY NADESŁANE DO KONKURSU FILMU ANIMOWANEGO:


1. Khakestariye motemayel (Greyish) - Eghbal Shirzaei sani (IRN)
2. Running in Circles - Bianca Cassinelli (UK)
3. KEZEGOB - Diana Sineokaya (RUS)
4. Koan - Andrzej Łukomski (PL)
5. Strates (Strata) – Bhopal (FRA)
6. Passage - Anja Sidler (CHE)
7. Pisiorrus Terrorus (Kiribatus Terrorus) - Maćko Sławuski (PL)
8. Iota - Maelle Andre (CAN)
9. Circle & Sun - Giuliana Cascardo (USA)
10. VIOLENT EQUATION - ANTONIS DOUSSIAS (GRC)
11. Pattern Cognition - Thorsten Fleisch (D)
12. 273 days from today - Konstantinos Vachlas (GRC)
13. Takie Piękne Miasto (Such a beautiful town) - Marta Koch (PL)
14. Bies i kat (A degvil and a rascat) - Weronika Szyma (PL)
15. Ah - Ying-Fang Shen (TWN)
16. ZORG II - Auden Lincoln-Vogel (EST)
17. Duodrom - Basil Vogt (CHE)
18. PATCHWORK - Maria Manero Muro (ESP)
19. The Good, the Bad and the Cactus - Adib Cherit (MEX)
20. The Steppes of Khazar - Sofiia Melnyk (D)
21. Iktamuli - Anne-christine Plate (D)
22. Fuenf (Five) - Peter Kaboth (D)
23. O2 – Gerardo De La Fuente López (ESP)
24. Predstavljanje Knjigoljuba (INTRODUCING KNJIGOLJUBA) - Ivica Valentic (HRV)
25. The Afterbirth - Ignacio Rodó, Blanca Bonet (ESP)
26. Lidérc úr (Mr. Mare) - Luca Tóth (HUN/FRA)
27. Róma bukása (The Fall of Rome) - Balázs Turai (HUN/HRV)
28. Nest - Eszter Jánka (D)
29. Jacques ámokfutása... avagy mikor veszítjük el bizalmunkat önmagunkkal szemben? (Jacques’ rampage... or when do we lose our self-confidence?) - Máté Horesnyi (HUN)
30. Hoe Street: Sharon – Gemma Rigg (UK)
31. Empty View - Ali Zare Ghanatnowi (IRN)
32. PATCHWORK - Maria Manero Muro (ESP)
33. Monsters Walking - Diego Porral Soldevilla (ESP)
34. Turno Di Notte (Night shift) - Gianfrancesco Lacono (ITA)
35. Adieu, Corpus! - Alexander Isaenko (UKR)
36. INTRODUCING LIBROPHILEAS - Ivica Valentić (HRV)
37. Son of the Sea - Abbas Jalali yekta (IRN)
38. Until it turns black - Anastasiia Falileieva (UKR)
39. Balance Breakers - Lee Ka Yin (HKG)
40. Siggy Brat - Tomáš Svašek (CZE)
41. Long live the enemy (Niech żyje wróg) - Grzegorz Stosz (PL)
42. A Mind Sang - Vier Nev (PRT)
43. Contra-Filé - Pedro Iuá (BRA)
44. The Bear Hunter - Sayaka Hara (UK)
45. Death of the Filmmaker - Cornelius Koch (D)
46. Mój dziwny starszy brat (My strange older brother) - Julia Orlik (PL)
47. The last eagle - Reza Golchin (IRN)
48. Entre mundos (Between two worlds) - Franco Ariel Malizia (ARG)
49. Cyborgy - Adam Żądło (PL)
50. 29 - Aleksandra Brożyna (PL)
51. Re-Cycle - Mateusz Lenart (PL)
52. Story - Jola Bańkowska (PL)
53. Lost and Found - Shimon Engel, Ofer Winter (ISR)
54. Le Dîner (The Dinner) - Matthieu Fouquet (FRA)
55. Waka Huia - Laurent Leprince (BEL)
56. Yesterday will be tomorrow - Stiv Spasojevic (FRA)
57. Trap - Paul James (NZL)
58. Zorzal (Bird) - Ileana Andrea Gomez Gavinoser (ARG)
59. Sopirocos, Cucurinos And Piricuacos - Ileana Andrea Gomez Gavinoser (ARG)
60. Echoes - Diana Acién Manzorro (ESP)
61. Muedra - César Díaz Meléndez (ESP)
62. En Boca De Todas (On Everyone's Lips) - Trabajo Colectivo (ARG)
63. Freeze frame - Soetkin Verstegen (BEL)
64. MI MEJOR AMIGA (MY BEST FRIEND) - Myriam Ballesteros (ESP)
65. EL GRAN VERDE (THE GREAT GREEN) - Jose Luis Castro Zapata (ESP)
66. Gray Body - Samaneh Shojaei (IRN)
67. Trois Francs Six Sous - Clémence Ottevaere, Florence Blain, Louise Leblond, Varoon Indalkar, Morgane Ladjel, Hugo Valdelièvre-Rattier (FRA)
68. Tant que nos cœurs battent (As long as our hearts can beat) - Jason Mégrelis, Sylvan Charmasson, Charlotte Dudzicki, Kévin Lagrue, Marion Légier, Hradini Parikh, Léa Zafrilla (FRA)
69. The Lifeguard - Cécile Mercier, Milena Blin, Clémentine Lecluse, Iris Stanley, Ming-Yang Zhao, Rohan Kotnis, Charlotte Humbert (FRA)
70. Mine de Plomb (Black Lead) - Arthur Valter, Robin Delmond, Fanny Lambert, Lino Talfer, Noémie Six, Théo Emsellem (FRA)
71. Cinetic - Thomas Lagana, Johanna Bardon-Brun, Robin Bouillet, Marie Jullietty, Hugo Meheust (FRA)
72. Vers la fin (To the end) - Quentin Simon, Guillaume Chappe, Marie Delpierre, Claire Carcopino, Renaud Roquette (FRA)
73. Suddenly Blank - Lucas Silva, Coralie Hugot, Juliette Fremaux, Thibaut Lorillard, Valentin Cottenye (FRA)
74. Sauvage - Raoul Dhellemmes, Axel Beaudelot, Pauline Lemaire, Marius Dalle, Alexis Jouen, Ophélie Kaszynski (FRA)
75. Mother's Love - Chloé Delestrain, Morrigane Haudry, Adeline Leleu, Owen Masson, Philippine Singer (FRA)
76. 2 minutes 20 - Justin Gueguen, Annastassja Delayen (FRA)
77. (S)Trip - Étienne Moulin, Loïc Lecluyse, Émile Rozenthal, Baptiste Belperin (FRA)
78. Skyvision - Nicolas Mayeur, Alice Letailleur, Yanis Belaid, Lisa Vicente, Nathan Peyren (FRA)
79. Love, Love, Love - Hadrien Pinot, Eliott Benard, Thomas Couillot, Lancelot Le Guludec, Gaël Lejeune (FRA)
80. Taupinière (Molehill) - Matthieu Chesneau, Brune Martin, Manon Poirier (FRA)
81. Tiger Leaping Gorge - Liu Hongping (CHN)
82. The Validation Of Violet Worth - Jayce White (AUS)
83. Happy Poo - El Miku (ESP)
84. La Diosa (THE GODDESS) - Lisandro Schurjin (ARG)
85. ABULIA - Gabriel Agustin Freire (ARG/MEX)
86. Epirenov - Alejandro Ariel Martin (ARG)
87. Les Empêchés (The Thwarted) - Stéphanie Vasseur, Sandrine Terragno (FRA)
88. Etreintes (Embraced) – Justine Vuylsteker (FRA)
89. Lumen - Brian Martinez (ESP/COL)
90. Echoes - Diana Acién Manzorro (ESP)
91. Micosis - Juan Luis Brea (ESP)
92. War For Keyboard Warriors - Can-zhao Lam (CHN)
93. El Malabarista (The Juggler) - Iuri Moreno (BRA)
94. Aripi (2D) - Dmitri Voloshin (MDA)
95. The Flying Fish - MURAT SAYGINER (TUR)
96. Hello Jemima - Peter Baynton (USA)
97. Bolero Station - Rolf Brönnimann (CHE)
98. Strong Independent Space - Dominik Krakowiak (PL)
99. Daughter - Daria Kashcheeva (CZE)
100. YOUR FUTURE - Petra Stipetic, Maren Wiese (D)
101. ARCH-RIVAL - LIU QIANG (CHN)
102. Sentir Tus Brazos Rotos (To Feel Your Broken Arms) – Emilia Ruiz (ESP)
103. Of (SIGH) - Vlad Bolgarin (MDA)
104. OBSOLESCENCE - Jesús Martínez Tormo (ESP)
105. Idle (XMAS2018) - Pablo Muñoz Naharro (ESP)
106. Lursaguak (escenas de vida) (Lursaguak (Scenes from life)) - Izibene Oñederra (ESP)
107. Faune (Fauna) - Quentin Vandecasteele, Clara Bolle (FRA)
108. Dead End (Web Series) - Nir Berger (ISR)
109. Łowy (The Hunt) - Mateusz Jarmulski (PL)
110. ACID RAIN - Tomek Popakul (PL)
111. Avarya - Gökalp Gönen (TUR)
112. Ramsey - Howard James Fyvie (ZAF)
113. Mani Rosse (Red Hands) - Francesco Filippi (ITA/FRA)
114. Guisantes. Sinfonía industrial en cuatro movimientos.
(Peas. Industrial Symphony in Four Movements.) – Fran Gas (ESP)
115. Boony Portmore - Qi Yao (CHN)
116. PLAY/GROUND - Hanna Sköld (SWE)
117. THEM - Robin Lochmann (D/IRL)
118. La Sonrisa De Los Maniquís (The smile of the mannequins) – Asur Fuente (ESP)
119. Luna (Moon) - Nicolás Cefarelli (ARG)
120. Homba. Footprints in the sand – Anton Kalchenko (RUS)
121. Une Histoire De Jeannot (A story by Jeannot) – Julie Rembauville, Nicolas Bianco-Levrin (FRA)
122. Red - Carlos Maestre (ESP)
123. Boilermaker - Risto Kütt (EST)
124. Świadomość Lalki (Awareness of the Doll) - Michał Wójcicki (PL)
125. A DOUBLE LIFE - STUDIO JOB, JORIS & MARIEKE (NLD)
126. Rodar (Rotation) - Moisés Rodrigues (PRT)
127. BAD HAIR DAY - DIONISIUS MIKI PRATAMA (IDN)
128. EL ÁRBOL DE LAS ALMAS PERDIDAS (THE TREE OF LOST SOULS) - LAURA ZAMORA (ESP)
129. The M - Karla Skok (HRV)
130. Prvi korak (First Step) - Petra Kožar (HRV)
131. Zagubljena sjećanja (Misplaced Memories) - Ivana Radić (HRV)
132. Osmijeh (Smile) - Matea Kovač (HRV)
133. Albatros - Nenad Janković (HRV)
134. Motivi (Themes) - Danijel Žeželj (HRV)
135. Ne ću (I Won't) - Jasna Čagalj (HRV)
136. Odrasti u malo drvo (Grow Up to Be a Little Tree) - Noemi Ribić (HRV)
137. Izvan sebe (Spaced Out) - Stella Hartman (HRV)
138. LA CHICA DEL VESTIDO ROJO Y SOMBRERO AMARILLO (THE GIRL IN THE RED DRESS AND YELLOW HAT) - ÁLVARO ROZAS LEIVA (CHL)
139. What's Behind That Door? - Nathan Harbonn Viaud (HUN/FRA)
140. LA COLLITA (THE HARVEST) – JOANIC (ESP)
141. LITTLE THINKS - STEP C. (CHN)
142. MI VHS SIN ETIQUETA (MY VHS WITHOUT A LABEL) - JUAN SÁENZ VALIENTE (ARG)
143. REPASSE-MOI (IRON ME) - IVAN RABBIOSI (FRA)
144. SEALAND - Till Giermann (D)
145. Infancias Perdidas (Lost Children) - Mariana Wenger (ARG)
146. Floating World Life1.0 - Dénes Ruzsa (HUN)
147. Ćma (Moth) - Aleksandra Darangowska (PL)
148. Match - Urszula Taraszka (PL)
149. Dysmorphia - Wiktoria Kocan (UK)
150. Babines - Emilie Praneuf (BEL)
151. Butterfly & Mouse - Mira Yankova (BGR)
152. Bear With Me - Daphna Awadish (NLD)
153. A Mind Trip - Alaa Abi Haidar (PRT)
154. The Quiet - Radheya Jegatheva (AUS)
155. 09:09 F - Avinash Medhe (IND)
156. Roses in the Night - Pencho Kunchev (BGR)
157. The Carousel - Valerio Berruti (ITA)
158. companionship - engi mahmoud (EGY)
159. CREATIVE EVOLUTION - Song Yungsung (JPN)
160. The Kite - Martin Smatana (CZE)
161. And then the bear - Agnès Patron (FRA)
162. The Giraffe - Rosalie Loncin (FRA)
163. 2001 Destellos En La Oscuridad (2001 Sparks in the Dark) – Pedro González Bermúdez (ESP)
164. La Noria - Carlos Baena (ESP)
165. Glitter Model Temporada 2 (Glitter Model 2 Season) - Angelo Nunes (BRA)
166. PTSD – Claudia Cortés Espejo, Lora D'addazio, Mathilde Remy (BEL)
167. Ignatus - Dans L'eau (IGNATUS - IN THE WATER) – Olivier Martin (FRA)
168. Langosta Blanca (White Lobster) - Paul Gómez López (MEX)
169. Mir (Peace) - Dimitar Dimitrov (BGR)
170. Minotauro (MINOTAUR) - Enrique Diego (ESP)
171. Hoop - Yvonne López Gaus (ESP)
172. Majaraye marde khireh (Tale of the Staring Man) - Hamed Kachouian (IRN)
173. IHR (THEM) - Amélie Cochet, Louis Möhrle (CHE)
174. Ruimteshit en Dingen (Space Shit and Stuff) - Junaid Chundrigar (NLD)
175. Big Love - Karolina Aksinowicz (PL)
176. Kaleidoscope Eyes - Kasia Kwasniewska (UK)
177. Love Bomb - Łukasz Pallado (PL)
178. The Levers - Boyoung Kim (KOR)
179. Yuku Aki (Fleeting Autumn) - Vojtěch Domlátil (CZE)
180. Morning - Vojtěch Domlátil (CZE)
181. HOMOMAQUIA – David Fidalgo Omil (ESP)
182. Ridiculous scholar – Jancks (CHN)
183. Fifteen-Two - John Summerson (UK)
184. Big Heinrich - Kim Collmer, Lars Kreyssig (D)
185. 616 - hiram g rodriguez (MEX)
186. Horizon leap - Beata Pantya 9HUN)
187. Wrath - John-Daniel Arauz (CAN)
188. Stinkhorn - Hilary Harp, Suzie Silver (USA)
189. Mitina Lyubov - Svetlana Filippova (RUS)
190. Lola the Living Potato - Leonid Shmelkov (RUS)
191. Hello, my dears - Sasha Vasiliev (RUS)
192. How Méliès flew to the moon - Alena Kulikova (RUS)
193. Ginny. Little Red Riding Hood - Ilja Bereznickas (RUS)
194. Entropia - Buda Flóra Anna (HUN)
195. Lidérc Úr (Mr. Mare) - Luca Tóth (HUN)
196. Crossing - Agata Bolaňosová (SVK)
197. Ja sa nehrám (I am not Playing Anymore) - Matej Babic (SVK)
198. Deadline Day (Den před odevzdáváním) - Ushtei Lev (CZ)
199. Nine Lives (Devět životů) - Vojtech Papp (CZ)
200. The Man Who Could Fly (Muž který dovedl lítat) - Jaroslav Klimeš (CZ)
201. MASTERCLASS - Ewa Drzewicka, Dominika Fedko, Małgorzata Jachna, Małgorzata Jędrzejec, Weronika Kuc Aleksandra Rylewicz, Grażyna Trela (PL)